°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Kuriózny prípad z Bratislavy: Pomstychtivá EX?! Problémová blondína mala ukradnúť priateľovo Audi

Zdroj: Facebook-HAKA
25.09.2020 12:00

BRATISLAVA - Krach vzťahu býva niekedy poriadne "štipľavý". Nie vždy to však zostane len pri slovnej výmene názorov. Situácia sa neraz poriadne vyhrotí. Podobne to mohlo vyzerať aj v prípade dvojice zo Slovenska. Ako to bolo však vedia len oni dvaja. V súčasnosti už pár údajne netvoria.


Ešte 23. septembra došlo okolo 18. hodiny ku krádeži vozidla značky Audi. Zmizlo na Tupého ulici v Bratislave. O prípade informovali na facebookovej stránke HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov. 

Kuriózny prípad z Bratislavy:
Zdroj: Facebook-HAKA

"Ak uvidíte/ nájdete hľadané vozidlo, ihneď volajte linku polície a následne HAKA tím," odznelo v príspevku. Myslíte si, že išlo o bežnú krádež? Ste na omyle. Audi si mala prisvojiť dnes už expriateľka jeho vlastníka. Podľa našich informácií mu mala odkázať, že auto už nikdy neuvidí.

Kuriózny prípad z Bratislavy:
Zdroj: Facebook-HAKA

Žena má byť pre políciu známa. V minulosti mal byť na ňu vydaný zatykač. Pre problémy s alkoholom jej mali vziať jej dcérku. Jej povesť nie je práve najlepšia aj podľa diskusie na sociálnej sieti. Vznikala aj obava, či na aute nejazdí pod vplyvom alkoholu a teda či neohrozuje nevinných. No našťastie sa tak nestalo. Príbeh mal aspoň v tomto bode dobrý koniec. Vozidlo sa totiž našlo. Po žene, ktorá ho mala ukradnúť, sa však podľa našich informácií zľahla zem. Podobné prípady treba rozhodne hlásiť na polícii.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články