František Mikloško - kandidát na prezidenta SR | Topky.sk
Pondelok, 18. október 2021. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

František Mikloško - kandidát na prezidenta

Prezidentský kandidát František Mikloško

František Mikloško: Klamal by som, keby som povedal, že som s výsledkom spokojný

František Mikloško (vľavo)

František Mikloško (vľavo)

17.03.2019 01:40

BRATISLAVA – Klamal by som, keby som povedal, že je to výsledok, s ktorým som spokojný. Samozrejme, čakal som viac. Vyhlásil to neúspešný kandidát na prezidenta František Mikloško na margo zatiaľ neoficiálnych predbežných výsledkov prezidentských volieb. Podľa nich získal viac ako 5,6 percenta hlasov. viac »

Mikloško: Pokiaľ je prezident osobnosťou, tak mu to stačí

František Mikloško

05.03.2019 11:22

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát František Mikloško naďalej trvá na tom, že v boji o túto pozíciu vytrvá, výzvy na odstúpenie vníma ako nedemokratický a absurdný nátlak. V rozhovore hovorí, že tzv. antisystémových voličov môže osloviť len ťažko. Dodáva, že to, čím môže prezident pôsobiť na spoločnosť, je jeho slovo. viac »


VIDEOVIZITKA prezidentského kandidáta Františka Mikloška

VIDEOVIZITKA prezidentského kandidáta Františka
Video

23.02.2019 10:00

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát s podporou OKS František Mikloško sa s čitateľmi Topiek vo videovizitke podelil o cieľ svojej kandidatúry. Mikloško chce v prvom rade spájať demokratických ľudí z kresťanského i sekulárneho prostredia a chce spájať tradičné a moderné Slovensko. viac »


Tvár nežnej revolúcie a bojovník s mečiarizmom: Profil prezidentského kandidáta Františka Mikloška

František Mikloško
Foto

31.01.2019 08:02

BRATISLAVA - V blížiacich sa prezidentských voľbách prichádzame na kandidátnej listine do styku aj so známymi tvárami. Jedným z týchto ľudí je aj bývalý dlhoročný člen Kresťanskodemokratického hnutia - František Mikloško. Prinášame vám jeho politický profil. viac »


Najčítanejšie články