Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk

°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Kočnerova Threema

Legendárne VIDEO z Jankovskej tlačovky: Za obvineniami videla sprisahanie! Dnes sa k skutkom priznáva

Monika Jankovská a Denisa Cviková

Monika Jankovská a Denisa Cviková

FotoVideo
26.11.2020 00:00

BRATISLAVA - V auguste 2019 sa prevalilo, že si bývalá štátna tajomníčka a exsudkyňa Monika Jankovská vymenila niekoľkotisíc správ s neprávoplatne odsúdeným Marianom Kočnerom. Jankovská sa k medializovaným informáciam dlho nevyjadrovala, až nakoniec zvolala tlačovú konferenciu, na ktorej oznámila, že odchádza z funkcie štátnej tajomníčky. viac »

Kočner si písal aj s vysokou úradníčkou: Obdivné SMS-ky, jej úrad neskôr šikanoval novinárov

Marian Kočner a Soňa

17.02.2020 14:58

BRATISLAVA - Styky obžalovaného Mariana Kočnera siahajú skutočne do vysokých kruhov. Najnovšie sa prezradilo, že mal nadštandardné vzťahy aj so šéfkou Úradu na ochranu osobných údajov, Soňou Pötheovou. Práve tento úrad hrozil nedávno mastnou pokutou novinárom, ak neprezradia svoj zdroj. viac »


Konšpirácie o USA a Rusko ako hrdina: Najsilnejšie momenty zo súdu s Kočnerom, kedy padne verdikt?

Konšpirácie o USA a
Foto

13.02.2020 12:53

PEZINOK - Posledné hlavné pojednávanie v tomto týždni trvalo do večerných hodín. Záverečné reči prokurátora, poškodenej strany, ale najmä obžalovaných, trvali dlhé hodiny. Zatiaľ čo Pavol Rusko a Marian Kočner konšpirovali o spiknutí Američanov, prokurátorova reč priniesla aj úsmevné momenty. viac »


Ďalší sudca z Threemy čaká na verdikt: Gál si vyžiadal jeho písomné stanovisko

Gábor Gál

11.02.2020 16:41

BRATISLAVA - Minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd) si vyžiadal písomné stanovisko sudcu Michala Sobolovského. Po jeho doručení rozhodne v prípade žiadosti sudcovskej rady Okresného súdu Bratislava V. Uviedol to tlačový odbor rezortu spravodlivosti. Šéf ministerstva sa bol o situácii aj osobne informovať na súde. Sudcovská rada žiadala Gála, aby ... viac »


Veľké plány Kočnera prekazil Najvyšší súd: Ráno si objednal lietadlo, popoludní ho poslali za mreže

Marian Kočer

07.02.2020 08:10

BRATISLAVA - Mariana Kočnera, ktorý je momentálne obžalovaný z objednávky vraždy Jána Kuciaka aj v prípade falšovania zmeniek, poslal Najvyšší súd do väzby 28. júna 2018. Práve v ten deň si mal objednať súkromné lietadlo do chorvátskeho Splitu. viac »


ONLINE Kauza vraždy Kuciaka: Súd bol 7 hodín neverejný, Kočner sa musí podrobiť vyšetreniu

ONLINE Kauza vraždy Kuciaka:
FotoVideo

06.02.2020 19:01

PEZINOK - Posledné hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka prinieslo mnoho prekvapení. Jedným z nich bola aj kritika médií senátom, ale aj vylúčenie verejnosti počas výpovede znalcov k psychickému stavu obžalovanej Aleny Zsuzsovej. viac »


S výnimkou obhajoby má málokto pochybnosti o autentickosti komunikácie z Threemy, myslí si Lipšic

S výnimkou obhajoby má

06.02.2020 15:30

BRATISLAVA - S výnimkou obhajoby má málokto pochybnosti o autentickosti komunikácie, ktorú orgány činné v trestnom konaní získali z mobilných telefónov obžalovaných v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka. Po výsluchu dvoch špecialistov z organizácie Europol na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku to skonštatoval právny zástupca rodiny Kuciakovcov Daniel Lipšic. viac »


Pojednávanie v kauze Kuciak: Na súde vypovedali ďalší znalci, verejnosť je opäť prítomná

Pojednávanie v kauze Kuciak:
FotoVideo

04.02.2020 11:32

PEZINOK - Vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej vypovedali v pondelok pred senátom Špecializovaného trestného súdu v Pezinku znalci z oblasti medicíny, antropológie, chémie a balistiky. Dnes sa očakáva výpoveď ďalších znalcov. viac »


Súd v kauze vraždy Kuciaka ONLINE: Rodičia obetí odišli, hrozné detaily streľby a pitvy nezniesli

Súd v kauze vraždy
FotoVideo

03.02.2020 21:58

PEZINOK - Po týždňovej prestávke pokračuje hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka. Dnes majú pred senátom Špecializovaného trestného súdu vypovedať dve znalkyne z odboru antropológie. Obhajoba Mariana Kočnera žiada predvolať znalca, ktorý analyzoval zaistené telefóny a USB kľúče. viac »


Jankovská neuspela s odvolaním: Dočasné pozastavenie funkcie trvá

Gábor Gál podal návrh

31.01.2020 15:10

BRATISLAVA - Bývalá štátna tajomníčka rezortu spravodlivosti Monika Jankovská neuspela s odvolaním voči dočasnému pozastaveniu výkonu funkcie sudkyne. Informáciu potvrdila hovorkyňa Súdnej rady SR Veronika Müller. viac »


Kočnerove chápadlá siahali ďaleko: Biznis riadil spoza mreží, inštrukcie na motákoch

Kočnerove chápadlá siahali ďaleko:
Foto

31.01.2020 08:35

BRATISLAVA - Marian Kočner, obžalovaný z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka, ani po uväznení nestratil kontrolu nad svojím podnikaním. Ako informuje spravodajský portál sme.sk, z väzby tajne riadil prevody bytov v lukratívnej časti Bratislavy za stovky tisíc eur a rodinu usmerňoval, ako pri tom postupovať. viac »


Unikla ďalšia komunikácia: Kočner písal aj Dankovi

Unikla ďalšia komunikácia: Kočner
Foto

30.01.2020 11:00

BRATISLAVA - O tri roky budeme sedieť na koaličnej rade v zátoke, písal obžalovaný Marian Kočner predsedovi parlamentu a SNS Andrejovi Dankovi. Kočner si s Dankom vymenil viac ako 60 správ. Šéf parlamentu sa bráni tým, že sa ho snažil odbiť a vyhýbal sa mu ako čert krížu. viac »


Aj sudcovia porušujúci zákon sa dostanú pod drobnohľad príslušných orgánov, tvrdí Gál

Gábor Gál

30.01.2020 10:10

BRATISLAVA - Každý, kto porušuje zákon, a to vrátane sudcov, musí rátať s tým, že sa ich činnosť v určitom momente dostane pod drobnohľad príslušných orgánov. Uviedol to minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd) v reakcii na raziu NAKA u viacerých bratislavských sudcov. Informovala o tom hovorkyňa rezortu spravodlivosti Zuzana Drobová. viac »


Kočnerov právnik z THREEMY môže mať problém: Advokátska komora už jeho kauzu sleduje

Kočnerov právnik z THREEMY
Foto

30.01.2020 09:25

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami sme vás informovali o trestnom oznámení, ktoré je podané na právnika Pavla Korytára. Meno kedysi dvorného právnika obžalovaného Mariana Kočnera sa dostalo do povedomia verejnosti po zverejnených komunikáciách cez aplikáciu Threema. Slovenská advokátska komora v súčasnosti čaká, ako rozhodnú orgány činné v trestnom konaní. viac »


Kočner sa na súde rozhovoril o politikoch opozície: Sulík a Kiska ma nemajú radi

Kočner sa na súde
FotoVideo

29.01.2020 14:00

PEZINOK - Pojednávanie v kauze údajného falšovania zmeniek, z ktorého sú obžalovaní Marian Kočner a Pavol Rusko, sa blíži do finále. Na pondelňajšom súde vypovedali aj tri znalkyne, medzi nimi aj Lenka Balkovičová, ktorá si od Mariana Kočnera vyslúžila najväčšiu kritiku. viac »


MIMORIADNE Veľká akcia NAKA: Zásah u Moniky Jankovskej, Bödörovi zhabali telefón

 V prípade zadržaných
FotoVideo

29.01.2020 11:29

BRATISLAVA - Vyšetrovací tím HMLA od rána zasahuje v Bratislave aj v nitrianskych Hrnčiarovciach u Norberta Bödöra a viacerých sudcov. viac »


Muži, ktorí lovili Jána Kuciaka: Spája ich SIS aj najväčšie kauzy v histórii Slovenska

Miroslav Kriak, Marian Kočner
FotoVideo

29.01.2020 06:45

BRATISLAVA - Marian Kočner, Peter Tóth a Miroslav Kriak sú muži, ktorých verejnosť pozná z prípadu kauzy vraždy Jána Kuciaka. Poprava novinára však nie je jediná vec, ktorá trojicu spája. Kočner, Tóth a Kriak spolupracovali alebo pracovali v Slovenskej informačnej službe a majú špeciálny výcvik v bezpečnostných zložkách štátu. Mená všetkých troch sa ... viac »


Stres z medializovanej kauzy: Súdna rada navrhuje disciplinárne stíhať sudkyne z Threemy

Stres z medializovanej kauzy:

28.01.2020 15:12

BRATISLAVA - Súdna rada dnes napriek návrhu ministra Gábora Gála (Most-Híd) nepozastavila sudkyni Zuzane Maruniakovej výkon funkcie. Za návrh nehlasoval ani jeden člen rady, proti bolo 12 členov a piati sa zdržali hlasovania. Ako dôvod svojho zamietavého postoja v rámci k diskusie k návrhu členovia rady uviedli, že Maruniaková momentálne čerpá rodičovskú ... viac »


Osobitná komisia odporúča disciplinárne stíhať sudkyne z komunikácie Mariana Kočnera

Osobitná komisia odporúča disciplinárne

28.01.2020 13:30

BRATISLAVA - Osobitná komisia odporúča predsedníčke Súdnej rady SR iniciovať disciplinárne stíhanie v prípade Zuzany Maruniakovej a Denisy Cvikovej. Na jej utorkové zasadnutie neprišla ani jedna z pozvaných sudkýň, ktoré sa spomínajú v komunikácii Mariana K. s bývalou štátnou tajomníčkou ministerstva spravodlivosti Monikou Jankovskou. viac »


Pre kauzu THREEMA stratila súkromie: Jankovská bola na nákupoch, vyhýbala sa ostatným zákazníkom

Monika Jankovská počas nákupu
Foto

27.01.2020 11:19

BRATISLAVA - Keby si nevymenila tisíce správ s Mariánom Kočnerom cez aplikáciu Threema, len málokto by ju na ulici spoznal a venoval jej pozornosť. Po prevalení komunikácie s obžalovaným Kočnerom neprišla len o post štátnej tajomníčky na ministerstve spravodlivosti, funkciu sudkyne, ale aj anonymitu. Do redakcie topky.sk nám prišiel tip od čitateľa, ... viac »


ONLINE zo súdu: Bödör poprel Tóthove slová o sledovaní novinárov, Haščák hovoril o Kočnerovej SMS

ONLINE zo súdu: Bödör
FotoVideo

20.01.2020 19:59

PEZINOK - Druhý týždeň pokračuje pojednávanie vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prvé tri dni priniesli množstvo emócií a výpovede svedkov, ktorí pred senátom Ruženy Sabovej sedeli dlhé hodiny. Dnes je na pláne výsluch aj finančníka Jaroslava Haščáka, ale aj nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra. viac »


Najčítanejšie články