Popová princezná bola na úplnom dne: Dnes? Žiari a vyzerá perfektne! | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Popová princezná bola na úplnom dne: Dnes? Žiari a vyzerá perfektne!

Britney Spears
Britney Spears
Zdroj: Instagram
02.12.2018 00:00

LOS ANGELES - Spokojná, šťastná a krásna! To všetko platí v prípade dnešnej oslávenkyne Britney Spears. Popová princezná zažila vrchol svojej kariéry na prelome milénia. Po pár rokoch však prišiel pád na dno. Slávna blondínka prežívala neľahé chvíle a odrazilo sa to aj na jej zovňajšku. Osud jej však do cesty privial Sama Asghariho... A je život je zrazu rozprávkovo krásny!


Britney Spears sa narodila 2. decembra 1981. Jej kariéra začala už v detstve. Účinkovala v rôznych televíznych reláciách a divadelných predstaveniach. Talentované dievčatko sa tiež venovalo gymnastike a tancu.  

Takto vyzerala Britney Spears v detstve.
Britney Spears
Zdroj: Instagram

Keď mala Britney sladkých 16 rokov, vyšiel jej album ...Baby One More Time a jej kariéra začala závratne stúpať. V tom čase získavala množstvo oceneni. Darilo sa jej aj v súkromí. Ona a Justin Timberlake tvorili priam ideálny pár. 

Britney Spears ako sladká tínedžerka.
Britney Spears
Zdroj: youtube.com

Britney však bola Justinovi neverná a láske bol koniec. Za sebou má viacero afér so slávnymi i menej známymi mužmi. So speváčkov boli spájaní spevák kapely Limp Bizkit - Fred Durst, herec Jared Leto, jeho kolega Ben Affleck, či kúzelník Criss Angel. 

Blondínka ma za sebou dve manželstvá. To prvé - s kamarátom z detstva - trvalo len 55 hodín. V roku 2004 povedala svoje áno tanečníkovi Kevinovi Federlinovi, s ktorý má dvoch synov. Rodinná idylka sa však v tomto prípade nekonala. Britney začala mať problém s alkoholom, objavili sa psychické problémy, pokúsila sa o samovraždu a dokonca si oholila hlavu.  

Britney Spears si v živote prešla aj poriadne náročnými obdobiami.
Britney Spears
Zdroj: youtube.com a profimedia.sk

Niekedy v roku 2008 sa Britney odrazila od dna. Poznačená náročným obdobím a mnohými problémami ale vôbec nepripomínala tú popovú divu, akou kedysi bola. Britney znovu zapracovala na svojej kariére a oporou jej bol aj priateľ Jason Trawick. V roku 2013 sa ale ich vzťah rozpadol.  

Koncom roka 2016 sa v médiách objavili správy o tom, že Britney má o 13 rokov mladšieho milenca. Model a fitnesstréner Sam Asghari pomohol popovej dive, aby sa dostala späť do kondície a dnes vyzerá skvele. Niet pochýb, že je po jeho boku aj veľmi šťastná. Dôkazom je každá ich spoločná fotka, ktorých je na instagrame hojne. 

Britney Spears je v top forme.
Britney Spears
Zdroj: Instagram

Britney Spears po boku mladého milenca žiari
Britney Spears
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články