Paparazzi FOTO popovej princeznej: Strapatá, bez podprsky a dole... Ooops, Britney! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Paparazzi FOTO popovej princeznej: Strapatá, bez podprsky a dole... Ooops, Britney!

Britney Spears
Britney Spears
Zdroj: SITA
10.12.2019 17:00

LOS ANGELES - Z týchto záberov nebude nadšená! Briitney Spears, ktorá pred pár dňami oslávila 38. narodeniny, si už zvykla na to, že má bežne v pätách paparazzov. Spoločnosť jej robili aj nedávno, keď navštívila isté zdravotnícke zariadenie. Niekdajšia popová princezná sa úprave zovňajšku príliš nevenovala a na fotkách bulvárnych fotografov nevyzerá práve najlepšie.


Keď sa Britney Spears objaví v spoločnosti, je vždy tip-top upravená. Svedčí jej to i v príspevkoch, ktoré zverejňuje na sociálnych sieťach. Vyzerá to ale tak, že v súkromí si na svoj vzhľad prílš nepotrpí. 

Takto sa prezentuje Britney Spears na sociálnych sieťach.
Britney Spears
Zdroj: Instagram

Dôkazom sú i fotografie, ktoré nedávno urobili paparazzi. Slávnu speváčku zvečnili cestou zo zdravotníckeho zariadenia. Strapaté vlasy a unavená tvár nevytvárali ten najlepší dojem. Rovnako tak ani pokrčený top, pod ktorý si blondínka nedala podprsenku. Čerešničkou toho všetkého boli šľapky a v nich biele ponožky. Britney takto určite nebola zima, avšak mnohých pri pohľade na tento nevkus určite striaslo. Bŕŕŕ!

Britney Spears v súkromí príliš neohúri.
Britney Spears
Zdroj: profimedia.sk

Opustili by ste brány svojho domova v ponožkách a so šľapkami na nohách?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 1617Galéria

Britney Spears Takto sa prezentuje Britney Britney Spears v súkromí Britney Spears Britney Spears Britney Spears so svojou Britney Spears má po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články