József Menyhárt - kandidát na prezidenta SR | Topky.sk
Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

József Menyhárt - kandidát na prezidenta

Prezidentský kandidát József Menyhárt

Prvý zvrat v prezidentskej kampani: Menyhárt sa vzdal kandidatúry! Neuveríte, koho podporil

Foto
19.02.2019 15:44

BRATISLAVA - Predseda mimoparlamentnej Strany maďarskej komunity (SMK) József Menyhárt sa v utorok vzdal kandidatúry na post prezidenta, uviedol to počas tlačovej konferencie v Bratislave. Ako povedal, vzdáva sa v prospech Roberta Mistríka. viac »

Videovizitka kandidáta na prezidenta Józsefa Menyhárta: Ľudia sú na prvom mieste

Videovizitka kandidáta na prezidenta
Video

18.02.2019 18:00

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát za Stranu maďarskej koalície József Menyhárt sa s čitateľmi Topiek vo videovizitke podelil o to, čo je cieľom jeho kandidatúry. Počas kampane chce jednoznačne pomenovať nároky svojej komunity. Kandidát na prezidenta má byť podľa neho človek, ktorý si stojí za svojím slovom a ktorý žije medzi ľuďmi. viac »


Prezidentský kandidát za SMK nevidí v jazyku problém: Politológ to vidí jasne, nechce vyhrať

József Menyhárt
Foto

11.02.2019 00:00

BRATISLAVA - Kandidát na prezidenta za Stranu maďarskej koalície József Menyhárt obhajuje to, že má webovú stránku i sociálnu sieť v maďarčine. Uviedol, že 90 percent jeho voličskej základne je maďarskej národnosti, preto s nimi komunikuje aj na sociálnych sieťach v maďarčine. Podľa politológa len potvrdil to, že mu nejde o celkové víťazstvo. viac »


O prezidentské kreslo bojuje štýlom, ktorému väčšina nerozumie ani slovo: Náš prezident hlása v maďarčine

József Menyhárt
Foto

06.02.2019 07:55

BRATISLAVA - Prezidentské voľby sa blížia a k jedným z kandidátov patrí aj predseda Strany maďarskej koalície József Menyhárt. Zdá sa však, že slovenskí voliči môžu mať problém s tým, aby kandidátovi porozumeli. Jeho sociálna sieť i webová stránka sú len v maďarčine. Politológ si myslí, že skutočným cieľom Menyhárta nie je vyhrať voľby, ale osloviť... viac »


Šéf slovenských Maďarov v pozícii kandidáta na prezidenta: Profil Józsefa Menyhárta

József Menyhárt
Foto

31.01.2019 08:11

BRATISLAVA - Súťaž prezidentských kandidátov chce doplniť aj strana Strana maďarskej komunity. Do tohtoročných volieb sa chce zapojiť líder hnutia József Menyhárt. Toto je jeho profil. viac »


Najčítanejšie články