Superstar 2018 – Zaujímavosti zo speváckej šou | Topky.sk
Utorok, 27. júl 2021. Meniny má Božena, zajtra Krištof.

Superstar 2018

Toto v SuperStar nikto nečakal: Bože, ešte aj Habera bol namäkko!

Porota SuperStar

Porota SuperStar

Foto
21.06.2021 12:01

BRATISLAVA - Nie je žiadnym tajomstvom, že televízia Markíza pripravuje ďalšiu sériu SuperStar. Už je známe aj obsadenie poroty, ktorá je úplne rovnaká ako naposledy. Najväčším prekvapením je účasť herečky Patricie Pagáčovej, ktorá dojala aj samotného kata Paľa Haberu. viac »

Moderátorka SuperStar je tehotná: Prvé FOTO s veľkým bruškom!

Moderátorka SuperStar je tehotná:
Foto

20.10.2020 18:00

PRAHA - Uplynulo už 7 rokov, čo sa slovenským divákom predstavila česká moderátorka Zorka Hejdová (30). Vtedy ešte s priezviskom Kepková moderovala SuperStar spolu s Romanom Juraškom (41). A aktuálne má sympatická blondínka veľkú novinku - s manželom čakajú prvé dieťa! viac »


Porotkyňa SuperStar Bagárová pribrala 22 kíl: Necelé tri mesiace po pôrode… FOTO bruška!

Porotkyňa SuperStar Bagárová pribrala
Foto

14.08.2020 13:30

PRAHA - Koncom mája, len pár dní pred veľkým finále SuperStar, porotkyňa Monika Bagárová (26) priviedla na svet dcéru Rumiu. Čerstvá mamička sa netajila tým, že počas tehotenstva pribrala celých 22 kíl. Od pôrodu ubehli už takmer 3 mesiace a brunetka ukázala svoje bruško... Pozrite, do pôvodnej váhy jej chýbajú už len 3 kilá! viac »


Markizácka superstaristka úplne HOLÁ: Aha, ako sa vycapila na internet!

Karin Křížová

12.08.2020 10:00

SICÍLIA - Nedávno sa snažila stať česko-slovenskou SuperStar, predtým skúšala šťastie v súťaži krásy. Hoci Karin Křížová (21) robí aj príležitostnú modelku, pracuje ako učiteľka v materskej škôlke. Ani to jej však nebráni zverejňovať poriadne odvážne fotky. viac »


Veľká premena miláčika žien zo SuperStar: Z 15-ročného rebela trojnásobný otec... Aha, aké už má veľké deti!

Veľká premena miláčika žien
Foto

30.07.2020 17:00

ŠAĽA - Rodák zo Šale Martin Konrád (27) sa do povedomia verejnosti dostal, keď mal ešte len 15 rokov. Zahviezdil v speváckej šou SuperStar, kde si svojím rebelským lookom okamžite získal srdcia fanúšičiek. Odvtedy uplynulo celých 12 rokov a v živote tmavovlasého rockera sa toho veľa zmenilo. Už je z neho trojnásobný otec... A pozrite, aké má veľké deti! viac »


Zo superstaristu je dvojnásobný otec: Ukázal synčeka a... TAKÉTO dostal meno!

Zo superstaristu je dvojnásobný
Foto

26.07.2020 15:00

PRAHA - Hoci sa mu nepodarilo cez duety prebojovať v šou ďalej, spevák prežíva najšťastnejšie obdobie. Superstarista Jaro Dolník sa stal dvojnásobným otcom a jeho manželka Eva mu porodila synčeka. K malému Dávidkovi pribudol braček a hrdý otecko sa pochválil aj fotkou novorodeniatka. viac »


Nečakané výsledky korona-karantény: Sexi kráska zo SuperStar je ešte chudšia!

Karin Křížová

20.07.2020 13:00

PRAHA - Mnohým sa počas izolácie podarilo pribrať, niektorí však kilá strácali. To je aj prípad Karin Křížovej, ktorá sa v poslednej SuperStar prebojovala medzi 18 najlepších spevákov. viac »


Macatá superstaristka Leona Šenková 11 rokov po súťaži: Začala cvičiť, prefarbila sa na ružovo a... Prihláška na konzervatórium!

Macatá superstaristka Leona Šenková
Foto

16.07.2020 09:00

PRELOUC - Pred 11 rokmi sa po prvý raz spojili Česi a Slováci a vytvorili tak federálnu spevácku súťaž. Do prvého ročníka sa prihlásila aj rockerka Leona Šenková (27), ktorá sa už v tínedžerskom veku pasovala s kilami navyše. Dnes je z nej matka, vrhla sa na cvičenie, radikálne zmenila imidž a dokonca mieri na konzervatórium. viac »


Nenávidená porotkyňa SuperStar ukázala sestru: Dve blondíny, ale… Veď sa veľmi nepodobajú!

Nenávidená porotkyňa SuperStar ukázala
Foto

10.07.2020 13:00

PRAHA - Patricie Pagáčová (31) sa do povedomia slovenskej verejnosti dostala ako jedna z pätice porotcov poslednej série markizáckej šou SuperStar. Hudobný projekt skončil a blondínka si užíva voľno. Najnovšie v spoločnosti svojej sestry. Obidve sú blondínky, ale... Pozrite, veľmi sa nepodobajú! viac »


Superstaristka v 7. mesiaci tehotenstva: FOTO v plavkách... Kde má bruško?

Superstaristka v 7. mesiaci
Foto

08.07.2020 15:00

CHORVÁTSKO - Exsuperstaristka Markéta Konvičková (25) v apríli oznámila, že s partnerom Reném čakajú prvé dieťatko. Ešte predtým, ako sa z nich stanú rodičia, si dvojica vybehla na dovolenku do Chorvátska. A práve odtiaľ budúca mamička zverejnila fotku v plavkách. Pozrite na to chutné malé bruško! viac »


Stratená Berkyová 13 rokov po SuperStar: Pripomenula sa novým VIDEOm a... Už je z nej dvojnásobná mama!

Stratená Berkyová 13 rokov
Video

29.06.2020 05:45

BELFAST - Vierka Berkyová (29) sa v roku 2007 stala víťazkou 3. série speváckej šou SuperStar. No namiesto toho, aby stúpila do hudobných výšin, sa po nej krátko po skončení súťaže zľahla zem. Po dlhých 13 rokoch však o sebe opäť dala vedieť novým videom na youtube a... Dokonca je z nej už dvojnásobná mama! viac »


Markizácka porotkyňa v plavkách odhalila pravdu: To brucho nie je ploché!

Patricie Pagáčová

24.06.2020 18:00

BRNO - Opatrenia sa uvoľnili a porotkyňa SuperStar Patricie Pagáčová to využíva naplno. Po dovolenke s manželom v Chorvátsku si teraz užíva relax s kamarátkami v luxusnom wellness rezorte v Brne. A zblízka ukázala svoju postavu v plavkách. viac »


Nečakané odhalenie! Víťazka Piešová sa do SuperStar nikdy neprihlásila: Takto sa tam dostala!

Nečakané odhalenie! Víťazka Piešová

23.06.2020 11:00

BRATISLAVA - Nikdy sa neprihlásila a vyhrala! Účasť Barbory Piešovej (19) v SuperStar však nemá na svedomí ani žiadny člen jej rodiny či kamaráti. Vytipovala si ju samotná televízia. viac »


Česká Superstar žije so Slovákom: Prehovorila o svadbe a... Dieťa?!

Česká Superstar žije so
Video

23.06.2020 10:00

BRATISLAVA - Tento ročník Superstar pozná svoju víťazku, ktorá vydala svoju debutovú skladbu. Jej predchodkyňa Tereza Mašková (24) sa už pár dní teší z debutového cédečka. V súkromí tvorí pár so Slovákom Oliverom Žilákom, s ktorým zdieľa aj spoločnú domácnosť. Posunú svoju lásku aj ďalej? viac »


Tajomstvo finálového večera SuperStar: Víťazka Barbora trpela, spievala a... v ústach krv!

Tajomstvo finálového večera SuperStar:

22.06.2020 11:00

BRATISLAVA - Priavidžanka Barbora Piešová (19) vyhrala SuperStar v čase, keď ešte nosila na zuboch strojček. A doteraz nikto netušil, že počas finále jej uvoľnený drôtik spôsoboval obrovskú bolesť. viac »


Superstarista skončil vo väzbe: Neplatenie nájmu a domáce násilie!

Superstarista skončil vo väzbe:

21.06.2020 06:00

BRATISLAVA – Život píše rôzne príbehy a každý z finalistov Superstar má ten svoj. Výnimkou nie je ani Giovanni Ricci. Ako totiž s priateľkou Martinou Koniarikovou prezradili vo svojich youtubových videách, prežili skutočne traumatický zážitok a mladý spevák dokonca skončil v anglickom väzení. viac »


Nová Superstar Barbora Piešová si poriadne švihla: 3 týždne po víťazstve vyrukovala s TÝMTO!

Nová Superstar Barbora Piešová

20.06.2020 15:00

BRATISLAVA - Posledný májový deň sa z mladej obyvateľky Poruby stala šiesta federálna Superstar. Barbora Piešová (19) však v hudbe nie je žiaden nováčik a na svojom konte už má pár piesní. Len tri týždne od víťazstva má dve veľké novinky - vydala CD a odpremiérovala nový song. viac »


Poriadna zmena Superstar Barbory Piešovej: TOTO je minulosť... Konečne!

Poriadna zmena Superstar Barbory
Foto

17.06.2020 15:00

PORUBA – Slovenská Superstar prešla od kastingu až po finálový večer poriadnou premenou. Zo šedej myšky bola zrazu sexi žena v opätkoch. Barbora Piešová (19) však po skončení šou opäť siahla po jej srdcu blízkom chalanskom štýle. Niečo sa však predsa len zmenilo a speváčka vyzerá razom inak! viac »


Víťazka Superstar Barbora Piešová: Najprv finančná odmena za tangá a teraz... Nahé fotky od žien!

Víťazka Superstar Barbora Piešová:

12.06.2020 13:27

PORUBA – Už to budú dva týždne, čo sa Barbora Piešová (19) zžíva s novou úlohou. Víťazstvo SuperStar jej prinieslo nielen zaujímavý finančný obnos, popularitu a množstvo nových fanúšikov, ale aj príliv všakovakých indivíduí, ktoré jej vypisujú. Jeden muž jej ponúkol finančnú odmenu za tangá, no nájdu sa aj ženy posielajúce jej nahé fotky a videá! viac »


Brutálna zmena hviezdy Superstar: Pred rokmi sivá myška a dnes... Totálna sexica, už je z nej mamička!

Brutálna zmena hviezdy Superstar:
Foto

12.06.2020 05:45

TENERIFE - Uplynulo už neuveriteľných 10 rokov, odkedy sa nakrúcala vôbec prvá česko-slovenská Superstar. Do top 12-ky finalistov sa spoločne s Monikou Bagárovou, Martinom Chodúrom či Benom Cristovaom prebojovala aj Nikoleta Balogová, ktorá mala v tom čase 17 rokov. Po temperamentnej brunetke sa však po skončení súťaže akoby zľahla zem. Odišla do Španielska... viac »


Zákulisné odhalenie: Porotca SuperStar a najlepšia Češka v súťaži sú rodina!

Zákulisné odhalenie: Porotca SuperStar

10.06.2020 11:00

PRAHA - Tak toto nikto netušil! V tohtoročnej SuperStar skončila na treťom mieste Dominika Lukešová (17), ktorá sa tým zároveň stala najlepšou českou účastníčkou súťaže. Teraz vyšlo najavo, že je v príbuzenskom vzťahu s porotcom Leošom Marešom. viac »


Najčítanejšie články