Ondrejkovej dcéra rastie ako z vody: Zabudnite na rozkošné dievčatko, je z nej krásna baba! | Topky.sk

Sobota, 24. august 2019. Meniny má Bartolomej, zajtra Ľudovít.

Ondrejkovej dcéra rastie ako z vody: Zabudnite na rozkošné dievčatko, je z nej krásna baba!

Bibiana Ondrejková
Bibiana Ondrejková
Zdroj: TV JOJ
13.02.2019 13:30

BRATISLAVA - Seriálová a dabingová herečka Bibiana Ondrejková (46) si pred pár rokmi prešla náročným obdobím, keď sa rozvádzala. Z manželstva jej však ostali dve krásne dcéry Grétka (12) a Biba (14). Práve z tej staršej rastie pekná mladá dáma. Krásu zdedila staršia ratolesť po mame a z nevinného dievčatka sa postupne stáva skutočne krásna baba.


Bibu Ondrejkovú má väčšina Slovákov zafixovanú ako hlas bláznivej Phoebe Buffat z obľúbeného amerického seriálu Priatelia. Okrem nej prepožičiava svoj hlas aj iným postavám, hrá v seriáloch a najnovšie bola ako súťažiaca v novej šou televízie JOJ Po škole.

Biba Ondrejková a Heňa Mickovičová boli v relácii Po škole súperkami.
Ondrejkovej dcéra rastie ako
Zdroj: Instagram B.O.

Relácia, ktorú moderuje sympatický Martin Chynoranský, má preveriť vedomosti dospelákov a ich detí. V jednej z epizód boli súperkami práve Biba s dcérou a herečka Henrieta Mickovičová, tiež s dcérou.

Nejednému divákovi neuniklo, že Ondrejkovej dcéra je už veľká slečna a z rozkošného dievčatka sa mení na krásnu mladú babu. Bibiana tak bude musieť čochvíľa zrejme odháňať nápadníkov svojej ratolesti bejzbalovou pálkou. Dcéra Biba naozaj rastie do krásy, ktorú bezpochyby zdedila po svojej mame.

Z rozkošného dievčatka rastie krásna baba.
Ondrejkovej dcéra rastie ako
Zdroj: Instagram B.O.

Sledujete novú reláciu Po škole?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 490Galéria

Bibiana Ondrejková Biba Ondrejková a Heňa Z rozkošného dievčatka rastie Takéto rozkošné dievčatko bolo Ondrejkovej dcéra rastie do Bibiana Pogány zdedila krásu

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články