Bratislave bude závidieť celé Slovensko! VIDEO obrovskej atrakcie, nič pre strachopudov | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Bratislave bude závidieť celé Slovensko! VIDEO obrovskej atrakcie, nič pre strachopudov

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Thinkcstock.com
20.11.2019 20:00

BRATISLAVA - Stánky, kde nakúpite rozkošné maličkosti, rozvoniavajúci vianočný punč, chutné jedlo a sviatočná atmosféra. Aj to je typické pre vianočné trhy. V bratislavskom Ružinove si však tento rok prídu na svoje aj milovníci kolotočov a zábavy. Túto atrakciu im bude závidieť celé Slovensko!


Ružinovské adventné trhy potrvajú od 22. novembra do 22. decembra. Tento rok bude ich dominantou 33-metrové ruské koleso. Prevádzková doba bude každý deň od 10. do 20. hodiny. Cena za jednu osobu na jednu jazdu bude osem eur. 

Prevádzková doba ruského kolesa
Zdroj: Cultus Ružinov

"Deti do výškového limitu 100 cm majú vstup ZADARMO. Osoby ZŤP majú nárok na zľavu 50%. Deťom do 15 rokov bude povolený vstup len v sprievode dospelej osoby. Vstupenky sa budú predávať v pokladni ruského kolesa," píše sa na stránke podujatia. Vianočnú atmosféru si tak návštevníci budú môcť vychutnať z poriadnej výšky. 

Ak ale patríte k tým, čo radšej zostanú nohami pevne na zemi, stavte na verejné klzisko o veľkosti 24 x 12 metrov. Organizátori uvádzajú, že bude jedinečné tým, že je plne ekologické a nepotrebuje k prevádzke vodu a ani teploty pod nulou. 

Prípravy sú v plnom prúde.
Verejnosť poteší aj bezplatné
Zdroj: Facebook-Cultus Ružinov

Atrakcia bude sprístupnená každý deň od 22. novembra 2019 až do 22. februára 2020. A to od pondelka do piatka od 14. do 21. hodiny a počas víkendov od 10. do 21. hodiny. Peňaženku z vrecka vyťahovať nemusíte, keďže je zadarmo. Viac o podujatí nájdete tu.


Galéria

Ilustračné foto Prevádzková doba ruského kolesa Prípravy sú v plnom V Ružinove vyrástlo 33-metrové

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články