Štefan Harabin - kandidát na prezidenta SR | Topky.sk
Nedeľa, 19. september 2021. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Štefan Harabin - kandidát na prezidenta

Prezidentský kandidát Štefan Harabin

Harabin čelí kritike za financovanie kampane: Podivné sumy na účte

Štefan Harabin

Štefan Harabin

26.03.2019 16:00

BRATISLAVA - Povinnou súčasťou prezidentskej kampane vo voľbách je v týchto dňoch aj transparentný účet, pomocou ktorého možno dokázať pôvod majetku na danú kampaň. Presne takýto má zriadený aj Štefan Harabin, no príspevky na ňom vyvolávajú otázky. viac »

Harabin prehovoril o výsledkoch volieb, toto nemôže myslieť vážne: Som jednoznačný víťaz

Štefan Harabin

17.03.2019 13:00

BRATISLAVA - Jednoznačne som víťaz volieb, bez peňazí, bez podpory strán a bez podpory médií. V nedeľňajšej relácii TA3 V politike to uviedol neúspešný kandidát na post prezidenta Štefan Harabin. viac »


Harabin považuje svoj výsledok za dobrý základ, v 2. kole nepodporí nikoho

Štefan Harabin
Foto

17.03.2019 02:15

BRATISLAVA - Štefan Harabin priznal porážku, ale svoj volebný výsledok považuje za dobrý základ pre ďalšiu kandidatúru na post prezidenta. Harabin opakovane tvrdí, že neplánuje zakladať politickú stranu, za postupom Zuzany Čaputovej a Maroša Šefčoviča vidí kandidatúru Mariana Kotlebu. viac »


Mojich nominantov nepúšťajú do volebných komisií, tvrdí Štefan Harabin

Mojich nominantov nepúšťajú do
Video

17.03.2019 01:00

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát Štefan Harabin má informácie o tom, že jeho nominantov nepúšťajú do volebných komisií, a naďalej sa napriek predbežným výsledkom domnieva, že postúpi do druhého kola volieb. viac »


Štefan Harabin si aj napriek nepriaznivým prvým sčítaniam odovzdaných hlasov verí

Štefan Harabin si aj

17.03.2019 00:00

BRATISLAVA - Aj napriek nepriaznivým prvým čiastočným výsledkom si Štefan Harabin verí a chce voľby vyhrať. Harabin prišiel medzi novinárov a uviedol, že bližšie bude výsledky komentovať až po sčítaní všetkých hlasov. viac »


Štefan Harabin prišiel do svojho štábu odhodlaný: Chce vyhrať voľby

Štefan Harabin prišiel do

16.03.2019 22:30

BRATISLAVA - Sudca Najvyššieho súdu SR s pozastaveným výkonom funkcie Štefan Harabin dorazil do volebného štábu v Bratislave s najbližšou rodinou. Ako uviedol, prezidentské voľby chce vyhrať. viac »


Šéf KDH Hlina sa pustil do novej kresťanskej strany: Fanatici, šialenci, sektári a prospechári!

Alojz Hlina a Štefan
Foto

14.03.2019 00:00

BRATISLAVA - Predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Alojz Hlina ostro kritizoval krok, ktorý spravila novovzniknutá strana Štefana Kuffu Kresťanská demokracia - Život a prosperita (KDŽP). Spomínané hnutie sa rozhodlo podporiť v prezidentských voľbách kandidáta Štefana Harabina. viac »


PREZIDENTSKÁ ANKETA Využil by Harabin možnosť udeliť amnestie?

PREZIDENTSKÁ ANKETA Využil by

12.03.2019 10:09

BRATISLAVA – Voľby sú za dverami. Prezidentská kampaň vrcholí a kandidáti majú posledné dni na to, aby presvedčili čo najviac občanov o svojej kvalite. Sociálne siete boli plné politickej reklamy a diskusií, pre občanov je však dôležitá nielen kvalifikácia či vzdelanie, ale aj hodnotové nastavenie. Glob.sk sa najhorúcejších kandidátov podľa prieskumov... viac »


Harabin opäť v problémoch: Kontrola originality jeho autobusu má chybičku, veď to je traktor!

Štefan Harabin čelí ohľadom
Foto

05.03.2019 12:30

BRATISLAVA - Dráma okolo ostro sledovaného autobusu prezidentského kandidáta a sudcu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina sa zvyšuje. Takzvaný Harabiňák je Harabinom používaný v rámci jeho kampane. Zdá sa však, že okrem jeho bohatej minulosti nemusí ísť o jediné vozidlo s týmto evidenčným označením. viac »


Čaputová uprednostní záujem krajiny v prípade Harabinovho postupu: Zachovám sa zodpovedne

Zuzana Čaputová

22.02.2019 14:30

BRATISLAVA - Kandidátka na prezidentku SR v tohtoročných voľbách Zuzana Čaputová deklaruje, že sa zachová zodpovedne, ak by sa mal do druhého kola prezidentských volieb dostať Maroš Šefčovič a Štefan Harabin. viac »


Harabinov boj v kampani za tradičnú rodinu má trhlinu: Nahotinky v autobuse!

Na snímke prezidentský kandidát

18.02.2019 13:00

BRATISLAVA - Sudca Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin, ktorý kandiduje za prezidenta v nadchádzajúcich voľbách, sa stihol v kampani zviditeľnil fialovým autobusom, pomocou ktorého sa spolu so štábom presúva na predvolebné mítingy. Dopravný prostriedok dokonca dostal aj meno "Harabiňák" a na slovenských cestách je jednoducho neprehliadnuteľný. Video... viac »


Drsný prezidentský DUEL Bugára a Harabina: Na pretras prišiel aj Mečiar či kauza Gorila

Béla Bugár a Štefan
Foto

10.02.2019 16:00

BRATISLAVA - Béla Bugár a Štefan Harabin sú obaja súčasťou slovenskej politickej scény už dlhšie. Dnes sa stretávajú ako konkurenční prezidentskí kandidáti. Harabin bol konfrontovaný s otázkou škandalóznych odmien, ktoré si počas pôsobenia v pozícii predsedu Najvyššieho súdu udelil. Bugár zas vysvetľoval svoje slová o predčasných voľbách spred roka. viac »


Pozor, ide Harabin! FOTO historického autobusu, ktorý sa stal satirickým terčom internetu

Pozor, ide Harabin! FOTO
Foto

10.02.2019 14:00

BRATISLAVA - Kampaň prezidentských kandidátov je v plnom prúde a ani sudca Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin nie je výnimkou. Grafikou svojej kampane totiž "oblepil" celý autobus, ktorého história je nemenej zaujímavá. viac »


Článok Ficovej vlády a dvojnásobný šéf Najvyššieho súdu SR: Profil kandidáta Štefana Harabina

Štefan Harabin
Foto

31.01.2019 08:10

BRATISLAVA - Do spektra kandidátov o pozíciu prezidenta Slovenskej republiky sa dostáva aj niekdajší minister spravodlivosti, bývalý podpredseda vlády, bývalý predseda Najvyššieho súdu SR a sudca Štefan Harabin. Prinášame vám jeho profil. viac »


Najčítanejšie články