Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 18. júl 2018. Meniny má Kamila, zajtra Dušana.

Dobre vedieť

Na vlne letnej elegancie. Pôvabné podprsenky pre plnšie tvary

pred 11 hodinami

Perfektne sediaca podprsenka, ktorá poskytuje dostatok pohodlia a zároveň je ozdobou každého outfitu, je dar z nebies. Svoje o tom vedia predovšetkým ženy, ktoré sa pýšia plnšími tvarmi. Prešli sme pre vás stovky modelov a vybrali tie, ktoré určite stoja za vašu pozornosť. viac »

Prvý júlový piatok Šíravu rozpália horúce latino hity!

Latino party v Moteli

26.06.2018 12:00

Prvý júlový piatok na Moteli Kamenec sa bude niesť rytme latino! Na Zemplínsku šíravu prichádza nový formát zábavy, ktorý sa za poslednú dobu stal obrovským fenoménom. Je tu teda ďalšia akcia, na ktorej nemôžeš chýbať. viac »


Vedeli ste, že overiť vás dokážu aj vďaka žilám alebo hlasu?

Vedeli ste, že overiť
Foto

25.06.2018 10:00

Zariadenia využívajúce biometrické technológie sú všade okolo nás. Na pracovisku, v bankách, v supermarketoch, na letiskách alebo v našich smartfónoch. Biometria slúži na identifikáciu a verifikáciu osôb na základe niektorých špecifických čŕt. S ktorými metódami biometrie sa stretávame v živote najčastejšie? viac »


Pripravte sa na horúce leto! Zožeňte si podprsenku, ktorá „dýcha“

Pripravte sa na horúce
Foto

25.06.2018 09:00

V týchto podprsenkách vyrobených jedinečnou spacer technológiou sa budete aj počas horúceho leta cítiť skvele. Špeciálny dvojvrstvový materiál s dutými komôrkami totiž necháva vzduch voľne prúdiť a odvádza telesnú vlhkosť. Doprajte si maximálne pohodlie! viac »


Do kín prichádza dokumentárny film Okupácia 1968. Premiéru mal na Art Film Feste

Dokument o okupácii Slovenska
FotoVideo

22.06.2018 15:00

Pätica krajín Varšavskej zmluvy okupovala v roku 1968 Československo. Prešlo 50 rokov a 5 režisérov z 5 krajín nakrútilo film o vpáde vojsk a o okupácii našej krajiny. Po svetovej premiére na filmovom festivale goEast vo Wiesbadene, prichádza dokumentárny film Okupácia 1968 k slovenským divákom. Domáca premiéra sa uskutočnila 21. júna na Medzinárodnom ... viac »


Najznámejšia pláž na Slovensku je späť!

Najznámejšia pláž na Slovensku

22.06.2018 10:00

V piatok 15. júna otvorila svoje brány už 12. edícia Magio pláže, obľúbeného projektu všetkých Bratislavčanov a jej návštevníkov. Magio pláž opäť ponúkne na pravom brehu Dunaja festival športu, zábavy, gastronómie, ale predovšetkým oddychu. Slovak Telekom v tomto roku vsadil na slogan „Najlepšia dovolenka v meste“, ktorá potrvá na Tyršovom nábreží presne 80 dní. viac »


Ako ušetriť pri nakupovaní potravín? Stačí dodržať týchto 7 jednoduchých pravidiel!

Ako ušetriť pri nakupovaní
Foto

21.06.2018 09:00

Nie je tajomstvom, že jednou z najväčších položiek v rámci rodinného rozpočtu je práve strava a výdavky s ňou súvisiace. Ak sa chcete stať majstrom v efektívnom nakupovaní, stačí si prečítať pár jednoduchých rád, ktoré vám pomôžu ušetriť nejedno euro v peňaženke. Inšpirovať sa môžete napríklad známymi tvárami z televíznej obrazovky, ktoré nám prezradili, ... viac »


Grant Thornton: Miesto, kde vo finančnom biznise dominujú ženy

Grant Thornton vám dáva

20.06.2018 13:00

Baví vás práca s ľuďmi a číslami? Grant Thornton vám dáva šancu kariérne vyrásť. viac »


Všetci milovníci poctivých burgerov POZOR!

Všetci milovníci poctivých burgerov

20.06.2018 12:00

Rok 2018 znamená pre Bratislavu začiatok novej etapy. Posledný júnový víkend sa Tyršovo nábrežie premení na centrum tých najchutnejších burgerov, craftového pivka a zábavy pre všetkých. Pozývame všetkých na prvý ročník open air festivalu Beer & Burger Fest 2018. viac »


Slovenská vodka v TOP londýnskom bare, kde sa zrodil drink Jamesa Bonda

Slovenská vodka v TOP

20.06.2018 11:00

Už druhý rok za sebou slovenská prémiová Goral Vodka Master uskutočnila celoslovenskú anketu 77 dôvodov, prečo mám rád Slovensko, v ktorej Slováci hlasovali za sedem ikon novodobej slovenskej architektúry. Grafického spracovania siedmich ikon slovenskej architektúry sa ujal známy grafik a umelec Tomáš Kompaník. Ikony sú na 1,75 l fľaši Goral Vodky Master ... viac »


5 tipov, ako správne nasvietiť dom i záhradu

5 tipov, ako správne

20.06.2018 09:00

Tak ako je dôležité dobre rozplánovať osvetlenie interiéru, je nevyhnutné dobre navrhnúť aj osvetlenie domu a záhrady. Správne osvetlenie terasy, chodníkov, záhrady prispieva k pohodlnému bývaniu v rodinnom dome. viac »


Kyselina alfa-linolénová zo skupiny omega-3 pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi

Kyselina alfa-linolénová zo skupiny

19.06.2018 11:00

Je všeobecne známe, že Slovensko patrí medzi krajiny Európskej únie s najvyššou mierou úmrtnosti v dôsledku ischemickej choroby srdca. Na vznik srdcovocievnych chorôb má vplyv mnoho faktorov. Jedným z nich je nesprávna životospráva - nedostatok pohybu, nevhodná strava s vysokým obsahom cholesterolu, fajčenie a stres. V prevencii týchto závažných ochorení ... viac »


Považské múzeum opäť pripravilo veľkolepé prehliadky hradu Strečno v nočnej atmosfére

Považské múzeum opäť pripravilo
Foto

19.06.2018 10:00

Osobnosťou tohtoročných nočných prehliadok je ďalšia z majiteliek hradu Strečno. Po Žofii Bosniakovej prinášajú organizátori k návštevníkom príbeh ctižiadostivej, nevernej a do politiky sa manželovi pletúcej kráľovnej Barbory Celjskej. viac »


Posledné voľné byty v MAMAPAPA + tipy, ako na hypotéku po novom

Posledné voľné byty v

19.06.2018 09:00

Dobrá lokalita, dobré ceny a dobré dispozície majú zásluhu na tom, že už 90 % bytov v MAMAPAPA našlo svojich majiteľov. Projekt sa môže pochváliť aj výnimočne dobrým klientskym servisom. Obzvlášť teraz, v čase zavádzania zásadných zmien na našom hypotekárnom trhu, je rada od odborníka nad zlato. viac »


Je influencer marketing (s)hit? Opýtali sme sa content manažérov

Je influencer marketing (s)hit?

18.06.2018 13:00

Sledujete Youtuberov a slovenských influencerov na Instagrame či Facebooku? Do svojho súkromia dnes cez svoje sociálne profily nechajú nahliadnuť každému z nás a nehanbia sa zverejniť čo jedia, kam cestujú a čo si obliekajú oni a ich blízky. Sú v pozornosti ako nikdy predtým. Ako to s influencer marketingom vyzerá? viac »


Obľúbená Fest Fiesta už túto sobotu v Kunove

Fest Fiesta už túto

18.06.2018 12:00

Po roku sa na kunovskú pôdu vracia komorný multižánrový festival Fest Fiesta, ktorý v Senici odštartuje oficiálny začiatok letnej festivalovej sezóny. Fanúšikovia dobrej hudby a letnej festivalovej atmosféry zo záhoráckeho mesta Senica a okolia si čoskoro prídu na svoje. viac »


Krásky v bielom oslávili Moët Grand Day

Krásky v bielom oslávili

18.06.2018 10:00

Najznámejšie šampanské na svete malo opäť svoj sviatok. Oslava vo farbách luxusných bubliniek prebehla v sobotu 9. júna v osemdesiatich krajinách sveta. Napokon práve Moët je tradičný symbol výnimočných momentov, prinášajúcich radosť do našich životov. viac »


7 faktov, ktoré by ste mali vedieť o virtuálnom sídle

7 faktov, ktoré by

18.06.2018 09:00

Jednou z informácií, ktorú pri zakladaní firmy musíte dodať, je aj tá o sídle vašej firmy. Aj keď by ste túto informáciu neradi zverejňovali, musíte to spraviť, pretože tak káže zákon. Vďaka službe virtuálneho sídla však nemusí byť tento problém až taký horúci. Chcete vedieť viac? Tak poďme na to. viac »


Poznáte najrozbitejšiu slovenskú cestu?

Poznáte najrozbitejšiu slovenskú cestu?

18.06.2018 08:00

Redaktor Rasťo Chvála prijal výzvu, v ktorej si vyskúšal jazdu po najhoršej slovenskej ceste. Už podnety facebookových fanúšikov ukázali, že rozbitý úsek na Slovensku nie je ťažké hľadať, skôr určiť ten najhorší. viac »


Je tu rozprávková udalosť roka! Do kín prichádza nový film od autora kultového Nekonečného príbehu

Je tu rozprávková udalosť

15.06.2018 16:00

Pamätáte si ešte na kultový film Nekonečný príbeh? Je to už neuveriteľných 34 rokov, odkedy sa dostalo rozprávkové putovanie malého Bastiana o záchrane ríše Fantázie na strieborné plátno. Autor najslávnejšej rozprávky, spisovateľ Michael Ende sa stal vďaka Nekonečnému príbehu jedným z najúspešnejších autorov detskej literatúry. V týchto dňoch prichádza ... viac »


Boris Filan má 33 nových filanoviek

Boris Filan má 33

15.06.2018 09:00

Hodina človečiny s podtitulom 33 vybraných filanoviek je pokračovanie série Zabíjačka a iné rozkoše a Po vtákoch. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!