Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Kočnerova Threema

Stres z medializovanej kauzy: Súdna rada navrhuje disciplinárne stíhať sudkyne z Threemy

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Súdna rada dnes napriek návrhu ministra Gábora Gála (Most-Híd) nepozastavila sudkyni Zuzane Maruniakovej výkon funkcie. Za návrh nehlasoval ani jeden člen rady, proti bolo 12 členov a piati sa zdržali hlasovania. Ako dôvod svojho zamietavého postoja v rámci k diskusie k návrhu členovia rady uviedli, že Maruniaková momentálne čerpá rodičovskú ... viac »

Kočnerova THREEMA stína hlavy: Z justície odchádza prvá sudkyňa

Kočnerova THREEMA stína hlavy:

14.11.2019 10:45

BRATISLAVA - Z justície odchádza prvá sudkyňa pre Threemu Mariana Kočnera. Sudkyňa to oznámila v stredu 13. novembra. Abdikačný list už doručila prezidentke Zuzane Čaputovej. viac »


Jankovská sa proti rozhodnutiu disciplinárky odvolala: Namieta tiež zaujatosť Kurilovskej

Gábor Gál podal návrh

13.11.2019 13:30

BRATISLAVA - Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská sa odvolala proti rozhodnutiu disciplinárneho senátu, ktorý jej ešte v októbri dočasne pozastavil výkon funkcie sudkyne. Potvrdila to hovorkyňa Súdnej rady SR Veronika Müller. Jankovská okrem iného namieta tiež zaujatosť členky senátu Lucie Kurilovskej. Dátum konania ... viac »


Kočner v Threeme: Musíme zničiť opozíciu! Z Harabina chcel ministra, "trochu kešu" pre Kotlebu

Kočner v Threeme: Musíme
Foto

12.11.2019 23:30

BRATISLAVA - Zverejňovanie prepisov správ z Threemy Marian Kočnera, ktorý je obvinený z vraždy Jána Kuciaka, vždy odhalilo kúsok viac z desivého zákulisia tohto kontroverzného podnikateľa. Najnovšie sa v konverzácii ocitli aj reprezentanti antisystémových hnutí Štefan Harabin a Marian Kotleba. viac »


Kočnerova Threema: V prípade podozrivých sudcov polícia zatiaľ nevzniesla obvinenie

Marian Kočner, Monika Jankovská

12.11.2019 14:55

BRATISLAVA - Polícia zatiaľ v prípade podozrivých sudcov nevzniesla obvinenie konkrétnej osobe. Informoval o tom hovorca Policajného zboru Michal Slivka, ktorý dodal, že polícia bude v prípade nových skutočností verejnosť informovať. viac »


Smer zatiaľ nepovedal, či nominuje náhradu za Jankovskú: Je otázne, či je to ešte nutné

Gábor Gál podal návrh

12.11.2019 14:05

BRATISLAVA - Smer-SD stále nepovedal, či navrhne nominanta na post štátneho tajomníka Ministerstva spravodlivosti SR namiesto Moniky Jankovskej. Hovorca Smeru-SD Ján Mažgút uviedol, že vzhľadom na blížiace sa parlamentné voľby je otázne, či je to ešte nutné. viac »


Krajská prokurátorka skončila vo funkcii: Osudným sa jej stal škandál s Trnkovým komplicom

Jaromír Čižnár

12.11.2019 11:45

BRATISLAVA - Generálny prokurátor Jaromír Čižnár rozhodol, že šéfka krajskej prokuratúry v Bratislave Iveta Kopčová skončila vo funkcii. Urobil tak potom, čo Kopčová osem rokov nepodala obžalobu na Lóranta Kósu za pokus o úverový podvod. viac »


Ďalšie špinavosti v THREEME: Kočner si písal so Zsuzsovou o vražde Kuciaka, vypadnuté zuby a suma za popravu

Ďalšie špinavosti v THREEME:

11.11.2019 14:15

BRATISLAVA - Komunikácia medzi obvinenými Marianom Kočnerom a Alenou Zsuzsovou o vražde Jána Kuciaka a jeho partnerky odhaľuje, čo si písali tesne pred vraždou a v deň vraždy. Síce si dávali na slová pozor, nie vždy sa ustrážili. Zsuzsová písala Kočnerovi o vypadávaní zubov. V šifrovaných správach bol aj odkaz na odmenu 50-tisíc. viac »


Na základe odhalených komunikácií z Threemy podala advokátska komora štyri sťažnosti

Pojednávanie v kauze falšovania

11.11.2019 10:20

BRATISLAVA - Kancelária Slovenskej advokátskej komory (SAK) k dnešnému dňu podala Revíznej komisii SAK štyri sťažnosti na konanie advokátov v súvislosti s komunikáciou z aplikácie Threema oboznámenou v konaniach pred súdom. Ako ďalej informovala hovorkyňa SAK Alexandra Donevová, revízna komisia koná aj na podnet iných subjektov a prešetruje každú sťažnosť, ... viac »


Kauza zmeniek pokračuje: Súd chce vidieť originály, očakáva sa výpoveď znalcov

Hlavné pojednávanie v kauze
Foto

10.11.2019 14:58

BRATISLAVA – Znalci z odboru písmoznalectva, ktorí skúmali pravosť sporných zmeniek TV Markíza, budú vypovedať pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), ktorý si ich originály vypýtal od Okresného súdu (OS) Bratislava V. Na OS Bratislava V sa o nich rozhodovalo v civilnom konaní. Po zatiaľ poslednom z pojednávacích dní v Ústave na výkon väzby ... viac »


Proti advokátovi Parovi sa postavili už aj prokurátori: Za komunikáciu s Kočnerom by mal pykať

Marian Kočner bol vypovedať

08.11.2019 14:59

BRATISLAVA – Konanie advokáta Mareka Paru, ktorý mal s Marianom Kočnerom komunikovať cez aplikáciu Threema aj o diskreditácii prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Vasiľa Špirka, považuje Rada prokurátorov SR za nezlučiteľné s jeho funkciou. Informujú o tom na webe generálnej prokuratúry. viac »


Danko reaguje na odstúpenie Glváča: Mrzí ma, že Slovensko ovládajú emócie

Andrej Danko a Martin
Foto

08.11.2019 12:19

BRATISLAVA – Predsedu Národnej rady SR a šéfa SNS Andreja Danka mrzí, že Slovensko ovládajú emócie namiesto racionálnych vecí. Reagoval tak aj na odstúpenie Martina Glváča z postu podpredsedu parlamentu. Tento "problém" vníma zo strany Smeru-SD ako vyriešený, podotýka však, že kľúčové je teraz zostavenie a schvaľovanie štátneho rozpočtu na rok 2020. viac »


PS a Spolu chcú bojovať proti Pente: Predložia Lex Haščák, ktorý má obmedziť moc oligarchov

PS a Spolu chcú
Foto

08.11.2019 11:30

BRATISLAVA - Predstavitelia PS-Spolu predložia v piatok do parlamentu dva zákony, ktoré majú obmedziť moc oligarchov. Nazývajú ich aj Lex Haščák. Lídri Michal Truban a Miroslav Beblavý o tom informovali na tlačovej konferencii. viac »


PRVÉ reakcie na odstúpenie Glváča: Koniec traumy! Tlak demokratickej opozície zabral

Martin Glváč
Foto

07.11.2019 17:00

BRATISLAVA - Odstúpenie podpredsedu Národnej rady SR Martina Glváča je nádejou pre Slovensko, myslí si predseda opozičnej SaS Richard Sulík. Podľa liberálov nepoškodzoval Glváč iba vládnu koalíciu, ale aj imidž celého Slovenska. Informovala o tom hovorkyňa SaS Katarína Svrčeková. viac »


Reportérov bez hraníc teší obžaloba Kočnera a znepokojuje rozpustenie vyšetrovacieho tímu

Ján Kuciak
Foto

07.11.2019 15:25

BRATISLAVA – Reportérov bez hraníc teší obžaloba Mariana Kočnera v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Na druhej strane ich znepokojuje rozpustenie policajného tímu, ktorý prípad vyšetroval, a to ešte predtým ako sa Kočner a ďalší postavia pred súd. Vyplýva to z dnešného vyhlásenia organizácia Reportéri bez hraníc. viac »


Opozícia chce odvolať Glváča, vyzbierala dostatok podpisov na mimoriadnu schôdzu

Martin Glváč
Foto

07.11.2019 14:55

BRATISLAVA - Opozícia má dostatok podpisov na zvolanie mimoriadnej schôdze NR SR, na ktorej chce odvolať z funkcie podpredsedu parlamentu Martina Glváča. Podpisy odovzdajú opoziční poslanci do podateľne v piatok. Informuje o tom na svojom facebookovom profile líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti Igor Matovič. viac »


Kočnerova Threema potápa aj jeho obhajcu: Paru kontroluje advokátska komora, môžu ho vylúčiť

Pojednávanie v kauze falšovania

07.11.2019 12:59

BRATISLAVA - Na medializované informácie o komunikácii v aplikácii Threema Mariana Kočnera reaguje aj Slovenská advokátska komora. Informovala o tom jej hovorkyňa Alexandra Donevová s tým, že komora vyhodnocuje viacero informácií. Podľa Threemy si mal Kočner s Parom písať o prokurátorovi Vasiľovi Špirkovi, ale aj o iných klientoch, ktorých Para zastupoval. viac »


Záhadný svedok na súde: Obchodník s informáciami kupčil so zmenkou, vraj na príkaz Kočnera

Svedok Ivan Cvik na
FotoVideo

07.11.2019 05:55

BRATISLAVA - Tretí deň hlavného pojednávania v prípade falšovania zmeniek, z ktorého sú obžalovaní Marian Kočner a Pavol Rusko, priniesol zaujímavého svedka. Ten mal kupčiť s piatou zmenkou a údajne ju ponúkal aj známym ľuďom. viac »


Slovenská advokátska komora prešetruje viacero podnetov v súvislosti s Threemou Mariana Kočnera

Slovenská advokátska komora prešetruje

06.11.2019 21:15

BRATISLAVA - Slovenská advokátska komora (SAK) koná voči advokátom podozrivým z porušovania advokátskych predpisov. Revízna komisia SAK prešetruje viacero podnetov v súvislosti s medializovanými kauzami Mariana Kočnera a prepisov jeho Threemy. Uviedla to jej hovorkyňa Alexandra Donevová v reakcii na otázky. viac »


ONLINE Piata zmenka je na súde: Svedok mal za jej predaj od Kočnera získať pol milióna eur

ONLINE Piata zmenka je
FotoVideo

06.11.2019 11:58

BRATISLAVA - Pojednávanie v prípade obžaloby z falšovania miliónových zmeniek pokračuje v Ústave na výkon väzby v Bratislave. Obžalovaným je v prípade Marian Kočner a Pavol Rusko, ktorý sa ale na pojednávanie nedostavil. viac »


Hnutie OĽaNO chce opätovne odvolávať Glváča z funkcie podpredsedu parlamentu

Hnutie OĽaNO chce opätovne

05.11.2019 14:59

BRATISLAVA - Hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) chce opätovne odvolávať Martina Glváča (Smer-SD) z postu podpredsedu parlamentu pre jeho komunikáciu s Marianom Kočnerom. Informoval o tom hovorca hnutia Matúš Bystriansky. OĽaNO pôvodne chcelo žiadať schôdzu na odvolanie premiéra Petra Pellegriniho (Smer-SD), ak nezabezpečí Glváčov odchod. viac »


Najčítanejšie články