°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Túto ženu má doma slovenský tenista: Moderátorka RTVS je vážne kosť!

Lukáš Lacko
Lukáš Lacko
Zdroj: SITA
03.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Slovenskému tenistovi Lukášovi Lackovi (32) sa v poslednom čase celkom darilo. Po výhre na turnaji v Nemecku poskočil o vyše 140 miest v rebríčku. Jeho konštantnou výhrou je však partnerka Simona Simanová, moderátorka RTVS, s ktorou má syna.


Lukáš Lacko sa narodil 3. novembra 1987. Ako tenisový profesionál pôsobí od roku 2004, prvého Grand Slamu sa zúčastnil o dva roky neskôr. 

Túto ženu má doma
Zdroj: SITA

Ako uvádza wikipédia, medzi mužmi doteraz nezaznamenal žiaden titul kategórie ATP World Tour, ale vo februári 2012 sa na turnaji ATP Záhreb prebojoval do svojho prvého finále (zároveň prvýkrát aj do semifinále). V januári 2017 sa zas prebojoval na turnaji Australian Open z kvalifikácie do hlavnej súťaže. 

Tento rok sa stal víťazom challengerového turnaja v nemeckom Ismaningu a v rebríčku WTA poskočil o 47 priečok na 192. miesto. V doterajšej kariére bol najvyššie na mieste 44. 

Túto ženu má doma
Zdroj: SITA

V súkromí tvorí pár s moderátorkou RTVS Simonou Simanovou, ktorá v roku 2015 priviedla na svet syna Lucasa. Na svoju priateľku môže byť Lukáš právom hrdý. Stíha prácu, dieťa a ešte aj skvelo vyzerá. 

Túto ženu má doma
Zdroj: Instagram SŠ

Túto ženu má doma
Zdroj: Instagram SŠ


Galéria

Lukáš Lacko Lukáš Lacko Lukáš Lacko Simona Simanová a Lukáš Simona Simanová Simona Simanová Simona Simanová Lukáš Lacko

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články