Kandidáti na prezidenta SR 2019 | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 20. marec 2019. Meniny má Víťazoslav, zajtra Blahoslav.

Kandidáti na prezidenta SR 2019

MIMORIADNE Čaputová oznámila odchod z vedenia strany

Zuzana Čaputová

Zuzana Čaputová

Aktualizujeme pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Prezidentská kandidátka Zuzana Čaputová sa vzdala funkcie podpredsedníčky v strane Progresívne Slovensko. Potvrdil to dnes jej hovorca Martin Burgr. Čaputová vyhrala prvé kolo volieb a už v prvých debatách v nedeľu uviedla, že to má v pláne. Dnes oficiálne doručila svoju žiadosť strane. viac »

Štefan Harabin prišiel do svojho štábu odhodlaný: Chce vyhrať voľby

Štefan Harabin prišiel do

16.03.2019 22:30

BRATISLAVA - Sudca Najvyššieho súdu SR s pozastaveným výkonom funkcie Štefan Harabin dorazil do volebného štábu v Bratislave s najbližšou rodinou. Ako uviedol, prezidentské voľby chce vyhrať. viac »


FOTO Maroš Šefčovič je s manželkou vo volebnom štábe, výsledky prijme s pokorou

FOTO Maroš Šefčovič je
Foto

16.03.2019 22:22

BRATISLAVA - Kandidát na prezidenta Maroš Šefčovič prišiel s manželkou do svojho volebného štábu, kde bude s rodinou a priateľmi očakávať výsledky dnešných prezidentských volieb. viac »


Prezidentské voľby 2019: FOTO Čaputová prišla do volebného štábu, verí v dobrý výsledok

Prezidentské voľby 2019: FOTO
Foto

16.03.2019 22:00

BRATISLAVA – Kandidátka na prezidentku Zuzana Čaputová prišla už do svojho volebného štábu, kde bude sledovať priebežné výsledky prvého kola volieb. Ako sa pri príchode vyjadrila pre médiá, je plná očakávaní a verí v dobrý výsledok – taký, ktorý ju dostane do druhého kola. viac »


FOTO Odvolila aj Zuzana Čaputová: Dúfam, že sa predstavitelia extrému nedostanú do druhého kola

FOTO Odvolila aj Zuzana
FotoVideo

16.03.2019 18:08

BRATISLAVA – Svoj hlas vo voľbách prezidenta už odovzdala aj Zuzana Čaputová. Po tom, ako odvolila na Materskej škole v Pezinku, pre médiá povedala, že sama je na výsledky zvedavá, keďže tento týždeň nemala k dispozícii žiadne čísla z interného prieskumu. viac »


Béla Bugár už odvolil, všetko je na ľuďoch: VIDEO Priznal zdravotné problémy!

Béla Bugár už odvolil,
FotoVideo

16.03.2019 11:05

BRATISLAVA - Jeden z prezidentských kandidátov a zároveň líder strany Most-Híd Béla Bugár už odovzdal spoločne so svojou manželkou svoj hlas. Priznal, že by sa chcel dostať do druhého kola, no rozhodnúť musia voliči. Priznal však, že kvôli zdravotného stavu strávi dnešný deň prípravou na operáciu, ktorá ho čaká budúci týždeň. viac »


Šéf KDH Hlina sa pustil do novej kresťanskej strany: Fanatici, šialenci, sektári a prospechári!

Alojz Hlina a Štefan
Foto

14.03.2019 00:00

BRATISLAVA - Predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Alojz Hlina ostro kritizoval krok, ktorý spravila novovzniknutá strana Štefana Kuffu Kresťanská demokracia - Život a prosperita (KDŽP). Spomínané hnutie sa rozhodlo podporiť v prezidentských voľbách kandidáta Štefana Harabina. viac »


Posledná debata prezidentských kandidátov skončila: Slovensko potrebuje zmier, zhodli sa

Posledná debata prezidentských kandidátov

13.03.2019 21:08

BRATISLAVA - Potreba spájať rozdelenú spoločnosť bola jednou z tém štvorice prezidentských kandidátov vo večernej diskusii televízie TA3. Na túto tému sa postupne vyjadrili Maroš Šefčovič, Zuzana Čaputová, Štefan Harabin aj Milan Krajniak. viac »


Politológ o kandidátoch: Čaputová chce slušné Slovensko, Šefčovič zmierovať a Harabin prekvapiť

Juraj Hrabko

13.03.2019 17:00

BRATISLAVA – Prezidentská kandidátka Zuzana Čaputová mobilizuje ľudí, ktorí na námestiach protestovali Za slušné Slovensko prísľubom boja za spravodlivosť, Maroš Šefčovič sa, naopak, snaží osloviť voličov heslami o zmierení rozhádaných skupín. O prekvapenie sa pokúša Štefan Harabin, ktorý má podľa publicistu Juraja Hrabka v prípade silného finišu kampane ... viac »


Šefčovič: Slovensko potrebuje solídnu reprezentáciu, nie experimenty

Maroš Šefčovič

12.03.2019 11:45

BRATISLAVA - Silnejšia sociálna politika pre starších a mladé rodiny, priemyselná politika, oživenie agrosektora. Aj za to sa chce zasadzovať Maroš Šefčovič, ak by sa stal prezidentom SR. viac »


PREZIDENTSKÁ ANKETA Využil by Harabin možnosť udeliť amnestie?

PREZIDENTSKÁ ANKETA Využil by

12.03.2019 10:09

BRATISLAVA – Voľby sú za dverami. Prezidentská kampaň vrcholí a kandidáti majú posledné dni na to, aby presvedčili čo najviac občanov o svojej kvalite. Sociálne siete boli plné politickej reklamy a diskusií, pre občanov je však dôležitá nielen kvalifikácia či vzdelanie, ale aj hodnotové nastavenie. Glob.sk sa najhorúcejších kandidátov podľa prieskumov ... viac »


Prezidentská diskusia favoritov: Hlavnými témami bola Európska únia či milosti pre politikov

Zuzana Čaputová, Maroš Šefčovič
Foto

10.03.2019 16:30

BRATISLAVA - Kým Maroš Šefčovič a Zuzana Čaputová sú za proeurópske smerovanie Slovenska, podľa Mariána Kotlebu a Štefana Harabina iba prezentujú liberálne hodnoty a nie záujmy Slovenska. Všetci štyria kandidáti na post prezidenta dnes odpovedali na otázky v predvolebnej diskusii televízie Markíza, kde okrem iných tém rezonovala aj zahraničná politika. ... viac »


Čaputová prehovorila o drsných útokoch v kampani: Kvôli rodine má ochranku

Čaputová prehovorila o drsných

09.03.2019 12:00

BRATISLAVA - Po tom, čo sa Robert Mistrík vzdal kandidatúry v prospech Zuzany Čaputovej sa na čele tabuliek objavili dvojica najpravdepodobnejších favoritov - Maroš Šefčovič a Zuzana Čaputová. Prezidentské voľby sú už budúci týždeň a okrem oficiálnych kampaní sa rozbehli aj slovné prestrelky medzi kandidátmi. Každý sa rozhodol reagovať po svojom. Čaputová ... viac »


Kontroverzný kandidát Daňo: Jeho podnikanie pripomína bieleho koňa a s Kočnerom ho spája advokát

Martin Daňo
Foto

08.03.2019 12:13

BRATISLAVA - Zdá sa, že jeden z prezidentských kandidátov má na krku státisícové dlhy z desiatok firiem, v ktorých figuruje. Netají sa svojimi sympatiami k Marianovi Kočnerovi, v minulosti ho obhajoval Michal Mandzák, ktorý dnes obhajuje aj Kočnera. Daňove firmy majú dlh cez 600-tisíc eur. Na otázku, prečo majú jeho firmy takéto nedoplatky, zatiaľ neodpovedal. viac »


Šefčovič: Slovensko si musí zachovať zvrchovanosť v etických a rodinných otázkach

Maroš Šefčovič

07.03.2019 14:31

BRATISLAVA - Pre Slovensko je veľmi dôležité, aby si zachovalo zvrchovanosť v etických a kultúrnych otázkach i rodinnej politike. S predstaviteľmi cirkví a náboženských spoločností sa na tom počas štvrtkového stretnutia zhodol kandidát na prezidenta SR Maroš Šefčovič. viac »


Podnikanie prezidentských kandidátov má trhliny: Daňo je jasným rekordmanom, státisícové dlhy

Martin Daňo, Milan Krajniak

07.03.2019 08:01

BRATISLAVA - O tom, že nie všetci kandidáti idú do prezidentských volieb s čistým štítom, svedčí najnovšia štatistika. Podľa nej je z pätnástich pôvodných prezidentských kandidátov sedem podnikateľov a nie všetci z nich majú voči štátu zaplatené svoje dlhy. viac »


Prezident Kiska reaguje na Šefčovičov útok: VIDEO Preberá maniere Smeru, mal by myslieť na budúcnosť

Andrej Kiska
Video

06.03.2019 16:00

BRATISLAVA - Prezident SR Andrej Kiska nebude podľa vlastných slov nikdy žiadať o milosť. Vyhlásil to v stredu vo videu na sociálnej sieti. Reaguje tak na utorkové (5. 3.) vyjadrenie kandidáta na prezidenta Maroša Šefčoviča o možných dohodách medzi kandidátkou Zuzanou Čaputovou a súčasným prezidentom Andrejom Kiskom. viac »


ROZHOVOR Bugár otvorene: Uvidíme, či sa komunikácia v koalícii ešte bude dať obnoviť

ROZHOVOR Bugár otvorene: Uvidíme,

06.03.2019 14:20

BRATISLAVA – Na politickej scéne je už takmer tridsať rokov. Tie posledné ale čelí doposiaľ najväčšej kritike, pretože sa rozhodol vstúpiť do koalície so Smerom-SD. Napriek tomu sa snaží presvedčiť, že by bol dobrým prezidentom pre všetkých. Prieskumy verejnej mienky mu však šance na postup do druhého kola nedávajú. Podporu sa mu nepodarilo získať ani ... viac »


Netaja sympatie: Kandidáti ukázali na svojich obľúbených prezidentov, vedie Kováč

Béla Bugár, Maroš Šefčovič,

06.03.2019 00:00

BRATISLAVA - Už na ďalší týždeň v sobotu odštartuje prvé kolo prezidentských volieb. Kandidáti sú momentálne súčasťou predvolebných diskusií a verejnosť sa dozvedá viac o ich charakteristických črtách a názoroch. Medzi mnohými otázkami prišlo aj na tému doterajších prezidentov. Kandidáti odhalili svojich obľúbencov, ktorí doteraz stáli na čele štátu. viac »


Šefčovič prvýkrát pritvrdil: Čaputovú a Kisku obvinil z tajnej dohody, milosť!

Maroš Šefčovič

05.03.2019 17:00

BRATISLAVA - Kandidát na prezidenta SR Maroš Šefčovič by ako hlava štátu neudelil milosť žiadnemu politikovi. "Považujem zásadu 'padni komu padni' za absolútne dôležitú. Keď chceme bojovať s neduhmi a korupciou, musí byť táto zásada svätá, musíme si byť všetci pred zákonom rovní," vyhlásil na utorkovom tlačovom brífingu. viac »


Harabin opäť v problémoch: Kontrola originality jeho autobusu má chybičku, veď to je traktor!

Štefan Harabin čelí ohľadom
Foto

05.03.2019 12:30

BRATISLAVA - Dráma okolo ostro sledovaného autobusu prezidentského kandidáta a sudcu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina sa zvyšuje. Takzvaný Harabiňák je Harabinom používaný v rámci jeho kampane. Zdá sa však, že okrem jeho bohatej minulosti nemusí ísť o jediné vozidlo s týmto evidenčným označením. viac »


Najčítanejšie články