Superstar 2018 – Zaujímavosti zo speváckej šou | Topky.sk
Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Superstar 2018

Moderátorka SuperStar je tehotná: Prvé FOTO s veľkým bruškom!

Zorka Hejdová moderovala v roku 2013 SuperStar spolu s Romanom Juraškom.

Zorka Hejdová moderovala v roku 2013 SuperStar spolu s Romanom Juraškom.

Foto
20.10.2020 18:00

PRAHA - Uplynulo už 7 rokov, čo sa slovenským divákom predstavila česká moderátorka Zorka Hejdová (30). Vtedy ešte s priezviskom Kepková moderovala SuperStar spolu s Romanom Juraškom (41). A aktuálne má sympatická blondínka veľkú novinku - s manželom čakajú prvé dieťa! viac »

Takéto finále Superstar tu ešte nebolo: Žiadna hymna ani moderátor a... TÍTO PIATI skončili!

Takéto finále Superstar tu

25.05.2020 05:45

BRATISLAVA - Za nami je prvé finálové kolo Superstar, ktoré vyvolalo množstvo emócií. Kým niektorí speváci sa posunuli k snu o výhre o čosi bližšie, iným sa rozpadol na márne kúsky. Nechýbali ani slzy radosti či smútku a, samozrejme ani bravúrne výkony. Vypadnúť však muselo rovno mladých 5 talentov. Pozrite sa s nami, čo všetko sa v nedeľu večer udialo! viac »


Dnes začína prvé finále Superstar: TOTO bude TOP 10-ka súťažiacich spievať!

Dnes začína prvé finále

24.05.2020 16:00

BRATISLAVA - Už dnes večer nás čaká prvé z dvoch finálových kôl Superstar, na ktoré sa tešia tisícky divákov. Priebeh večera bude plný prekvapení, keďže sa priameho prenosu vôbec po prvýkrát nezúčastnia aj fanúšikovia šou. O prekvapení sa už ale nedá hovoriť, čo sa týka zoznamu piesní TOP 10 finalistov. Toto dnes zaspievajú! viac »


Drsné nariadenia pred finále Superstar: Haberu museli testovať v USA, všetci sú izolovaní v hoteli!

Drsné nariadenia pred finále
Foto

22.05.2020 21:59

PRAHA - Už v nedeľu večer sa fanúšikovia Superstar dočkajú niečoho, v čo ani nedúfali. Hoci to kvôli koronavírusu najprv vyzeralo všelijako, finálové prenosy predsa len budú, hoci len ultra-rýchle. Konkrétne nás čakajú dve kolá, po ktorých sa rozhodne, kto z mladých talentov sa stane víťazom. Ešte predtým však všetci musia prejsť drsnými opatreniami! viac »


Paľo Habera kvôli Superstar opúšťa Floridu: Návrat lietadlom... To je luxus!

Paľo Habera kvôli Superstar
Foto

22.05.2020 17:00

MIAMI/PRAHA - Už túto nedeľu sa diváci konečne dočkajú prvého priameho prenosu speváckej šou Superstar. Tento ročník je výnimočný aj kvôli koronavírusu, ktorý mnohým televíziám skomplikoval výrobu. Tohtoročné finále tak bude mať len dva prenosy. Paľo Habera, považovaný za kata poroty, tak z tohto dôvodu mieri domov! viac »


Ohrozená účasť Bagárovej v Superstar? Pôrod na spadnutie!

Ohrozená účasť Bagárovej v

19.05.2020 16:00

PRAHA – Keď televízia Markíza a Nova avizovali kastingy na spevácku šou, to ešte nikto netušil, že finálové kolá budú okresané kvôli koronavírusu a že súťažiacich bude hodnotiť tehotná Monika Bagárová (25). Tá už má pôrod na spadnutie. Objaví sa vo finále? viac »


VIDEO Temperamentná finalistka SuperStar: Takto spievala, keď mala len 8 rokov... Wau, postúpila by už vtedy!

VIDEO Temperamentná finalistka SuperStar:
Video

19.05.2020 09:00

BRATISLAVA - Lucie Bikárová (15) patrí k najvýraznejším súťažiacim spomedzi desiatky finalistov speváckej šou SuperStar. Má obrovský talent, čo počas aktuálneho ročníka tohto projektu dokázala už veľakrát. No ako diva spieva od detstva - podarilo sa nám totiž vypátrať video, na ktorom má brunetka len 8 rokov. Wau, postúpila by už vtedy! viac »


A je to tu! SuperVýber skončil: TOTO je 10 finalistov markizáckej SuperStar!

A je to tu!

18.05.2020 05:45

BRATISLAVA - Už celé tri mesiace diváci Markízy a Novy sledujú príbehy nádejných spevákov, ktorí túžia byť hviezdami. V uplynulom období prebiehali nekonečné kastingy a výberové kolá, ktoré preverili kvality všetkých súťažiacich. A je tu definitívny výber - TOTO je 10 finalistov markizáckej SuperStar! viac »


TOTO tu ešte nebolo! Habera sa pustil do superstaristu ako nikdy... Chcelo sa mi grcať!

TOTO tu ešte nebolo!

16.05.2020 15:00

PRAHA - Pred nami je posledné kolo SuperStar, kde o osude súťažiacich rozhodujú porotcovia. Od budúceho týždňa to bude už len o hlasovaní divákov, ešte predtým si však niektorí šúťažiaci poriadne zavarili. Medzi nimi aj Timotej Májský, ktorý totálne znechutil Paľa Haberu (58). viac »


Živé kolá SuperStar štartujú už o týždeň: Prísne opatrenia, ale... Finalisti a porota bez rúšok!

Živé kolá SuperStar štartujú

13.05.2020 10:05

PRAHA - Keď v našich krajinách začal zúriť koronavírus, bolo jasné, že prísne opatrenia, ktoré vláda v tejto súvislosti zaviedla, výrazne ovplyvnia aj priebeh speváckej šou SuperStar. Túto nedeľu sa odvysiela posledné predtočené kolo SuperVýberu. Ako to bude vyzerať s finálovými kolami? Dobrou správou je, že budú... Takto budú prebiehať! viac »


Únik len pár hodín pred vysielaním: Na webe sa objavili všetky vystúpenia SuperStar... Český youtuber (17) má problém!

Únik len pár hodín

12.05.2020 09:00

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza a českej Novy sa každú nedeľu môžu tešiť na novú časť speváckej šou SuperStar. Uplynulý víkend sa konalo predposledné kolo v rámci SuperVýberu. No ešte predtým, ako si diváci mohli kľúčové vystúpenia vychutnať na televíznych obrazovkách, všetky unikli na internet. Zverejnil ich len 17-ročný český youtuber! viac »


Vojna mladých superstaristov nekončí: Drsné odkazy cez internet... Klameš!

Vojna mladých superstaristov nekončí:

11.05.2020 18:00

BRATISLAVA - Kvôli svojmu konfliktu ledva postúpili a vyzerá to tak, že nedorozumie sa s nimi ťahá až doteraz. V poslednej epizóde Superstar predviedli Hanka Džurbanová (15) a Timotej Májsky (23) dueto, ktoré porota vyhlásila za suverénne najhoršie. Dôvodom boli nelichotivé vyjadrenia sebavedomého speváka na adresu mladšej kolegyne, pre ktoré sa ich... viac »


V Superstar ide do tuhého: Najprv zdeptal súťažiacu, potom im pokazil vystúpenie a... Za TOTO fakt postúpil?

V Superstar ide do

11.05.2020 05:45

BRATISLAVA – Už v predchádzajúcom kole mali diváci v zuboch postup Timoteja Májskeho (23), ktorého rozhodil text a vzdal to. Tentoraz si zlizne kritiku aj za svoje správanie. Na vystúpenie do dueta dostal mladučkú Hanku (15) a to mu zrejme nebolo celkom po vôli. Správanie svojského speváka úplne zdeptalo nádejnú umelkyňu a potom im ešte aj pokazil ... viac »


Ďalší párik v markizáckej SuperStar? Temperamentnú súťažiacu musel štáb hľadať... Noc strávila s fešným kolegom!

Ďalší párik v markizáckej
Foto

09.05.2020 22:00

KARLOVE VARY - Jeden párik už v markizáckej SuperStar vznikol. Reč je o Češke Anne Požickej (19) a Slovákovi Jánovi Ožvoldíkovi (18). No, žeby sa v projekte črtal ďalší? Temperamentná speváčka Lucie Bikárová (15) totiž noc nestrávila na svojej hotelovej izbe, ale... Našli ju u fešného kolegu Jaroslava Oláha (28)! viac »


Dráma pri natáčaní markizáckej SuperStar: KOLAPS priamo pred kamerami... Okamžitý zásah zdravotníkov!

Dráma pri natáčaní markizáckej
Foto

07.05.2020 05:45

KARLOVE VARY - Obrovský stres, únava a vypätie! Presne toto prežívajú nádejní speváci počas kastingových kôl markizáckej šou SuperStar. Bolo preto doslova otázkou času, kedy sa táto zákerná trojkombinácia odrazí na zdraví niektorého zo súťažiacich. Jeden z nich to nezvládol a priamo pred kamerami skolaboval. Museli zasahovať zdravotníci! viac »


Nečakaný krok Markízy počas koronavírusu: Finále Superstar v nočnom klube?

Nečakaný krok Markízy počas
Foto

05.05.2020 13:00

PRAHA - Niekoľko týždňov sa špekulovalo o tom, ako a či sa vôbec budú nakrúcať finálové kolá speváckej šou Superstar. Obmedzenia kvôli koronavírusu neobišli ani televízie Nova a Markíza a všetkým bolo jasné, že o hale preplnenej nadšenými fanúšikmi môžu len snívať. Aktuálne sa ale zdá, že problém sa im predsa len podarilo vyriešiť! viac »


Dohra po požiari v ubytovaní Superstaristov: Hotel im to neodpustil, vinník musel zacvakať!

Dohra po požiari v
Foto

05.05.2020 09:00

KARLOVY VARY - V nedeľu ste na obrazovkách Markízy okrem nádejných mladých spevákov mohli vidieť aj nečakaný incident s požiarom v jednej z izieb. Súťažiaci sa náhle nahrnuli na recepciu hotela, keďže po chodbe sa valil obrovský kúdol dymu. A takto to nakoniec dopadlo! viac »


Diváci Superstar zúria: Pustili ju len kvôli farbe pleti... Mala vypadnúť už v prvom kole!

Diváci Superstar zúria: Pustili
Foto

04.05.2020 18:00

BRATISLAVA - Ďalšie kolo vyraďovania v speváckej šou Superstar je za nami a porota musela dať zbohom hneď niekoľkým nádejným spevákom. Iní ostali a budú bojovať ďalej. Diváci sa však búria a z rozhodnutia pätice porotcov si doslova trhajú vlasy. Poriadne ich totiž rozzúrilo, že po duetách poslali ďalej exotickú Esther a Michala poslali domov. Hoci mal evidentne navrch. viac »


Pribratý exsuperstarista Šeps kvôli COVID-19 na mizine: Inzerát... Hľadá prácu, akúkoľvek!

Pribratý exsuperstarista Šeps kvôli
Foto

30.04.2020 15:00

PRAHA - Michal Šeps (25) sa dostal do povedomia verejnosti vďaka markizáckej šou SuperStar. Odvtedy uplynulo síce už 10 rokov a mladý spevák sa viditeľne zmenil, no stále sa živí hudbou. Podobne ako pre mnohých zamestnancov, aj pre umelcov však v týchto chvíľach nastali ťažké časy. Rastaman preto zverejnil inzerát... Hľadá prácu, doslova akúkoľvek! viac »


V Superstar sa zrodil prvý pár: Najprv sa nebavili a potom... Láska na prvý pohľad!

V Superstar sa zrodil
Foto

28.04.2020 19:30

PRAHA/BRATISLAVA - Ďalší ročník speváckej súťaže je v plnom prúde a hoci víťaz môže byť len jeden a pätica porotcov nekompromisne z kola na kolo okresáva počet nádejných víťazov, dvaja už vypadnutí predsa len dosiahli svoju malú výhru. Češka Anna Požická (19) a Slovák Ján Ožvoldík (18), ktorý zaujal rapom, si totiž padli do oka a v náručí toho druhého našli lásku. viac »


Úplné jatky v markizáckej SuperStar: Mareš sa rozplakal, arogantná speváčka sa zrútila... TOTO je koniec!

Úplné jatky v markizáckej

27.04.2020 05:45

KARLOVE VARY - Ide do tuhého! Z 50-ky najlepších spevákov aktuálneho ročníka SuperStar v najbližších kolách vypadne polovica. Arogantná speváčka Nikola Šroubková (22) sa po vyslovení verdiktu hystericky rozplakala, vyhadzovanie súťažiacich ťažko zvláda aj porotca Leoš Mareš (43)... Toto boli najväčšie jatky v histórii SuperStar! viac »


Najčítanejšie články