Štvrtok28. september 2023, meniny má Václav, zajtra Michal, Michael, Michaela

PRIESKUM Veľká anketa starostov a primátorov: Zapojte sa do hlasovania aj vy!

Ilustračné foto Zobraziť galériu (2)
Ilustračné foto (Zdroj: TASR/Roman Hanc)

BRATISLAVA - Už túto jeseň sa uskutočnia veľké komunálne voľby! Prvýkrát v histórií budeme voliť nielen poslancov miestneho a mestského zastupiteľstva, starostov a primátorov, ale aj županov a župných poslancov. A to rovnaký dátum. Portál zregionu.sk opätovne spustil Veľkú anketu starostov a primátorov, kde aj vy svojím hlasovaním môžete rozhodnúť, či sa váš starosta alebo primátor vo svojej funkcii osvedčil alebo nie.

Veľký prieskum spokojnosti občanov s primátormi a starostami: Hlasujte v ankete a zistite akú dôveru má zástupca vášho mesta alebo obce

Vyzerá to tak, že k volebným urnám sa najbližšie postavíme 22.októbra 2022 od 7,00 do 20,00 hodiny. Tento dátum navrhuje Ministerstvo vnútra SR a súhlasí s ním aj predseda parlamentu, ktorý voľby oficiálne vyhlasuje. Termín komunálnych volieb ešte musia odobriť poslanci v parlamente.

Spravodajský portál zregionu.sk opäť spustil veľký prieskum spokojnosti obyvateľov Slovenska so starostami a primátormi. Do decembra minulého roka sa do ankety zapojilo vyše 136 tisíc Slovákov. Tí rozhodli, kto zo starostov a primátorov po celom Slovensku má ich dôveru. Anketa pokračuje, doterajšie výsledky sa neanulovali. Môžete sa tak zapojiť opäť a rozhodnúť, či starosta alebo primátorov robí takú komunálnu politiku, ktorá sa vám páči alebo naopak by ste ho najradšej poslali na smetisko politických dejín. Hlasovať sa dá opäť len raz z jednej IP adresy.

Veľký prieskum spokojnosti občanov s primátormi a starostami: Hlasujte v ankete a zistite akú dôveru má zástupca vášho mesta alebo obce

Viac o téme: Anketa Voľby
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu