Superstar 2018 – Zaujímavosti zo speváckej šou | Topky.sk
Štvrtok, 9. december 2021. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Superstar 2018

Najprv doliezal za bývalou a teraz: Superstarista ukázal NOVÚ LÁSKU!

Timotej Májsky

Timotej Májsky

Foto
30.11.2021 16:00

PÚCHOV - Do SuperStar sa prihlásil, aby mohol verejne vyznať lásku svojej bývalej. Dokonca sa mu ju podarilo prehovoriť na opätovné stretnutie. Dokopy sa však už nedali. Timotej Májsky teraz ukázal novú priateľku. viac »

Porotkyne SuperStar pod paľbou kritiky: FOTO Jedna ako KRESLO, druhá ako CHLAMÝDIA!

Porotkyne SuperStar pod paľbou

30.11.2021 06:00

BRATISLAVA - V nedeľu večera si diváci na obrazovkách televízií Markíza a Nova konečne vychutnali prvý finálový prenos tohtoročnej série Superstar. Udialo sa toho viac než dosť, niektoré vystúpenia mladých spevákov doslova vyrážali dych, no mimoriadnu pozornosť pútala aj samotná porota. Konkrétne dve jej členky - Monika Bagárová a Patricie Pagáčová. viac »


Finále Superstar sa začalo KATASTROFOU: Súťažiaca musela SKONČIŤ a odstúpiť... Vážne zdravotné problémy!

Finále Superstar sa začalo

29.11.2021 10:30

BRATISLAVA - Nedeľný večer na televízii Markíza patril prvému živému prenosu šou Superstar. Talentovaní mladí speváci sa dočkali prvého finálového kola a očakávania boli naozaj veľké. Namiesto grácie však živý stup začal studenou sprchou. Zo súťaže musela odstúpiť jedna zo súťažiacich . viac »


Poznáme 10 FINALISTOV Superstar 2021: Chlapci v prevahe a… Slovákov takmer vytlačili!

Poznáme 10 FINALISTOV Superstar

20.11.2021 14:00

BRATISLAVA - A je to tu! Po napínavom semifinále aktuálnej série Superstar sa fanúšikovia šou konečne dozvedeli, ktorí speváci budú tvoriť finálovú TOP-10 tých najlepších z najlepších. Medzi tých, ktorým sa podarilo postúpiť do vytúženého finále, sa tento rok dostalo 6 zástupcov Česka a štyria Slováci. Nech sa páči, toto sú oni! viac »


Štáb Superstar vytočil HOSŤA v hoteli: Brutálne nervy... DRŽTE HUBY, zavolám POLÍCIU!

Štáb Superstar vytočil HOSŤA

05.11.2021 05:45

PRAHA - Pred nami je ďalšie kolo šou Superstar, po ktorom sa päťdesiatka mladých talentov definitívne zúži na semifinalistov. Voľných miest je však len 20 a súťažiaci musia naozaj drieť - na vystúpenia pred porotou sa pripravujú od skorého rána až do noci. No keďže prespávajú v hoteli, našli sa aj ľudia, ktorým sa ich tréningy vôbec nepáčili! viac »


OKAMŽITÁ stopka v Superstar: Zazvonil jej telefón... ODCHOD kvôli RAKOVINE!

OKAMŽITÁ stopka v Superstar:

29.10.2021 18:00

BRATISLAVA - Superstar je šou, vďaka si mnoho mladých talentovaných umelcov môže splniť svoj sen a načrieť do vôd skutočného šoubiznisu. Súťažiaci robia všetko preto, aby sa dostali čo najďalej a dotiahli to až do finálových kôl. Ibaže život sa vie niekedy nepekne zvrtnúť a veľké sny sa zrazu rozpadnú na márne kúsky... viac »


Habera totálne VYSMIAL výzor súťažiaceho: Postúpil ale... FOTO To kto ťa STRIHAL?!

Habera totálne VYSMIAL výzor

16.10.2021 06:00

BRATISLAVA - Za nami je posledné kastingové kolo v rámci Superstar 2021. No a ako to už býva, núdza nebola ako o nové talenty, tak aj o poriadne kuriózne situácie či hodnotenia nabité trefnými hláškami porotcov. A zrejme nikoho neprekvapí, že najviac opäť bodoval Pavol Habera... viac »


ŠOK v Superstar: Na kasting prišla ženská s PIŠTOĽAMI… Začala STRIEĽAŤ, porotcovia ZUTEKALI!

ŠOK v Superstar: Na

15.10.2021 06:00

BRATISLAVA - Tak toto tu ešte nebolo. Počas piatkového zostrihu z kastingov Superstar sa diváci dočkajú absolútne kontroverzných situácií. Medzi nimi aj súťažiacej, ktorej sa zľakli i samotní porotcovia. Tereza si totiž priniesla zbrane a rovno z príchodu začala strieľať! viac »


Tak TOTO tu ešte nebolo! Dojatý Habera v SLZÁCH... Vyštartoval zo stoličky a išiel ho OBJAŤ!

Tak TOTO tu ešte
740

09.10.2021 06:00

BRATISLAVA - Vždy má chladnú hlavu a po ruke trefnú poznámku. Či už sa mu niekto páči alebo nie, nedáva si servítku pred ústa a tak, ako niekoho dokáže vychváliť do nebies, nemá problém súťažiacich skopať pod čiernu zem. Nie nadarmo je Pavol Habera (59) už roky hlavou poroty Superstar. Človek by si povedal, že s lídrom kapely Team už nič nezatrasie... viac »


Do Superstar prišiel VYMETAČ slovenských šou: Priniesol DAR Haberovi… Ten len CIVEL!

Do Superstar prišiel VYMETAČ

06.10.2021 10:30

BRATISLAVA - Ak ste zarytým divákom televíznych šou, meno Adrián Figa je vám určite povedomé. Tento večne pozitívne naladený chlapík sa už objavil v jojkárskych formátoch Česko Slovensko má talent, Bez servítky, lásku hľadal v kontroverznej zoznamke Take me out a zavítal už aj do Superstar. Nádejí na spevácku kariéru sa zjavne nevzdáva. Aktuálne prišiel na kasting znova! viac »


Habera sa v Superstar OPUSTIL: Spevák sa všetkým páčil a on - Vyzliekal si ju očami, TY PRASÁK... Nie!

Habera sa v Superstar

02.10.2021 22:00

BRATISLAVA - Občas sa stane, že porota v Superstar sa jednoducho nezhodne na tom, či spevák má na to, aby postúpil alebo nie. A presne preto ich tam sedí nepárny počet. Lenže tentokrát boli diváci svedkom kontroverznej situácie, aká tu ešte nebola. Jediný, kto bol proti postupu, bol obávaný kat Pavol Habera. A postavil si hlavu, ako ešte nikdy! viac »


Súťažiaci v Superstar DOURÁŽAL Bagárovú: Haberovi rupli nervy… KRETÉN!

Súťažiaci v Superstar DOURÁŽAL
901

24.09.2021 06:00

BRATISLAVA - Človek by si povedal, že po dlhých rokoch, čo sa Superstar vysiela na slovenských obrazovkách, si človek dvakrát premyslí, či sa na niečo podobné dá. Teda aspoň v prípade, ak si nie je istý, či vôbec vie spievať. Lenže niektorým ľuďom sebareflexia úplne ušla alebo o nej nikdy nepočuli. A žiarivým príkladom je aj jeden zo súťažiacich, ktorý... viac »


Večera u Haberu sa brutálne zvrhla: Diali sa tam ŠIALENÉ VECI!

Pavol Habera
Video618

12.08.2021 20:00

BRATISLAVA - Utrhli sa z reťaze! Aj tak by sa dala komentovať upútavka na ďalší ročník speváckej šou SuperStar, ktorá na obrazovkách Markízy štartuje už 5. septembra. Pätica porotcov pri tej príležitosti nakrútila vydarené video, ktoré navodzuje dojem, že sa stretli na priateľskej večeri u porotcovského kata Paľa Haberu. Nuž, a v istom momente sa pokojné... viac »


Toto v SuperStar nikto nečakal: Bože, ešte aj Habera bol namäkko!

Toto v SuperStar nikto
Foto

21.06.2021 12:01

BRATISLAVA - Nie je žiadnym tajomstvom, že televízia Markíza pripravuje ďalšiu sériu SuperStar. Už je známe aj obsadenie poroty, ktorá je úplne rovnaká ako naposledy. Najväčším prekvapením je účasť herečky Patricie Pagáčovej, ktorá dojala aj samotného kata Paľa Haberu. viac »


Moderátorka SuperStar je tehotná: Prvé FOTO s veľkým bruškom!

Moderátorka SuperStar je tehotná:
Foto

20.10.2020 18:00

PRAHA - Uplynulo už 7 rokov, čo sa slovenským divákom predstavila česká moderátorka Zorka Hejdová (30). Vtedy ešte s priezviskom Kepková moderovala SuperStar spolu s Romanom Juraškom (41). A aktuálne má sympatická blondínka veľkú novinku - s manželom čakajú prvé dieťa! viac »


Porotkyňa SuperStar Bagárová pribrala 22 kíl: Necelé tri mesiace po pôrode… FOTO bruška!

Porotkyňa SuperStar Bagárová pribrala
Foto

14.08.2020 13:30

PRAHA - Koncom mája, len pár dní pred veľkým finále SuperStar, porotkyňa Monika Bagárová (26) priviedla na svet dcéru Rumiu. Čerstvá mamička sa netajila tým, že počas tehotenstva pribrala celých 22 kíl. Od pôrodu ubehli už takmer 3 mesiace a brunetka ukázala svoje bruško... Pozrite, do pôvodnej váhy jej chýbajú už len 3 kilá! viac »


Markizácka superstaristka úplne HOLÁ: Aha, ako sa vycapila na internet!

Karin Křížová

12.08.2020 10:00

SICÍLIA - Nedávno sa snažila stať česko-slovenskou SuperStar, predtým skúšala šťastie v súťaži krásy. Hoci Karin Křížová (21) robí aj príležitostnú modelku, pracuje ako učiteľka v materskej škôlke. Ani to jej však nebráni zverejňovať poriadne odvážne fotky. viac »


Veľká premena miláčika žien zo SuperStar: Z 15-ročného rebela trojnásobný otec... Aha, aké už má veľké deti!

Veľká premena miláčika žien
Foto

30.07.2020 17:00

ŠAĽA - Rodák zo Šale Martin Konrád (27) sa do povedomia verejnosti dostal, keď mal ešte len 15 rokov. Zahviezdil v speváckej šou SuperStar, kde si svojím rebelským lookom okamžite získal srdcia fanúšičiek. Odvtedy uplynulo celých 12 rokov a v živote tmavovlasého rockera sa toho veľa zmenilo. Už je z neho trojnásobný otec... A pozrite, aké má veľké deti! viac »


Zo superstaristu je dvojnásobný otec: Ukázal synčeka a... TAKÉTO dostal meno!

Zo superstaristu je dvojnásobný
Foto

26.07.2020 15:00

PRAHA - Hoci sa mu nepodarilo cez duety prebojovať v šou ďalej, spevák prežíva najšťastnejšie obdobie. Superstarista Jaro Dolník sa stal dvojnásobným otcom a jeho manželka Eva mu porodila synčeka. K malému Dávidkovi pribudol braček a hrdý otecko sa pochválil aj fotkou novorodeniatka. viac »


Nečakané výsledky korona-karantény: Sexi kráska zo SuperStar je ešte chudšia!

Karin Křížová

20.07.2020 13:00

PRAHA - Mnohým sa počas izolácie podarilo pribrať, niektorí však kilá strácali. To je aj prípad Karin Křížovej, ktorá sa v poslednej SuperStar prebojovala medzi 18 najlepších spevákov. viac »


Macatá superstaristka Leona Šenková 11 rokov po súťaži: Začala cvičiť, prefarbila sa na ružovo a... Prihláška na konzervatórium!

Macatá superstaristka Leona Šenková
Foto

16.07.2020 09:00

PRELOUC - Pred 11 rokmi sa po prvý raz spojili Česi a Slováci a vytvorili tak federálnu spevácku súťaž. Do prvého ročníka sa prihlásila aj rockerka Leona Šenková (27), ktorá sa už v tínedžerskom veku pasovala s kilami navyše. Dnes je z nej matka, vrhla sa na cvičenie, radikálne zmenila imidž a dokonca mieri na konzervatórium. viac »


Najčítanejšie články