Superstar 2018 – Zaujímavosti zo speváckej šou | Topky.sk
Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Superstar 2018

Moderátorka SuperStar je tehotná: Prvé FOTO s veľkým bruškom!

Zorka Hejdová moderovala v roku 2013 SuperStar spolu s Romanom Juraškom.

Zorka Hejdová moderovala v roku 2013 SuperStar spolu s Romanom Juraškom.

Foto
20.10.2020 18:00

PRAHA - Uplynulo už 7 rokov, čo sa slovenským divákom predstavila česká moderátorka Zorka Hejdová (30). Vtedy ešte s priezviskom Kepková moderovala SuperStar spolu s Romanom Juraškom (41). A aktuálne má sympatická blondínka veľkú novinku - s manželom čakajú prvé dieťa! viac »

Porotkyňa Superstar obeťou podvodu: Zneužili jej meno a fotky!

Porotkyňa Superstar obeťou podvodu:
Foto

22.04.2020 19:00

PRAHA – Ďalšiu známu tvár zneužili. Česká herečka a porotkyňa Patricie Pagáčová (31) sa stala obeťou podvodu. Ako jednej z mnohých celebrít, aj jej sa totiž podarilo úspešne zhodiť niekoľko kíl a zábermi pred a po sa pochválila na sociálnej sieti. A práve to je voda na mlyn pre podvodníkov s prípravkami na chudnutie. viac »


Spomínate si na Dalibora Slepčíka zo Superstar? Na sladkého chlapčeka zabudnite... TAKTO dnes vyzerá!

Spomínate si na Dalibora
Foto

21.04.2020 09:00

ÚSTÍ NAD LABEM - V roku 2015 sa do speváckej súťaže Superstar prihlásil mladučký a roztomilý Dalibor Slepčík (20). Porotu očaril a poslali ho ďalej. Napokon sa sladký Dalík, ktorý roztápal srdcia mnohých dievčat, prebojoval až na štvrté miesto vo finále. Na plachého chlapčeka ale zabudnite, za 5 rokov poriadne vyrástol! viac »


Masaker v Superstar skončil: TENTO nemal v pláne vystúpiť, Marešova výzva k pretiahnutiu a... Rozdelenie dvojčiat?!

Masaker v Superstar skončil:

20.04.2020 05:45

BRATISLAVA/PRAHA – Spevácka súťaž Superstar má za sebou supervýber, ktorý sa konal v priestoroch múzea a účinkujúci, rovnako ako porota, boli obklopení tankami a raketami. Nespali niekoľko hodín a snažili sa porotcom ukázať, že majú na to postúpiť. Jeden z nich však najprv nemal v pláne spievať. Dvojičky síce zaspievali, no porota váhala. Napokon vyzval... viac »


Obrovský žiaľ exsuperstaristky: Najprv nádor a teraz... Smrť milovaného člena rodiny!

Obrovský žiaľ exsuperstaristky: Najprv

18.04.2020 15:00

PRAHA – V septembri minulého roka sa exsuperstaristka Markéta Konvičková (25) priznala k tomu, že v čase vlaňajších štátnic prechádzala náročným obdobím a lekári jej zistili vzácny druh nádoru. Všetko sa však obrátilo na dobré a vo februári sa dokonca zasnúbila, no teraz má opäť hlavu v smútku. Prišla o milovaného člena rodiny. viac »


Bývalý frajer Emmy Drobnej zmenený na nepoznanie: Zapustil fúzy a... PREBOHA!

Bývalý frajer Emmy Drobnej
Foto

18.04.2020 09:00

PRAHA – Keď sa prevalilo, že superstaristi Emma Drobná (25) a Štěpán Urban (22) sa rozišli, pre mnohých to bol poriadny šok. Netrvalo dlho a obaja umelci si našli nových partnerov. Kým víťazka šou sa už chváli svojou láskou k Filipovi Šebovi (35) a vyzerá to dosť vážne, ryšavý Čech zábery s priateľkou nezdieľa. Čím sa však pochválil, je nový singel a zmena imidžu... viac »


Superstarista priznal psychické problémy: Boj s úzkosťou a depresiami!

Superstarista priznal psychické problémy:

16.04.2020 17:30

BRATISLAVA – Do speváckej súťaže Superstar prišiel, zaspieval, zaujal hneď prvými tónmi a pre ľudí bol nezabudnuteľný. Možno aj preto, že sa kamaráti s finalistkou minulého ročníka, ktorá ho na kasting prišla podporiť. Timotej Májsky (22) postúpil ďalej a už teraz má kopec fanúšikov. Tým sa zveril, že ho trápili úzkosť a depresie! viac »


Spomínate si na bacuľku Kolečkářovú zo Superstar: Dnes je z nej poriadna šupa!

Spomínate si na bacuľku
Foto

13.04.2020 13:00

PRAHA – V roku 2011 sa sympatická Zlínčanka Alžběta Kolečkářová (27) prebojovala až do finálovej zostavy Česko Slovenskej Superstar. Hoci sa nedostala do finále a napokon zvíťazil Slovák Lukáš Adamec (33), do pamäte ľudí sa zapísala ako milá bacuľka, ktorá dokonca randila so svojím súperom Michalom Šepsom (25). Dnes je z nej sexi kočka! viac »


ŠOK! V SuperStar skončila jasná favoritka: Sekundový vyhadzov a ostré slová porote... dôvod?

ŠOK! V SuperStar skončila

13.04.2020 06:00

PRAHA - Československá šou SuperStar sa posunula do svojej ďalšej fázy a začína poriadne prituhovať. Päťčlenná porota musí svoj kastingový výber spevákov značne okresať. Šokujúci verdikt čakal aj na jednu zo zdanlivo jasných favoritiek. viac »


Porotkyňa SuperStar opäť terčom kritiky: Rupli jej nervy a... vylezte mi na hrb, som dospelá!

Porotkyňa SuperStar opäť terčom

11.04.2020 13:02

PRAHA - Už na začiatku tohtoročnej šou SuperStar sa na Patríciu Pagáčovú (31) zniesla vlna kritiky za jej neodbornosť pri hodnotení súťažiacich. Vyzerá to však, že aj po skončení kastingových kôl sa nájdu takí, ktorí si ju stoj čo stoj vezmú na mušku. Herečka sa však tentokrát tvrdo ohradila. viac »


Posledný kasting SuperStar: Prišla prominentná dcéra, tehotná Bagárová v slzách a... TOTO tu ešte nebolo!

Posledný kasting SuperStar: Prišla
Foto

06.04.2020 09:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer Markíza odvysielala posledné kastingové kolo v rámci speváckej šou SuperStar. A ako už býva zvykom, predviedli sa veľké talenty, ale aj speváci, ktorých výkon nestal vôbec za to. To rozhodne nebol prípad 16-ročnej Zary Prágerovej, ktorá je dcérou producentky Jany Prágerovej, tehotnú Moniku Bagárovú (25) zas rozplakal výkon... viac »


Náročné obdobie porotkyne Superstar: Rozvod, kilá navyše a... Zaháňala to nutelou!

Náročné obdobie porotkyne Superstar:

03.04.2020 15:11

PRAHA – Vďaka novej sérii speváckej šou Superstar sa do povedomia Slovákov dostala česká herečka Patricie Pagáčová (31). U našich susedov je mimoriadne známa a obľúbená aj preto, že štrnásť rokov sa pravidelne objavuje na obrazovkách v seriáli Ulice. Momentálne sedí v porote, kde hodnotí nádejných spevákov. Aktuálne sa jej darí, no nie vždy mala takéto šťastné obdobie. viac »


Porotkyňa Bagárová o účasti v SuperStar: S týmto nie som vôbec spokojná!

Monika Bagárová

02.04.2020 10:16

PRAHA - Monika Bagárová (25) patrí jednoznačne k ozdobám poroty SuperStar. Zároveň je však i jedinou z pätice katov, ktorá si účasť v tejto šou skúsila i z pohľadu súťažiacej. Kráska si však na toto obdobie nespomína najľahšie. viac »


Habera si nebral servítku pred ústa: Urazil českú hviezdu... Tvoja pesnička je hovadina!

Habera si nebral servítku

31.03.2020 21:00

BRATISLAVA - Pavol Habera (57) je známy tým, že servítku pred ústa si dáva len málokedy a vždy na rovinu povie to, čo si naozaj myslí. Tentokrát si úprimnosť porotcu Superstar odskákal jeho český kolega Tomáš Klus (33). To, ako sa Paľo vyjadril o jednej z jeho piesní, sa mu asi veľmi páčiť nebude. viac »


Zasnený výraz a holé prsia: Toto je najodvážnejšie FOTO tehotnej Bagárovej!

Zasnený výraz a holé
Foto

30.03.2020 14:15

PRAHA - Monika Bagárová (25) patrí k najúspešnejším finalistom česko-slovenskej Superstar, zrejme aj to je dôvodom, prečo aktuálne na chvíľku odložila mikrofón a do šou sa vrátila ako jedna z členov poroty. K spevu sa však beztak tak skoro nevráti, keďže sa momentálne musí pripravovať aj na nastávajúce materské povinnosti... viac »


Preoperovaný Jan Bendig, herečka z markizáckeho seriálu a TOTO tu ešte nebolo... Súťažiaca postavila porotu do pozoru!

Preoperovaný Jan Bendig, herečka
Foto

30.03.2020 05:45

BRATISLAVA - Televízia Markíza svojim divákom v nedeľu večer priniesla predposledné kastingové kolo speváckej šou SuperStar. V tom sa predviedol brat bývalého finalistu Jana Bendiga, ukázala sa aj herečka z markizáckeho seriálu Červené pásky a len 16-ročnej speváčke sa podarilo postaviť porotu do pozoru! viac »


Porotkyňa Superstar Monika Bagárová čochvíľa rodí: Priznala strach o budúcnosť aj depresiu!

Monika Bagárová

27.03.2020 13:57

PRAHA – Kedysi súťažiaca, dnes porotkyňa obľúbenej speváckej šou Superstar Monika Bagárová (25) sa už čoskoro stane mamou a na svet privedie dcérku. S partnerom Makhmudom Muradovom (30) sa už na dievčatko veľmi tešia, no krátko pred pôrodom sympatická Češka priznáva, že ju trápi depresia a strach o budúcnosť kvôli situácii, aká je momentálne vo svete. viac »


FOTO Nenávidená porotkyňa SuperStar v karanténe: Ukázala postavičku v plavkách!

FOTO Nenávidená porotkyňa SuperStar

26.03.2020 18:02

PRAHA - Ľudia po celom svete sú aktuálne kvôli koronavírusu zavretí za stenami svojich bytov. Výnimkou nie je ani Patricie Pagáčová (31), ktorá sa u divákov speváckej šou SuperStar zapísala ako nenávidená porotkyňa. Z dlhej chvíle v karanténe plavovláska zalovila v spomienkach a na internet zavesila fotku v plavkách! viac »


Smiešna hra na divákov Superstar: Porota sa tvárila, že nepozná súťažiaceho... Bagárová s ním má pesničku!

Smiešna hra na divákov
Foto

23.03.2020 22:51

BRATISLAVA - V nedeľu večer sa diváci dočkali ďalšieho kastingového kola česko-slovenskej Superstar. Porota opäť objavila niekoľko nádejných talentov, medzi nimi bol však aj niekto, kto už za sebou skúsenosť so speváckou súťažou má. A to zďaleka nie je všetko! viac »


Sebavedomá Kristína zo SuperStar: Postúpila s odretými ušami, ale... Aha, je to II. vicemiss Universe 2018!

Sebavedomá Kristína zo SuperStar:
Foto

23.03.2020 14:10

BRATISLAVA - Zatiaľ čo väčšinu televíznych programov odstavil šíriaci sa koronavírus, markizácka SuperStar beží ďalej. V poslednej časti na seba upozornila Bratislavčanka Kristína Vargová (21). Do ďalšieho kola sa síce dostala len s odretými ušami, no všetkých ohúrila svojou krásou. A tou bodovala už pred dvomi rokmi - na súťaži krásy Miss Universe... viac »


Nadprirodzené úkazy v SuperStar: Čítanie myšlienok, cestovanie v čase, woodoo a... Táto spustila poplach!

Nadprirodzené úkazy v SuperStar:

23.03.2020 05:40

BRATISLAVA - Televízia Markíza v nedeľu večer odvysielala ďalší zostrih z kastingových kôl fenomenálnej šou SuperStar. Medzi uchádzačmi o titul a hlavnú výhru sa tentokrát našlo aj zopár takých, ktorým bol okrem spevu nadelený aj iný, záhadnejší talent... viac »


Najčítanejšie články