Dcéra Podzámskej (14) poriadne vyrástla: TOTO že je tínedžerka?! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Dcéra Podzámskej (14) poriadne vyrástla: TOTO že je tínedžerka?!

Eňa Podzámska s dcérou Radkou
Eňa Podzámska s dcérou Radkou
Zdroj: Instagram EP
09.02.2019 13:00

TRNAVA - Mame šliape doslova na päty! Ešte prednedávnom to bolo milé, nevinné dievčatko a hoci je ešte len na začiatku tínedžerskeho veku, pokojne zatieni svoju krásnu mamu, herečku Elenu Podzámsku (47). Brunetka vzala svoju dcéru Radku (14) na ples do Trnavy, kde zažiarila v romantických šatách a lá Šípková Ruženka. Mladej Podzámskej to mimoriadne pristalo!


Už to nie je malé dievčatko s nevinným výrazom. Hoci má len štrnásť rokov, ťažko sa tomu verí. Najmä po posledných záberoch, ktoré pridala na sociálnu sieť herečka Eňa Podzámska. Svoju "malú" dcérku vzala na ples do Trnavy, kde sa Radka predviedla v romantickej róbe, s krásnym účesom a jemným mejkapom.

I keď ešte prednedávnom mala Radka krátke vlasy, na plese mala frizúru hodnú mladej dámy. Keďže išlo o spoločenskú udalosť a na sebe mala ružové šaty, v ktorých vyzerala ako Šípková Ruženka, aj piercing v tvare kariky, ktorý mala ešte nedávno v nose, nechala doma.

Mladá brunetka poriadne vyrástla a málokto by tipoval, že ešte neprekročila prah dospelosti. Eni v dcére rastie poriadna konkurencia, čoho si je herečka zrejme vedomá. K záberu svojej ratolesti totiž pripísala: „​Keď dcéra zatieni matku."

Eni Podzámskej rastie v dcére konkurencia.
Dcéra Podzámskej (14) poriadne
Zdroj: Instagram M.N.


Galéria

Eňa Podzámska s dcérou Na plese robili Eni Radka vyzerala ako Šípková Eni Podzámskej rastie v Herečka Eňa Podzámska Ešte prednedávnom Radkin nos

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články