Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Kočnerova Threema

Threema valcuje ďalších funkcionárov: Koniec Kosovej a Praženkovej kvôli zabíjačke s Kočnerom

Lenka Praženková a Marcela Kosová sa mali s Kočnerom stretnúť na zabíjačke

Lenka Praženková a Marcela Kosová sa mali s Kočnerom stretnúť na zabíjačke

Foto
pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Informácie z Threemy o tom, že členky komisie súdnej rady sa mali spolu s obvineným Marianom Kočnerom zúčastniť na zabíjačke v Nandinom dvore sú, zdá sa, pre ich funkcie osudné. Dnešným dňom sa totiž vzdávajú funkcie v komisii, ktorá mala paradoxne riešiť podozrenia voči sudcom so zaistenými mobilmi v Kočnerovej kauze. viac »

VIDEO Odkaz Čižnárovi z OĽaNO: Odstavte prokurátora Bystríka Paloviča, vyhlásil Matovič

VIDEO Odkaz Čižnárovi z
FotoVideo

11.10.2019 15:45

BRATISLAVA – Predseda opozičného hnutia OĽaNO Igor Matovič vyzýva generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára, aby „odstavil“ z pozície prokurátora Bystríka Paloviča v súvislosti s údajnou komunikáciou s Marianom K. Čižnár má podľa Matoviča k dispozícii tieto informácie od konca mája, respektíve začiatku júna. viac »


Kočner mal podľa THREEMY nadštandardné vzťahy s prokurátorom: Za rozhodnutia ponúkal úplatky

Kočner mal podľa THREEMY

11.10.2019 10:30

BRATISLAVA - Bystrík Palovič je prokurátor, ktorého médiá s Kočnerom spájajú dávno a okrem neho sa pozná aj s odsúdeným daňovým podvodníkom Ladislavom Bašternákom, v ktorého byte býval Robert Fico. viac »


Kočnerova Threema odhaľuje stále viac špiny: So zmenkami mu mala pomáhať aj Jankovskej kamarátka

Kočnerova Threema odhaľuje stále

10.10.2019 16:16

BRATISLAVA - Zdá sa, že bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská je v tom až po uši. A so sebou sťahuje aj ďalšie mená. Jednou z nich je sudkyňa Maruniaková, ktorá rozhodla v prospech Mariana Kočnera v kauze zmenky. Výraznú úlohu v nej mala zohrať aj ďalšia sudkyňa, Jankovskej kamarátka a spolužiačka, Denisa Cviková. viac »


Ďalšia THREEMA dokazuje Jankovskej špinavé praktiky! Takto sa chcela zbaviť svedka

Ďalšia THREEMA dokazuje Jankovskej

08.10.2019 17:00

BRATISLAVA - Na bývalú štátnu tajomníčku Moniku Jankovskú sa to valí z každej strany. Po tom, čo sa vzdala funkcie, sa vrátila do sudcovského talára. Momentálne je však dlhodobo práceneschopná a zdá sa, že po informáciách, ktoré sa denne dostávajú na svetlo, aj dlho bude. viac »


Spojiť komunikáciu cez Threemu s konkrétnou osobou nie je ľahké, ale ani nemožné, tvrdí odborník

Spojiť komunikáciu cez Threemu

08.10.2019 14:30

BRATISLAVA - Spojiť konkrétnu osobu s konverzáciou cez aplikáciu Threema nie je jednoduché, nie však nemožné. Povedal to odborník na informačné technológie z portálu Živé.sk Martin Hodás. viac »


Špeciálny prokurátor Kováčik odmieta, že by na pokyn Bödöra ovplyvňoval trestné stíhania

Dušan Kováčik

07.10.2019 18:37

BRATISLAVA – Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik odmieta, že by na pokyn nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra ovplyvňoval trestné stíhania či dosadzovanie ľudí do funkcií. Povedal to dnes na rokovaní parlamentného ústavnoprávneho výboru, na ktorom predložil správu o činnosti Úradu špeciálnej prokuratúry za rok 2018. viac »


PRÁVE TERAZ Gál dal návrh na disciplinárne konanie proti Jankovskej

PRÁVE TERAZ Gál dal

07.10.2019 15:15

BRATISLAVA - Minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd) podá na bývalú štátnu tajomníčku rezortu návrh na disciplinárne stíhanie. Potvrdil to v pondelok pre médiá. Ministerstvo spravodlivosti SR okrem iných vecí preveruje aj spis miliónových zmeniek televízie Markíza, v ktorých na Okresnom súde Bratislava V rozhodla sudkyňa Zuzana Maruniaková v prospech Mariana Kočnera. viac »


Jeden z najväčších škandálov posledných rokov: Prekvapivý prieskum o Kočnerovej THREEME

Jeden z najväčších škandálov
Foto

07.10.2019 12:00

BRATISLAVA - V posledných týždňoch boli medializované časti komunikácie Mariana Kočnera prostredníctvom aplikácie Threema. Z prieskumu však vyplýva, že takmer štvrtina ľudí tieto informácie nezaznamenala a vyše polovica je znepokojená. viac »


Minister Gál si nechal preveriť spisy, ktoré sa týkajú kauzy zmenky

Gábor Gál

07.10.2019 10:40

BRATISLAVA - Minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd) si nechal preveriť spisy, ktoré sa týkajú kauzy zmenky. Rezort spravodlivosti o tom informuje na sociálnej sieti s tým, že minister tak reaguje na aktuálne udalosti. viac »


Kočnerova THREEMA odhalila klamstvo Jankovskej: Keď mi na to novinári prídu, som v p*či!

Bývalá štátna tajomníčka Monika
Foto

04.10.2019 22:45

BRATISLAVA - Zdá sa, že bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská, toho skrýva skutočne veľa. Okrem toho, že podľa medializovaných informácií si mala vymieňať vulgárne správy s obžalovaným Marianom Kočnerom, zdá sa, že klamala aj o návšteve v Chorvátsku u advokáta Radomíra Bžána. Podľa predsedníčky Súdnej rady SR Lenky Praženkovej, by Jankovská mala ... viac »


“Kočnerova” sudkyňa bola Jankovskej pravou rukou. Pochybnosti vyvolávajú jej začiatky aj rozhodnutia

“Kočnerova” sudkyňa bola Jankovskej

04.10.2019 17:30

BRATISLAVA – Chcela byť sudkyňou a v roku 2013 sa ňou aj stala. Bolo to v čase, kedy pracovala pre vtedajšiu štátnu tajomníčku Moniku Jankovskú. Už vtedy jej profesná kariéra vzbudzovala pochybnosti. Zuzana Maruniaková je aktuálne sudkyňou na Okresnom súde Bratislava V. A na krku má podozrenie z korupcie a škandál, aký nemá v histórii slovenskej justície obdobu. viac »


Ombudsmanka reaguje na Kočnerovu THREEMU: Patakyová je pripravená konať

Verejná ochrankyňa práv Mária
Foto

04.10.2019 15:55

BRATISLAVA - Verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová je pripravená podať návrh na disciplinárne konanie voči sudcom podozrivým zo spolupráce s obvineným podnikateľom Marianom Kočnerom. Uviedla to dnes vo vyhlásení. Aktuálnu situáciu by podľa ombudsmanky mali vyriešiť samočistiace mechanizmy v justícii alebo by mali konať osoby, ktorých sa podozrenia týkajú. viac »


Drsné reakcie na Jankovskej komunikáciu s Kočnerom: Mali by ju okamžite obviniť, vyhlásil Gál

Drsné reakcie na Jankovskej

03.10.2019 13:22

BRATISLAVA - Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská si mala s obžalovaným Marianom Kočnerom vymeniť 6000 správ. V najnovšej Threeme, ktorú zverejnil Denník N, sa bavia o tom, ako mu pomáhala vybaviť rozsudok o jednej zmenke v prospech Kočnera. Jankovská komunikáciu poprela. Opozícia vyzýva na vyvodenie zodpovednosti. viac »


Najšpinavšia THREEMA! Kočnerove správy s Jankovskou: O p*či, ktorá kojí a mrazivé slová o Kuciakovi

Marian Kočner a Monika

03.10.2019 12:30

BRATISLAVA - Po dnešku vyplávali na povrch ďalšie informácie z uniknutej komunikácie z aplikácie Threema, cez ktorú si dopisoval rôznym ľuďom obvinený podnikateľ Marian Kočner. Najnovšie správy vrhajú svetlo podozrenia aj na bývalú štátnu tajomníčku ministerstva spravodlivosti Moniku Jankovskú. Tá celú komunikáciu s Kočnerom označila za podvrh. viac »


AKTUÁLNE Posun v prípade lustrácie zavraždeného Kuciaka: Vorobjova obvinili zo zneužitia právomocí

AKTUÁLNE Posun v prípade

27.09.2019 15:25

BRATISLAVA - Inšpekcia ministerstva vnútra vo štvrtok ráno zadržala troch funkcionárov NAKA, medzi nimi aj Pavla Vorobjova, ktorý mal lustrovať novinárov. Vorobjov opustil Úrad inšpekčnej služby až v piatok popoludní. viac »


Kováčik hovorí o účelovej diskreditácii: Výzvy na svoje odstúpenie považuje za predvolebnú kampaň

Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik
Foto

19.09.2019 13:25

BRATISLAVA - Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik považuje výzvy opozičných politikov na svoje odstúpenie za ich predvolebnú kampaň a ostro sa ohradzuje voči šíreniu nepodložených medializovaných informácií, ktoré považuje za lži. Pre TASR to uviedla hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry Jana Tökölyová. Stretnutia s Marianom Kočnerom aj Norbertom Bödörom ... viac »


VIDEO V prípade Jankovskej som konal, ako som mal, reaguje premiér Pellegrini

Peter Pellegrini čelí pokusu
FotoVideo

13.09.2019 17:48

BRATISLAVA - Premiér Peter Pellegrini je presvedčený o tom, že v prípade bývalej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej postupoval tak, ako mal. Dôvody na jeho odvolávanie sú podľa neho veľmi slabé. Vyhlásil to v pléne počas piatkovej mimoriadnej schôdze parlamentu. Iniciovala ju opozícia, ktorá mu chce vysloviť nedôveru. viac »


AKTUÁLNE Kočner má na krku ďalšie obvinenie: Falšovanie dôkazov a marenie spravodlivosti

Marian Kočner

12.09.2019 11:12

BRATISLAVA - Mariana Kočnera, obvineného z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka, obvinili aj v prípade motákov. Vyšetrovateľ národnej protizločineckej jednotky NAKA vzniesol obvinenie z pokusu zločinu marenia spravodlivosti. viac »


Kočner sa nevrátil do Leopoldova, skončil v Nitre: Premiestnenie súvisí s vraždou Jána Kuciaka

Kočner sa nevrátil do

11.09.2019 16:00

BRATISLAVA/NITRA - Obžalovaný Marian Kočner sa po skončení septembrových dvoch dní, počas ktorých sa konalo hlavné pojednávanie v kauze falšovania zmeniek, nevrátil naspäť do väznice v Leopoldove. Za sprievodu policajných sirén ho odviezli do Nitry. viac »


AKTUÁLNE Kočnera nečakane premiestnili z leopoldovskej väznice

Marian Kočner

11.09.2019 09:35

BRATISLAVA – Marian Kočner zmenil bývanie. Podľa medializovaných informácií ho premiestnili z Leopoldova, kde bol v kolúznej väzbe, do Ústavu na výkon väzby a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody v Nitre. Dôvody zatiaľ známe nie sú. viac »


Najčítanejšie články