Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk
Piatok, 9. jún 2023. Meniny má Stanislava, zajtra Margaréta, Gréta.

Kočnerova Threema

Rozsudok v prípade Kuciaka vyvoláva otázky: Zsuzsová ako hlavná postava v epickej tragédii! Vražda z lásky?

FotoVideo
23.05.2023 15:56

PEZINOK - Aj druhý rozsudok senátu Špecializovaného trestného súdu pod vedením Ruženy Sabovej vyvolal v spoločnosti hnev a množstvo otázok. Prokurátori v ňom vidia veľa logických pochybení. Podľa sudcov si totiž vraždu novinára Jána Kuciaka objednala Alena Zsuzsová bez vedomia Mariana Kočnera. Súd ju za to odsúdil na 25 rokov za mrežami vo väzení s... viac »

Bödör sa postaví pred Najvyšší súd! O jeho osude rozhodne aj sudca, ktorý poslal do väzby Kočnera

Norbert B.

07.07.2020 21:57

BRATISLAVA - Nitriansky podnikateľ Norbert Bödör sa už vo štvrtok postaví pred Najvyšší súd. Ten bude rozhodovať o tom, či obvinený v kauze Dobytkár, ostane na slobode alebo pôjde do väzby. viac »


AKTUÁLNE V Sociálnej poisťovni zasahuje NAKA! Akcia súvisí s lustráciou novinárov

Ďalšie pojednávanie v prípade

30.06.2020 11:15

BRATISLAVA - Národná kriminálna agentúra opäť zasahuje v Bratislave, tentokrát v centrále Sociálnej poisťovne. Razia má súvisieť s nezákonnou lustráciou novinárov, ktorú si mal podľa svedectva Petra Tótha objednať obžalovaný Marian Kočner. viac »


Threema 2 odhaľuje nové podozrenia! Kočner posielal predtým, ako ho zbalili, ďalšiu smrtku

Obvinený Marián Kočner opúšťa

30.06.2020 11:12

BRATISLAVA - V polovici mája 2020 prenikla na verejnosť dovtedy nezverejnená komunikácia Mariana Kočnera. Ide o správy, ktorými v oficiálnych spisoch nedisponovala ani polícia. Ide o takzvanú Threemu 2. Topky.sk získali doteraz nezverejnenú komunikáciu z Kočnerovho telefónu. Pri jej analýze sme narazili na niekoľko šokujúcich správ. Tak ako v Threeme... viac »


VRAŽDA KUCIAKA Zsuzsová sa pri výpovedi rozohnila! VIDEO Tebe neodpoviem na nič, odsekla Lipšicovi

Ďalšie pojednávanie v prípade
FotoVideo

29.06.2020 13:30

PEZINOK - V kauze vraždy novinára Jána Kuciaka dnes pokračuje hlavné pojednávanie pred senátom Špecializovaného trestného súdu v Pezinku. Podľa prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Juraja Novockého sa dokazovanie chýli ku koncu. viac »


Pristihnutý na FOTO! Výsmech: Kočnerov sudca Sklenka si urobil z elitných policajtov NAKA taxikárov

Bývalý sudca Vladimír Sklenka

24.06.2020 08:59

BRATISLAVA - Za vybavovanie súdnych rozhodnutí zobral od Mariana Kočnera takmer dvestotisíc eur. Všetko nasvedčuje tomu, že úplatky legalizoval cez firmu svojej manželky. Kľúčovým dôkazom sa stali tisíce správ, ktoré si s Marianom Kočnerom vymenil cez aplikáciu Threema. Po ich prevalení sa z neho stal korunný svedok, ktorý usvedčuje z korupčného správania... viac »


Trnka spochybnil nahrávku s Marianom Kočnerom: Poprel, že by tam bol jeho hlas

Dobroslav Trnka

23.06.2020 15:05

BRATISLAVA - Bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka spochybnil počas rozhovoru pre televíziu Markíza nahrávku s podnikateľom Marianom K. Redaktor Branislav Tomaga o tom vypovedal v utorok pred 3. disciplinárnou komisiou Generálnej prokuratúry SR ako svedok v rámci pojednávania s disciplinárne stíhaným Trnkom. Práve rozhovor z októbra 2019 bol ... viac »


AKTUÁLNE Bývalý sudca Sklenka vypovedá na NAKA: Ohromujúca požiadavka, výsluch bude trvať niekoľko dní!

AKTUÁLNE Bývalý sudca Sklenka
FotoVideo

22.06.2020 12:09

NITRA - Národná kriminálna agentúra v Nitre sa od dnešného dňa, na celých päť dní stáva doslova „prechodným bydliskom“ pre bývalého podpredsedu Okresného súdu Bratislava I Vladimíra Sklenku. Práve jeho výpoveď a spolupráca s políciou pri odhaľovaní trestnej činnosti v justícii spustila policajnú akciu BÚRKA. V marci tohto roku pre nevídanú kauzu zadržali... viac »


Bývalý sudca Sklenka spolupracoval s Kočnerom roky: V Threeme figuruje aj jeho manželka

Bývalý sudca Sklenka spolupracoval
Foto

19.06.2020 11:00

BRATISLAVA - Po Monike Jankovskej a bývalej sudkyne Miriam Repákovej, bude od pondelka až do piatku na Národnej kriminálnej agentúre v Nitre vypovedať pre políciu kľúčový svedok Vladimír Sklenka. Práve jeho spolupráca s políciou spustila nevídanú akciu BÚRKA, po ktorej skončilo v putách 13 sudcov. viac »


Hodí Kočnera cez palubu? Bývalá sudkyňa Miriam Repáková vypovedá na NAKA

Zadržaná sudkyňa Miriam Repáková

18.06.2020 07:44

BRATISLAVA - Miriam Repákovú obvinili začiatkom marca zo zločinu zneužívania právomoci verejného činiteľa. Prokurátor ju chcel spolu s ďalšími sudcami zadržanými počas akcie BÚRKA vidieť za mrežami väzobnej cely. Špecializovaný trestný súd rozhodol, že Repáková zostane na slobode. No a dnes, po dohode o spolupráci s políciu a prísľubu istých výhod ... viac »


BÚRKA v budove NAKA! Monika Jankovská avizovala, že sa chce priznať: Náhly zvrat

BÚRKA v budove NAKA!
FotoVideo

15.06.2020 13:01

NITRA - Ešte pred ôsmou hodinou ráno priviezla policajná eskorta do budovy Národnej kriminálnej agentúry v Nitre Moniku Jankovskú. Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti stíhaná pre zločin prijímania úplatku sa po troch mesiacoch strávených vo väzbe rozhodla vypovedať pred vyšetrovateľom. Od začiatku júna ide už tretí zásadný zvrat týkajúci... viac »


Monika Jankovská si pred väzbou užívala luxusný život: Dar 100-tisíc eur!

Dnes sa rozhoduje o

13.06.2020 17:58

BRATISLAVA - Po zadržaní Mariana Kočnera vyplávala na povrch špina, akú si mnohí ani nevedeli predstaviť. Tá siaha do vysokých politických kruhov. V Threeme Mariana Kočnera sa spomína aj Monika Jankovská, bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti a sudkyňa. viac »


Disciplinárne stíhanie SAK: Konanie prebieha voči advokátom z Threemy Mariana Kočnera

Pojednávanie v kauze vraždy

10.06.2020 16:57

BRATISLAVA – Deväť advokátov z Threemy Mariana Kočnera čelí disciplinárnemu stíhaniu pred Slovenskou advokátskou komorou. Vykonala šetrenia voči 12 advokátom, niektoré prípady však už boli premlčané. Informovala o tom hovorkyňa SAK Alexandra Donevová. viac »


PRÁVE TERAZ Kočner sa chcel dostať von z väzby: Najvyšší súd rozhodol!

Pojednávanie v kauze vraždy

10.06.2020 11:44

BRATISLAVA - Marian Kočner prvýkrát počas súdneho procesu v kauze zmenky žiadal o prepustenenie z väzby. O tom dnes rozhodoval na neverejnom zasadnutí Najvyšší súd Slovenskej republiky. viac »


AKTUÁLNE Monika Jankovská z väzby poslala list prezidentke: Vzdáva sa funkcie!

AKTUÁLNE Monika Jankovská z

05.06.2020 12:44

BRATISLAVA - Monika Jankovská sa vzdala funkcie sudkyne. Oznámila to v liste adresovanom Kancelárii prezidenta SR. Potvrdil to hovorca hlavy štátu Martin Strižinec. viac »


AKTUÁLNE Sudcovia z akcie Búrka neuspeli so svojimi sťažnosťami

Zadržaná sudkyňa Miriam Repáková

29.05.2020 21:50

BRATISLAVA - Prvá námestníčka generálneho prokurátora SR Viera Kováčiková zamietla sťažnosti sudcov voči uzneseniam o vznesení obvinenia. Informovala o tom v piatok večer hovorkyňa Generálnej prokuratúry SR Andrea Predajňová. Trinásť bratislavských sudcov zadržali a obvinili policajti NAKA 11. marca v súvislosti s komunikáciou v Threeme Mariana Kočnera. viac »


Ďalšie odhalenie z Kočnerovej THREEMY! Mal ovplyvňovať aj kauzu, ktorá otriasla Slovenskom

Ďalšie odhalenie z Kočnerovej

25.05.2020 16:30

BRATISLAVA - Ovplyvňoval výsluch? Od zadržania Mariana Kočnera uplynuli už takmer dva roky a každým dňom vypláva na povrch nová šokujúca informácia. Najnovšie vyšlo najavo, že je pravdepodobne, že zasahoval aj do vyšetrovania kauzy Čistý deň. viac »


THREEMA je online! Kuciak, Kočnerova novinárka aj oplzlé správy: Na čítanie je potrebný silný žalúdok

THREEMA je online! Kuciak,

20.05.2020 10:00

BRATISLAVA - Kočnerova Threema sa skloňuje už dlho a v roku 2019 bola medzi najvyhľadávanejšími výrazmi. Objavila sa ako dôkaz pri zmenkovej kauze, ale aj na pojednávaní o vražde Jána Kuciaka, z ktorej objednávky je obžalovaný práve Marian Kočner. viac »


KAUZA KUCIAK Čítala sa Threema! Preberajú sa zuby Zsuzsovej, aj údajná objednávka Kočnerovej vraždy

Marian Kočner na Špecializovanom

19.05.2020 14:29

PEZINOK - Pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka bolo prerušené do utorka, kedy sa bude čítať komunikácia cez aplikáciu Threema medzi obžalovanými Marianom Kočnerom a Alenou Zsuzsovou. Podľa splnomocnencov poškodených dokazuje, že spoločne zosnovali vraždu novinára. viac »


Kočnerova THREEMA: Jeho právnik sa vraj stretol s Gálom, Technopol „mal ísť do kelu“

Kočnerova THREEMA: Jeho právnik
Foto

15.05.2020 20:00

BRATISLAVA - Ďalšia komunikácia Mariana Kočnera ukazuje, že jeho právnik Andrej Šabík sa mal údajne stretnúť s bývalým ministrom spravodlivosti Gáborom Gálom. Bývalý šéf rezortu mal právnikovi na stretnutí sľúbiť, že dá sudkyni Miriam Repákovej, ktorá pomáhala Kočnerovi v kauze Technopol, pokoj. Obaja to teraz popierajú. viac »


Roman Mikulec oznámil meno nástupcu odvolaného šéfa Nemocnice sv. Michala z Kočnerovej Threemy

Marian Križko

14.05.2020 10:55

BRATISLAVA - Minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) v stredu (13. 5.) odvolal riaditeľa Nemocnice svätého Michala Mariana Križka. Vo funkcii ho nahradí Branislav Delej. Mikulec o tom informoval na sociálnej sieti. viac »


Najčítanejšie články