Eduard Chmelár - kandidát na prezidenta SR | Topky.sk
Pondelok, 18. október 2021. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Eduard Chmelár - kandidát na prezidenta

Prezidentský kandidát Eduard Chmelár

Profilový ROZHOVOR s prezidentským kandidátom Eduardom Chmelárom: V rámci EÚ musíme mať plán B

Eduard Chmelár

Eduard Chmelár

28.02.2019 11:00

BRATISLAVA - Prezidentské kampane sú v plnom prúde a Slovákom sa postupne prezentuje štrnásť kandidátov. V profilových rozhovoroch odpovedal pre Topky každý kandidát na základné otázky, medzi ktorými boli témy ako zakotvenie Slovenska v EÚ, sankcie proti Rusku, vystúpenie z NATO, zákaz potratov, homosexuálne partnerstvá či odluka cirkvi od štátu. viac »

Rozdielne názory kandidátov: Chmelár by chcel meniť ústavu, Zábojník riešiť biedu ľudí

Rozdielne názory kandidátov: Chmelár
Foto

10.02.2019 20:30

BRATISLAVA – Prezidentský kandidát Eduard Chmelár by chcel posilniť právomoci prezidenta a vytvoriť novú ústavu, ktorá by nevytvárala toľko konfliktov a sporov. Uviedol to v nedeľnej diskusnej relácii TA3 V Politike. Jeho protikandidát Juraj Zábojník tvrdí, že chce ako prezident pomôcť ľuďom. viac »


Kandidát na prezidenta Eduard Chmelár vyzval na férovú volebnú súťaž

Kandidát na prezidenta Eduard

04.02.2019 13:15

BRATISLAVA - Nezávislý kandidát na post prezidenta SR Eduard Chmelár vyzval médiá a svojich súperov na férovú predvolebnú kampaň. Podľa jeho názoru sa zdá, akoby predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko (SNS) vyradil z volebnej súťaže polovicu kandidátov. viac »


Ambície publicistu a analytika na prezidentské kreslo: Profil Eduarda Chmelára

Eduard Chmelár
Foto

31.01.2019 08:09

BRATISLAVA - Rozvíriť vody prezidentských kandidátov je pri mnohých zvučných menách veľmi obtiažne. Svoju filozofiu chce v prezidentských voľbách presadiť aj historik, politický a mediálny analytik, vysokoškolský učiteľ, publicista a občiansky aktivista Eduard Chmelár. Predstavujeme vám jeho profil. viac »


Chmelár odovzdal podpisy pre svoju prezidentskú kandidatúru

Chmelár odovzdal podpisy pre
Foto

28.01.2019 11:00

BRATISLAVA - Politický analytik a pedagóg Eduard Chmelár odovzdal v pondelok hárky so 17.953 podpismi potrebnými na svoju prezidentskú kandidatúru. viac »


Najčítanejšie články