Kandidáti na prezidenta SR 2019 | Topky.sk
Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Kandidáti na prezidenta SR 2019

ROZHOVOR Kandidát na prezidenta Šefčovič: Som nezávislý s jasnou podporou Smeru

Maroš Šefčovič
FotoVideo

25.02.2019 05:55

BRATISLAVA – Maroš Šefčovič sa stal v poslednej chvíli nominantom Smeru v prezidentských voľbách. Podľa jeho slov je však nadstraníckym kandidátom a napriek podpore najsilnejšej vládnej strany jeho pôsobenie na európskej pôde ponúka silný argument pre jeho nezávislosť. V rozhovore pre Topky hovoril o svojich prioritách, o Ústavnom súde i o tom, že ... viac »


FOTO Kampaň, aká tu ešte nebola: Prezidentský kandidát sa nadobro uzavrel do konzervy

Ivan Zuzula
Foto

24.02.2019 12:36

BRATISLAVA - Jeden z kandidátov na prezidenta si zobral kampaň k srdcu trochu viac. Ide o Ivana Zuzulu, ktorý sa štýlom Andyho Warhola, ktorý prezentoval na sociálnej sieti, chce odlíšiť od iných kandidátov a povedať niečo o svojom programe mierne odlišným spôsobom. viac »


VIDEOVIZITKA prezidentského kandidáta Milana Krajniaka

VIDEOVIZITKA prezidentského kandidáta Milana
Video

24.02.2019 10:00

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát strany Sme rodina Milan Krajniak sa s čitateľmi Topiek vo videovizitke podelil o cieľ svojej kandidatúry. Podľa Krajniaka má mať prezident nadhľad, nesmie sa zapájať do žabomyších sporov a má pomáhať ľuďom činmi. viac »


VIDEOVIZITKA prezidentského kandidáta Františka Mikloška

VIDEOVIZITKA prezidentského kandidáta Františka
Video

23.02.2019 10:00

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát s podporou OKS František Mikloško sa s čitateľmi Topiek vo videovizitke podelil o cieľ svojej kandidatúry. Mikloško chce v prvom rade spájať demokratických ľudí z kresťanského i sekulárneho prostredia a chce spájať tradičné a moderné Slovensko. viac »


Šefčovič odmieta reči, že by bola jeho kampaň netransparentná

Maroš Šefčovič

22.02.2019 18:40

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát Maroš Šefčovič odmieta, aby bol označený za netransparentného v prezidentskej kampani. Transparency International Slovensko (TIS) dnes zverejnilo štatistiky, v ktorých skúmali volebné kampane všetkých kandidátov na prezidenta SR. Zo štvorice najväčších favoritov na víťazstvo je na tom z pohľadu transparentnosti podľa... viac »


Čaputová uprednostní záujem krajiny v prípade Harabinovho postupu: Zachovám sa zodpovedne

Zuzana Čaputová

22.02.2019 14:30

BRATISLAVA - Kandidátka na prezidentku SR v tohtoročných voľbách Zuzana Čaputová deklaruje, že sa zachová zodpovedne, ak by sa mal do druhého kola prezidentských volieb dostať Maroš Šefčovič a Štefan Harabin. viac »


Prvý zvrat v prezidentskej kampani: Menyhárt sa vzdal kandidatúry! Neuveríte, koho podporil

Prvý zvrat v prezidentskej
Foto

19.02.2019 15:44

BRATISLAVA - Predseda mimoparlamentnej Strany maďarskej komunity (SMK) József Menyhárt sa v utorok vzdal kandidatúry na post prezidenta, uviedol to počas tlačovej konferencie v Bratislave. Ako povedal, vzdáva sa v prospech Roberta Mistríka. viac »


Videovizitka kandidáta na prezidenta Józsefa Menyhárta: Ľudia sú na prvom mieste

Videovizitka kandidáta na prezidenta
Video

18.02.2019 18:00

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát za Stranu maďarskej koalície József Menyhárt sa s čitateľmi Topiek vo videovizitke podelil o to, čo je cieľom jeho kandidatúry. Počas kampane chce jednoznačne pomenovať nároky svojej komunity. Kandidát na prezidenta má byť podľa neho človek, ktorý si stojí za svojím slovom a ktorý žije medzi ľuďmi. viac »


Harabinov boj v kampani za tradičnú rodinu má trhlinu: Nahotinky v autobuse!

Na snímke prezidentský kandidát

18.02.2019 13:00

BRATISLAVA - Sudca Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin, ktorý kandiduje za prezidenta v nadchádzajúcich voľbách, sa stihol v kampani zviditeľnil fialovým autobusom, pomocou ktorého sa spolu so štábom presúva na predvolebné mítingy. Dopravný prostriedok dokonca dostal aj meno "Harabiňák" a na slovenských cestách je jednoducho neprehliadnuteľný. Video... viac »


Kandidujem za seba a prinášam čistý štít, tvrdí Šefčovič: Mistrík i Čaputová cítia šancu ho poraziť

Maroš Šefčovič

17.02.2019 14:25

BRATISLAVA - Do prezidentskej voľby prinášam svoj čistý štít, ktorý som si musel dlhodobo budovať. V nedeľnej diskusnej relácii V politike televízie TA3 to zdôraznil prezidentský kandidát Maroš Šefčovič, ktorý odmieta automatické spájanie svojej prezidentskej kandidatúry s kauzami týkajúcimi sa strany Smer-SD. viac »


Mimovládky podali trestné oznámenie za prezidentské bilbordy Kotlebu

Marian Kotleba
Foto

12.02.2019 13:30

BRATISLAVA - Mimovládne organizácie Inštitút ľudských práv (IĽP), Slovak Political Watchdog (SPW) a Dúhové Slovensko, n. o., v pondelok podali trestné oznámenie na stranu ĽSNS a jej prezidentského kandidáta Mariana Kotlebu. viac »


Prezidentský kandidát za SMK nevidí v jazyku problém: Politológ to vidí jasne, nechce vyhrať

József Menyhárt
Foto

11.02.2019 00:00

BRATISLAVA - Kandidát na prezidenta za Stranu maďarskej koalície József Menyhárt obhajuje to, že má webovú stránku i sociálnu sieť v maďarčine. Uviedol, že 90 percent jeho voličskej základne je maďarskej národnosti, preto s nimi komunikuje aj na sociálnych sieťach v maďarčine. Podľa politológa len potvrdil to, že mu nejde o celkové víťazstvo. viac »


Rozdielne názory kandidátov: Chmelár by chcel meniť ústavu, Zábojník riešiť biedu ľudí

Rozdielne názory kandidátov: Chmelár
Foto

10.02.2019 20:30

BRATISLAVA – Prezidentský kandidát Eduard Chmelár by chcel posilniť právomoci prezidenta a vytvoriť novú ústavu, ktorá by nevytvárala toľko konfliktov a sporov. Uviedol to v nedeľnej diskusnej relácii TA3 V Politike. Jeho protikandidát Juraj Zábojník tvrdí, že chce ako prezident pomôcť ľuďom. viac »


Najhlasnejším apelom od občanov je výzva k celospoločenskému zmieru, tvrdí Šefčovič

Maroš Šefčovič
Foto

08.02.2019 17:00

BRATISLAVA - Výzva k celospoločenskému zmieru je najhlasnejší apel, ktorý si kandidát na prezidenta Maroš Šefčovič vypočul pri stretnutiach s občanmi počas prvého týždňa svojej predvolebnej kampane. Doterajší podpredseda Európskej komisie (EK), ktorý v prezidentských voľbách kandiduje ako nezávislý s podporou strany Smer-SD, to uviedol na piatkovej tlačovej konferencii. viac »


O prezidentské kreslo bojuje štýlom, ktorému väčšina nerozumie ani slovo: Náš prezident hlása v maďarčine

József Menyhárt
Foto

06.02.2019 07:55

BRATISLAVA - Prezidentské voľby sa blížia a k jedným z kandidátov patrí aj predseda Strany maďarskej koalície József Menyhárt. Zdá sa však, že slovenskí voliči môžu mať problém s tým, aby kandidátovi porozumeli. Jeho sociálna sieť i webová stránka sú len v maďarčine. Politológ si myslí, že skutočným cieľom Menyhárta nie je vyhrať voľby, ale osloviť... viac »


Kandidát na prezidenta Eduard Chmelár vyzval na férovú volebnú súťaž

Kandidát na prezidenta Eduard

04.02.2019 13:15

BRATISLAVA - Nezávislý kandidát na post prezidenta SR Eduard Chmelár vyzval médiá a svojich súperov na férovú predvolebnú kampaň. Podľa jeho názoru sa zdá, akoby predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko (SNS) vyradil z volebnej súťaže polovicu kandidátov. viac »


Ďalší kandidát v boji o prezidentský post: Svoj zámer ohlásil aj Ivan Zuzula

Ivan Zuzula
Foto

31.01.2019 15:56

BRATISLAVA - Do boja o Prezidentský palác sa hlási ďalší kandidát. Podpisy potrebné na kandidatúru odovzdal Ivan Zuzula, ktorý kandiduje ako občiansky kandidát s podporou Slovenskej konzervatívnej strany. viac »


Bizár sa nekoná! Antisystémový dôchodca Molnár prezidentom nebude: Bol to podvod

Ján Molnár ako kandidát

31.01.2019 12:59

BRATISLAVA – Predseda Národnej rady SR Andrej Danko sa rozhodol neprijať kandidatúru dôchodcu Jána Molnára na post prezidenta pre podozrenie, že podpisy pod svoju kandidatúru získal od poslancov podvodne. viac »


Šefčovič ide kandidovať za prezidenta ako nezávislý: Jeho kandidatúru podporili len poslanci Smeru

Maroš Šefčovič

31.01.2019 12:55

BRATISLAVA - Eurokomisár Maroš Šefčovič ide kandidovať do prezidentských volieb ako nezávislý kandidát, jeho kandidatúru však podporili poslanci Smeru-SD. Šefčovič dnes do NR SR priniesol 47 podpisov zákonodarcov zo Smeru. Novinárom oznámil, že s kampaňou začína už dnes. Predstavil svoje priority, ale prvú tlačovú besedu bude mať až v pondelok. viac »


Žena s cieľom prezidentského kresla bez podpory politikov: Profil Bohumily Tauchmannovej

Bohumila Tauchmannová, rod. Záborská
Foto

31.01.2019 08:13

BRATISLAVA - O kreslo prezidentky chce zabojovať aj občianska aktivistka a podnikateľka Bohumila Tauchmannová. Toto je jej profil. viac »


Najčítanejšie články