Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 23. september 2018. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Dobre vedieť

Päť overených rád ako chrániť to najcennejšie. Viete, čo to je?

Foto
včera o 15:00

Srdce pracuje bez prestávky 24 hodín denne. Napriek tomu mu častokrát nevenujeme náležitú pozornosť. Hoci sa povedomie Slovákov o srdcovo-cievnych ochoreniach v posledných rokoch zvýšilo, neustále patríme k najhorším v Európe pokiaľ ide o úmrtnosť v tejto skupine. viac »

Hľadáte spoľahlivého výrobcu plastových dosiek? Vašou voľbou je spoločnosť Mepla s 25. ročnou skúsenosťou na trhu

Hľadáte spoľahlivého výrobcu plastových

14.09.2018 09:00

Spoločnosť Mepla s.r.o. Mělník oslávi v budúcom roku 25 rokov od svojho založenia, čo svedčí o pevnom postavení na trhu, vybudovanom na úspešnej spolupráci so svojimi zákazníkmi. Mepla s.r.o. vyrába tvrdené plastové dosky z PVC, PE a PP. viac »


Šokujúce: Ondrej schudol 21 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady!

Šokujúce: Ondrej schudol 21
Foto

13.09.2018 18:00

Geodet Ondrej (39) schudol prebytočných 21 kilogramov a inšpiroval mnohých, ktorým sa doteraz nepodarilo nájsť vhodný spôsob, ako sa zbaviť nadváhy. Prečítajte si rozhovor s Ondrejom a zistíte, že schudnúť sa dá už v priebehu niekoľkých dní, a to bez akéhokoľvek športovania či hladovania! viac »


Má dar, vďaka ktorému mení životy druhých

Má dar, vďaka ktorému
Foto

13.09.2018 16:00

Pri príležitosti vydania svojej novej knihy Modlitby od srdca zavíta svetoznáma írska mystička Lorna Byrneová do Bratislavy, kde bude mať jednu exkluzívnu prednášku. viac »


MAGNA: Raper Vec prijal výzvu a odcestoval na humanitárnu misiu organizácie MAGNA do Južného Sudánu

Raper Vec v Južnom
Foto

13.09.2018 12:00

BRATISLAVA – Raper Vec, vlastným menom Branči Kováč, prijal výzvu humanitárnej organizácie MAGNA. Pridal sa k MAGNA zdravotnému tímu a pomáhal liečiť deti v Južnom Sudáne. viac »


Šokujúce: Ondrej schudol 21 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady!

Šokujúce: Ondrej schudol 21
Foto

13.09.2018 08:00

Geodet Ondrej (39) schudol prebytočných 21 kilogramov a inšpiroval mnohých, ktorým sa doteraz nepodarilo nájsť vhodný spôsob, ako sa zbaviť nadváhy. Prečítajte si rozhovor s Ondrejom a zistíte, že schudnúť sa dá už v priebehu niekoľkých dní, a to bez akéhokoľvek športovania či hladovania! viac »


Zaujíma vás téma ZLOČINU? Kristína Kövešová a jej hostia odhalia pozadie kriminálnych prípadov

Zaujíma vás téma ZLOČINU?
Foto

12.09.2018 09:00

Každý deň sme konfrontovaní so zločinom. Ak ho vidíme v správach, bývame pobúrení, nahnevaní, no radi si ho pozrieme v kine či na televíznej obrazovke. Na pripravovanej live show sa bude debatovať s vyšetrovateľmi, súdnymi znalcami, psychológmi a expertmi z rôznych oblastí. viac »


Ricoh ponúka komplexné riešenie pre podporu video analýzy hry

Ricoh ponúka komplexné riešenie
Foto

11.09.2018 17:00

HC Slovan Bratislava je jedným z najstarších hokejových klubov na Slovensku a jeho športové úspechy presahujú na medzinárodnú úroveň. Je jediným klubom na svete, ktorý vyhral najstarší turnaj v Európe Spengler Cup (hraný vo Švajčiarsku) trikrát po sebe. Je priekopníkom aj v ďalších oblastiach. Vďaka implementácii modernej komunikačnej technológie od ... viac »


Päť podprseniek, ktoré sú stelesnením pohodlia

Päť podprseniek, ktoré sú
Foto

11.09.2018 09:00

O bielizni pre zvláštne príležitosti bolo už napísané mnoho. Avšak dobrú radu ohľadom výberu podprsenky na bežné celodenné nosenie, aby človek hľadal ako ihlu v kope sena. Rozhodujúci pritom nie je len vzhľad – podprsenka, ktorá je s vami po celý deň, musí byť predovšetkým pohodlná. Najmä pre ženy s plnšími tvarmi je správna opora dôležitá pre ich celkové ... viac »


Touareg v rukách známych: Forest Skis

Touareg v rukách známych:

10.09.2018 11:00

Forest Skis je menej známa, no šikovná slovenská značka vyrábajúca drevené dizajnové lyže pre profesionálnych lyžiarov aj milovníkov kvalitných produktov. viac »


Podporte petíciu za skorší odchod do dôchodku!

Podporte petíciu za skorší

10.09.2018 10:00

Viete si predstaviť, že pracujete do 68 rokov? Dnešných tridsiatnikov to čaká. viac »


4 drsné kancelárske vojny a zaručený spôsob, ako ich vyhrať

4 drsné kancelárske vojny
Video

10.09.2018 09:00

Myslel si si, že keď si v zdraví prežil 5 rokov na átrijákoch a jahodovú brigádu v Taliansku, v živote ťa už nič nezaskočí. A potom si nastúpil do svojho prvého kancelárskeho jobu. Každodenné kancelárske vojny ťa naučia vážiť si veci, ktoré si doteraz považoval za samozrejmosť – ticho, teplo či čerstvý vzduch. viac »


Legendárna rocková skupina OMEGA oslávi 55 rokov aj v Bratislave

Legendárna rocková skupina OMEGA

07.09.2018 10:00

Jej členovia za ten čas mnohých presvedčili, že v hudobnom živote zastávajú skutočne zvláštne miesto. Omega bola titulovaná už rôznymi prívlastkami, ale zatiaľ nik nevie presne, čo je ich tajomstvom. Tajomstvom ich 55 ročnej existencie… viac »


Raper Ego ukázal veľké srdce, klobúk dole!

Raper Ego ukázal veľké

06.09.2018 15:00

Známy slovenský spevák Ego ukázal dobré srdce a ani na chvíľu nezaváhal, keď mu prišla z neziskovej organizácie ŽELAJ SI žiadosť o stretnutie s chorým chlapcom. Nielenže ho zavolal na svoj koncert, pofotil sa s ním ale mu umožnil aj vstup na pódium! Pre Tomáša to bol neskutočný zážitok.. viac »


Nie je odpad ako odpad. Mnoho Slovákov stále neseparuje správne

Nie je odpad ako

06.09.2018 11:00

V EÚ sa každoročne vyprodukuje na osobu 482 kg komunálneho odpadu. Plast sa v prírode rozkladá 500 až 1 000 rokov, sklo tisíce rokov, pneumatika takmer 300 rokov. To sú len niektoré čísla, ktorými príroda jasne hovorí o dôležitosti separovania odpadu. viac »


Starostlivosť o pleť po lete má svoje vlastné pravidlá. Osvojte si ich aj vy!

Starostlivosť o pleť po

06.09.2018 10:00

Po lete sme vždy pekne opálené, konečne oddýchnuté, šťastné a krásne. Jednoducho sme neriešili a starali sa konečne aj o seba. A tak to má byť! Dlhé kúpanie a šantenie vo vode, chytanie bronzu na pláži a vytúžený oddych od pracovných povinností si predsa zaslúži každá z nás. viac »


Najčítanejšie články