Markizáčka, ktorá skončila na psychiatrii: Znížili jej dávky liekov... Nie som vyšinutá! | Topky.sk

Štvrtok, 23. máj 2019. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

Markizáčka, ktorá skončila na psychiatrii: Znížili jej dávky liekov... Nie som vyšinutá!

Lucia Gachulincová
Lucia Gachulincová
Zdroj: Instagram L.G.
31.01.2019 10:30

BRATISLAVA - Má vážny problém a nehanbí sa o tom hovoriť! Reč je o Lucii Gachulincovej, ktorá je verejnosti známa najmä vďaka svojej účasti v reality šou Farma a niekoľkomesačnému romániku so svojím kolegom Dávidom Buškom. Pred niekoľkými týždňami brunetka priznala, že trpí úzkostnou poruchou, pre ktorú musí navštevovať psychiatra. Dnes má však konečne dôvod na radosť!


Na Instagram zavesila fotografiu spred psychiatrickej ambulancie a vzhľadom na jej doterajší stav sa pochválila naozaj skvelou novinkou. „Dnes mi psychiatrička znížila dávku liekov a druhé mám úplne vysadiť. Ak sa mi nevrátia ataky, do dvoch mesiacov by som mala byť bez liekov,“ napísala k snímke na ktorej pôsobí pomerne spokojne.

Lula sa konečne dostala do stavu, kedy jej psychiatrička mohla znížiť dávky liekov.
Markizáčka, ktorá skončila na
Zdroj: Instagram L.G.

Na túto správu okamžite zareagovalo množstvo jej fanúšikov, keďže mnohí ani netušili, že Lula zápasí s psychickými problémami. Táto informácia ich prekvapila o to viac, že brunetka na nich pôsobí "úplne normálne“. „To je práve to. Som úplne normálna, môžem mať úplne normálne názory, nie som vyšinutá a pritom som stále psychiatrický pacient. Nie je to vôbec tak, že človek musí byť blázon,“ vysvetlila svojim sledovateľom.

Úzkostnú poruchu a panické ataky ako napríklad strach, že zomrie, si už dnes vysvetľuje po svojom. Kde vidí Gachulincová príčinu svojho stavu sa dozviete vo videu.

Poznáte niekoho, kto trpí úzkostnou poruchou?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 2322Galéria

Lucia Gachulincová Lula sa konečne dostala Lucia Lula Gachulincová trpí Lula priznáva, že máva

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram L.G.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články