Superstar 2018 – Zaujímavosti zo speváckej šou | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Superstar 2018

Finalista SuperStar priznal VZŤAH s Knechtovou: Takto dlho to spolu ťahali!

Katarína Knechtová mala v SuperStar uloviť zajačika.

Katarína Knechtová mala v SuperStar uloviť zajačika.

Foto
21.09.2018 12:30

PRAHA - O tom, že Katarína Knechtová (37) mala počas svojho porotcovania v speváckej šou SuperStar uloviť podstatne mladšieho finalistu, sa hovorilo už veľa. Dvojica mala k sebe podozrivo blízko a vymieňala si záhadné odkazy. Aktuálne však o 19 rokov mladší spevák vyšiel s pravdou von. Priznal vzťah s tmavovláskou. Takto dlho to spolu ťahali! viac »

Brrr, to je hnusný pohľad: Telo Mira Jaroša po dovolenke!

Brrr, to je hnusný
Foto

27.08.2015 13:30

CHORVÁTSKO - Fúha, to muselo byť nepríjemné! Keď si Miro Jaroš (37) spolu s priateľmi vyrazil tento rok na dovolenku, ešte netušil, že dni plné relaxu sa zmenia na hotovú nočnú moru. Svedčí o tom napokon aj fotka, ktorú spevák zverejnil na sociálnej sieti Facebook. Už po pár dňoch sa mu totiž na tele objavili obrovské štípance, ktoré nepríjemne svrbeli. ... viac »


Šokujúce odhalenie Celeste Buckingham: Neuveríte, čo skrýva pod tričkom!

Šokujúce odhalenie Celeste Buckingham:
Foto

25.08.2015 11:30

BRATISLAVA - To vážne?! Celeste Buckingham (20) spoznalo Slovensko, keď mala speváčka len 15 rokov. No už zďaleka nie je tým malým dievčatkom, ktoré pred rokmi zažiarilo v speváckej šou SuperStar. V pondelok večer sa totiž konala párty speváckeho projektu a tmavovláska odhalila svoju poriadne divokú stránku - pod tričkom totiž skrýva 7 tetovaní. Veď pozrite sami! viac »


Trapas markizáckej porotkyne: SuperStar ešte ani nezačala, a už si urobila hanbu!

Klára Vytisková
Video

24.08.2015 14:00

BRATISLAVA – Toto jej nevyšlo! Novou posilou tohtoročnej speváckej šou SuperStar je porotkyňa Klára Vytisková (30), ktorá je bezpochyby poriadne číslo. O tom, že nuda s ňou zjavne nebude, sa mohli presvedčiť už aj jej kolegovia. Tesne pred prvou klapkou si totiž vyrobila menší trapas. viac »


Dominika Mirgová sa vydala: Špeciálne ÁNO od ženícha!

Dominika Mirgová sa vydala:
Foto

23.08.2015 22:00

TRNAVA - Je z nej vydatá pani! Dominika Mirgová (23) sa v sobotu postavila pred oltár. V trnavskom kostole si vzala za muža snúbenca Petra, s ktorým tvorila pár tri roky a v apríli sa im narodil syn Peťko. Ženích si svoje áno napísal aj na svadobné tenisky, súhlas so sobášom teda vyjadril už pred jeho začiatkom. viac »


Schudnutá exsuperstaristka na nepoznanie: Takto sa zmenila 8 rokov od šou!

Schudnutá exsuperstaristka na nepoznanie:
Foto

21.08.2015 11:30

BRATISLAVA – Vyrástla z nej sexi žena! Bývalá finalistka tretej série šou SuperStar Natália Hatalová (26) sa pred ôsmimi rokmi zapísala do povedomia divákov predovšetkým svojím smiechom pred porotou. Ani po rokoch jej úsmev z tváre nezišiel. Odvtedy sa však z roztomilej slečny stala príťažlivá žena a dnes je takmer na nepoznanie. Brunetka je na svojej ... viac »


Vychudnutá superstaristka Dominika Stará: Takto zvádza chlapov!

Stará Dominika, dovolenka, plavky,
Foto

19.08.2015 09:30

BRATISLAVA – Ukázala svoje krivky! Bývalá superstaristka Dominika Stará (21) už dávno nie je tým nevinným dievčatkom, akým bola počas svojho pôsobenia v speváckej súťaži. Šesť rokov od skončenia šou vidno, že interpretka výrazne dospela, čoho dôkazom je aj jej aktuálny záber. Z blondínky je momentálne zvodná sexica, ktorá sa predvádza v bikinách a predvádza štíhlu postavičku. viac »


Víťazka prvej SuperStar nikdy nevyzerala lepšie: Wau, je z nej krásna žena!

Aneta Langerová

12.08.2015 22:00

PRAHA - Vykľula sa z nej nádherná labuť! Keď sa Aneta Langerová (28) stala v roku 2004 prvou víťazkou šou Česko hľadá SuperStar, bola nevýraznou tínedžerkou. Na imidž si príliš nepotrpela a bola takým škaredým káčatkom. Počas uplynulých rokov vystriedala viacero výstredných účesov, no málokedy sa v súvislosti s ňou skloňovali prívlastky krásna, či pekná. ... viac »


Markizácky superstarista sa konečne oženil: Svadby sa nevedel dočkať!

Markizácky superstarista sa konečne
Foto

10.08.2015 12:15

MICHALOVÁ - Je z neho ženáč! Robo Šimko (26), známy najmä z markizáckej šou SuperStar, prežíva najkrajšie obdobie svojho života. Cez víkend totiž povedal svoje áno dlhoročnej láske Lenke. Ako sa nám podarilo zistiť, svadba sa niesla v rockovom duchu a ženích sa jej nevedel dočkať. viac »


Ach, Farna, Farna, všetka snaha márna: Kilá sú späť... Návrat bielej veľryby!

Ach, Farna, Farna, všetka

09.08.2015 22:00

PRAHA - Och, už zase! V uplynulých 12 mesiacoch bývalá porotkyňa SuperStar Ewa Farna (21) ohurovala schudnutou postavou. Zdalo sa, že boj nad nadbytočnými kilogramami vyhrala. A obliekala sa tak, že vyzerala naozaj šmrncovne. Najnovšie však opäť prekvapila poriadne zaobleným telom. A biele šaty s rozšírenou sukňou jej kypré tvary vôbec nemaskovali. viac »


Najčítanejšie články