Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Superstaristka v 7. mesiaci tehotenstva: FOTO v plavkách... Kde má bruško?

Markéta Konvičková čaká so svojím partnerom Reném prvé dieťatko.
Markéta Konvičková čaká so svojím partnerom Reném prvé dieťatko.
Zdroj: Instagram M.K.
08.07.2020 15:00

CHORVÁTSKO - Exsuperstaristka Markéta Konvičková (25) v apríli oznámila, že s partnerom Reném čakajú prvé dieťatko. Ešte predtým, ako sa z nich stanú rodičia, si dvojica vybehla na dovolenku do Chorvátska. A práve odtiaľ budúca mamička zverejnila fotku v plavkách. Pozrite na to chutné malé bruško!


Markéta Konvičková vlani prežívala azda najhorší rok svojho života. Na vaječníkoch jej našli cystu, ktorá, ako sa nakoniec ukázalo, nebola cystou, ale veľmi vzácnym druhom nádoru. Speváčka preto musela podstúpiť sériu chemoterapií a prišla o väčšiu časť vlasov. 

No všetko sa našťastie obrátilo na dobré a teraz si plavovláska užíva život ako z rozprávky. V apríli totiž oznámila radostnú novinku - len pár mesiacov po svojej dobrej kamarátke Monike Bagárovej sa stane mamičkou aj ona. Aktuálne je už v 7. mesiaci tehotenstva.

V týchto chvíľach si plavovláska s partnerom užíva dovolenku v slnečnom Chorvátsku, odkiaľ pravidelne pridáva fotky plné pohody. Zverejnila aj fotku len v plavkách, na ktorej si nežne drží svoje chutné malé bruško. To pôsobí dojmom, akoby sa speváčka len poriadne najedla.

V každom prípade tehotenstvo Markéte veľmi pristane, je z nej veľmi pekná budúca mamička. My jej prajeme veľa zdravia, nech sa čoskoro s partnerom môžu tešiť zo spoločného bábätka. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Markéta Konvičková čaká so

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy