c Dobre vedieť | Topky.sk
Utorok, 6. december 2022. Meniny má Mikuláš, Nikolas, zajtra Ambróz.

Dobre vedieť

Zahoďte stres z vianočného upratovania a nákupov a začnite si vychutnávať atmosféru Vianoc!

Foto
pred 4 hodinami

Vianoce sú za dverami a každý rok v tomto období koncertné sály, kluby a divadlá ožijú vianočnou atmosférou a snažia sa svojim programom potešiť návštevníkov. Poďte sa aj vy odreagovať a na chvíľu zabudnúť na zhony a stres so zháňaním darčekov a vyrazte za zážitkami. viac »

Klasickú hypotéku dostanete aj na apartmán v ružinovskom NUPPU

Dvor v ružinovskom komplexe

29.11.2022 09:00

„Aj napriek súčasnej situácii na hypotekárnom trhu má investícia do novostavby v projektoch YIT do budúcna vysoký potenciál,“ tvrdí Ing. Darko Poljak, hypotekárny špecialista spoločnosti YIT Slovakia. Tá aktuálne ponúka posledné voľné apartmány Asteri v ružinovskom projekte NUPPU. Bývať vo svojom môžete už budúci rok aj vďaka viacerým možnostiam prefinancovania... viac »


Na Slovensku sa tým nemôže pochváliť hocikto: Táto firma má pre každého zamestnanca extra bonus!

Na Slovensku sa tým

29.11.2022 08:00

Férový a výnimočný zamestnávateľ, taký je Lidl. Okrem atraktívneho finančného ohodnotenia ponúka svoji zamestnancom a zamestnankyniam viac, oveľa viac. Ročne im poskytne benefity podľa ich vlastného výberu za viac ako milión eur. Nezáleží na pozícií, dĺžke pôsobenia vo firme a ani na lokalite, každý zamestnanec a zamestnankyňa Lidla má nárok na rovnaké... viac »


Philip Morris uvádza na trh v Slovenskej republike novú generáciu zariadenia na nahrievanie tabaku IQOS ILUMA

Philip Morris uvádza na
Foto

25.11.2022 17:00

Predstavujeme revolučnú technológiu SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM využívajúcu indukčný ohrev. viac »


365.bank sa pridala k ambasádorom diverzity

365.bank sa pridala k ambasádorom
Foto

25.11.2022 16:00

365.bank sa stala oficiálnym signatárom Charty diverzity z dielne Nadácie Pontis. Prihlásila sa tak k záväzku vytvárať a udržiavať pracovné prostredie založené na princípoch rozmanitosti, nediskriminácie a rovnosti, a to bez ohľadu na vek, pohlavie, etnicitu, náboženstvo, sexuálnu orientáciu či zdravotné znevýhodnenie. Charta diverzity je dobrovoľná... viac »


RAM - Skutočná americká legenda už aj na Slovensku

RAM - Skutočná americká
Foto

25.11.2022 15:00

Svoj pôvod vôbec nezapiera. Už na prvý pohľad je každému hneď jasné, s kým má tú česť. Je to originálne americké auto nielen výzorom, ale aj drsným pohľadom, proporciami a neskrývanou silou. Poznáme ho z kriminálnych seriálov a z množstva filmov. V drsných pick-upoch jazdia aj zločinci ale hlavne policajti. Spoliehajú sa na kvalitu, robustnosť a prirodzený... viac »


Oplatí sa v tejto dobe požičať si peniaze? Od ľudí áno!

Oplatí sa v tejto

24.11.2022 15:00

V dnešnej dobe rýchlo rastúcich cien a nákladov na život nie je jednoduché si nasporiť primeranú rezervu na nepredvídateľné výdavky alebo drobné radosti, ktoré chceme dopriať sebe alebo naším blízkym. Je dobré si v tejto dobe požičať a na čo si máme dávať pozor? viac »


Fotovoltika na budovách, kde by ste ju nečakali

Fotovoltika na budovách, kde

24.11.2022 14:00

Základná škola v Hamuliakove je jednou z prvých škôl na západnom Slovensku, ktorá si vyrába vlastnú elektrinu. Na výrobu elektriny v Hamuliakove využívajú fotovoltické panely, ktoré škola získala vďaka pilotnému programu Slnečné strechy, a to úplne zadarmo. viac »


Steven Spielberg nakrútil nádherný film. Do kín príde v decembri

Steven Spielberg nakrútil nádherný
FotoVideo

24.11.2022 13:00

E.T Mimozemšťan, Čeľuste, Indiana Jones, Jurský park, Schindlerov zoznam, Zachráňte vojaka Ryana, Minority Report, Chyť ma, ak to dokážeš, A.I. Umelá inteligencia, Vojna svetov – to je len niekoľko tých najlepších kúskov z filmografie jedného muža. Steven Spielberg je fenomenálny režisér, ktorý svojimi filmami dokáže zaujať a pobaviť nielen milióny... viac »


U nás môžete spievať hviezdam: Oslávte Nový rok na Sliezskom dome

U nás môžete spievať
Foto

24.11.2022 12:00

V posledný deň roku 2022 sa obzrieme za turbulentnými 365 dňami, ktoré do našich životov priniesli mnohé nečakané situácie. Hlavou nám všetkým asi prejde nespočetné množstvo spomienok na ľudí i zážitky tohto roka. Veríme, že najmä tie, ktoré nás potešili a obohatili. Takýto moment prichádza len raz za rok a zaslúži si oslavu za to, ako sme to zvládli. viac »


Počas piatkového „Black Friday“ podporíte svojím nákupom v dm inštaláciu fotovoltických panelov v školských zariadeniach

Počas piatkového „Black Friday“

24.11.2022 11:00

Už piaty rok mení dm „Black Friday“ na „Giving Friday“, keď sa nákupom počas piatka, ktorý tento rok padol na piatok 25. novembra, opäť spája s podporou zmysluplného projektu Školy na zelenú. Vďaka iniciatíve dm {spoločne} tak venuje 5 percent z celkového denného obratu v rámci e-shopu mojadm.sk a všetkých predajní dm na inštaláciu fotovoltických panelov... viac »


Akú máte kuchyňu? Toto všetko o vás prezradí jej farba!

Čo myslíte, akí ľudia
Foto

24.11.2022 10:00

Vedeli ste, že výber farby kuchyne o vás ako o človeku veľa hovorí? Okrem toho tiež môže ovplyvniť spôsob, akým myslíme a ako sa cítime. Pozrite sa teda, čo o vás vypovedá vaša farba kuchyne. viac »


Vianoce už klopú na dvere a tradičné Dni Vianoc v Inchebe s nimi

Vianoce už klopú na
Foto

24.11.2022 09:00

Zabudnite sa stres, zhon a náhlenie. Užite si vianočné nákupy v pokojnej atmosfére, objavte tradičné remeslá a zavítajte do rozprávky. To všetko na Dňoch Vianoc v Inchebe od 1. do 19. decembra. viac »


Marco Rajt žne jeden úspech za druhým: Na jeho vianočnom koncerte vystúpi i táto operná legenda!

Marco Rajt žne jeden
FotoVideo

24.11.2022 08:00

O tom, že obľúbené vianočné skladby, znejúce netradične - v sprievode huslí, sú zaujímavým hudobným spestrením, sa môžete presvedčiť 4. decembra na vianočnom koncerte „ANJELSKÉ HUSLE“. Ten prebehne pod taktovkou jedného z najvýraznejších talentov súčasnosti – virtuóza Marca Rajta. viac »


Legendárna komédia LORD NORTON A SLUHA JAMES (po dvadsiatich rokoch...) prichádza do Nových Zámkov

Legendárna komédia LORD NORTON
Foto

23.11.2022 17:00

Umelecká agentúra LECA production po rokoch vsadila na kultový titul z pera Jána Snopka - LORD NORTON A SLUHA JAMES. S poctou pristúpili k obnove a znovuzrodeniu tejto legendárnej komédie. viac »


Historický úspech slovenského potravinárstva. Proxenta spustila výrobu cukroviniek na Kube

Historický úspech slovenského potravinárstva.
FotoVideo

23.11.2022 14:00

Slovenské potravinárstvo zažíva historický úspech. V modernom závode Proxcor v meste Caibarién vyrábajú Slováci oblátky. Za najväčšou slovenskou investíciou na Kube stojí investičná skupina Proxenta a jej zakladateľ a generálny riaditeľ Pavol Kožík. Vďaka jeho osemročnému úsiliu je Proxenta iba desiatou firmou z celého sveta, ktorá podniká na ostrove... viac »


Godeal24 Black Friday konečne prichádza! Office 2021 za 13 € a originál Windows 10 už od 5,62 €!

Godeal24 Black Friday konečne
Foto

23.11.2022 12:00

Čakáte na Black Friday, aby ste si kúpili svoj obľúbený tovar? Nielenže sú tu Black Friday zľavy na oblečenie, kozmetiku, nábytok atď., ale s obrovskými zľavami na vás čaká aj počítačový softvér. Ak máte nový počítač alebo chcete upgradovať svoj starý počítač, nenechajte si ujsť Black Friday Godeal24, ste pripravení? viac »


Black Friday pre pravých filmových fanúšikov! Najlepšie filmy z európskej produkcie u vás doma

Black Friday pre pravých
FotoVideo

23.11.2022 11:00

Ste unavení z hlučných blockbusterov a hľadáte diela meniace filmový jazyk a témy hýbajúce spoločnosťou? Tak využite Black Friday pre skutočných filmových fanúšikov. V dňoch od 25.11. do 28.11. si na streamovacej platforme Edisonline môžete pozrieť to najlepšie z festivalov až 40% zľave. viac »


Vulkanické vína sú na Slovensku hitom, spoznajte ich ešte dnes

Vulkanické vína sú na
FotoVideo

23.11.2022 09:00

Na Slovensku sa môžeme pochváliť TOP vínom svetovej kvality. Vyznačuje sa celoročným prísunom slnečných dní, teroirrom na území troch riek a jedinečnou vulkanickou mineralitou, vďaka ktorej sa o ňom zvykne hovoriť, že sa rodí na láve. Zoznámte sa s jedinečným príbehom vín butikového vinárstva Világi Winery. viac »


Americká štúdia o potrebe vitamínu K2 má vplyv aj na nás

Americká štúdia o potrebe

23.11.2022 08:00

Najväčšia svetová knižnica US National Library of Medicine publikovala v Amerike štúdiu, kde 135 sledovaných pacientov, ktorí boli v období od apríla do novembra roku 2020 hospitalizovaní v dôsledku pandémie, malo dramaticky zníženú hladinu vitamínu K2. Prečo to nie je dobrá správa ani pre nás? viac »


Duálne vzdelávanie v oblasti obchodu si vyžaduje dôraz na rozvoj osobnosti a duševného zdravia

Duálne vzdelávanie v oblasti
Foto

22.11.2022 10:00

Nový školský rok už beží na plné obrátky a aj tentokrát priviedol do lavíc ďalších študentov duálneho vzdelávania v oblasti obchodu. Spoločnosť dm drogerie markt, ktorá sa rozvoju duálu venuje už jedenásť rokov, oslavuje ďalší významný míľnik na ceste v odovzdávaní praktických skúseností. Formuje totiž prvých maturantov v odbore Obchodná akadémia so... viac »


Najčítanejšie články