°C

Sobota, 4. júl 2020. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

VIDEO Vallo počas zasadania zastupiteľstva penil: Vulgarizmus a zabudnutý mikrofón

Matúš Vallo si počas zastupiteľstva zanadával
Matúš Vallo si počas zastupiteľstva zanadával
Zdroj: SITA/Alexandra Čunderlíková
11.02.2020 22:00

BRATISLAVA - Každému sa občas stane, že mu ujde jedno aj dve neslušné slovíčka v odbornom prejave. Po poslednom zasadaní zastupiteľstva v Bratislave by o tom vedel hovoriť aj sám primátor hlavného mesta Matúš Vallo, ktorý si myslel, že mikrofón ho už takpovediac nepočuje. Mýlil sa a zo záznamu možno jasne počuť vulgarizmus, ktorý Vallo použil.


Záznam z posledného zasadania zastupiteľstva:

Pozor, video obsahuje vulgarizmus a nie je vhodné pre deti a slabšie povahy!

Primátor Bratislavy Matúš Vallo viedol posledné zasadanie zastupiteľstva, no pri predkladaní ďalej témy si zabudol včas vypnúť mikrofón, ktorý všetko zaznamenal. "Je to asi spoločnosť s ručením obmedzeným - Hrad HZ," hovorí pri uvádzaní Vallo, ktorého zjavne znepokojilo, že pri návrhu nebolo uvedené meno. "Môžeš zavolať Jakubovi Kmeťovi? Celý čas sme hovorili, že do pi*i, keď tu budú tí ľudia ...," v tomto momente Vallo mikrofón vypol, no zjavne tak učinil príliš neskoro.

Vallo sa ospravedlnil

Stanovisko na tento prejav sme žiadali od samotného primátora. "Áno, je mi to ľúto, takýto slovník na zastupiteľstvo nepatrí," povedal na margo predmetného videa Vallo. Stanovisko zaslal cez oddelenie komunikácie a marketingu. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: Facebook/Spoločenský komix

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články