Superstar 2018 – Zaujímavosti zo speváckej šou | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Superstar 2018

Lacko Angyal zo SuperStar po tom, čo verejne odhalil pravdu: Prekvapivý zvrat!

Vo vzťahu Lacka Angyala a jeho mamy nastal nečakaný zvrat.

Vo vzťahu Lacka Angyala a jeho mamy nastal nečakaný zvrat.

Foto
07.06.2018 13:30

KOMÁRNO - Pred pár dňami sme na Topkách písali o tom, že dobrý vzťah Lacka Angyala (17) a jeho mamy bola len čistá pretvárka pred kamerami. Mladý spevák to prezradil v live streame na sociálnej sieti Instagram. Chlapec preto uvítal, keď si z vyzbieraných peňazí mohol kúpiť vlastný byt a osamostatniť sa. V situácii však teraz nastal nečakaný zvrat! viac »

Odhalenie pred veľkým finále SuperStar: Neuveríte, čo porotcovia skrývajú pod stolom!

Odhalenie pred veľkým finále
Foto

06.06.2018 14:30

BRATISLAVA - Odhalené! O tom, že v SuperStar nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá, svedčia zábery, ktoré sa podarilo nasnímať markizáckym kamerám. To, čo v uplynulom kole skrývali porotcovia pod stolom, vás zaručene dostane! viac »


Toto v SuperStar nikto nečakal: Obrovské prekvapenie pre všetkých!

Toto v SuperStar nikto
Foto

04.06.2018 13:30

PRAHA - Boli bez šance! Vo včerajšom vydaní speváckej šou SuperStar 2018 už išlo do tuhého. Rozhodovalo sa totiž o tom, kto z pätice súťažiacich dostane šancu zabojovať v takzvanom super finále. Vzácne tri miestenky si prekvapivo odniesli všetky zostávajúce dievčatá, ktoré svojich súperov na plnej čiare deklasovali. viac »


Lacko Angyal zo SuperStar šokuje: Všetko to bola len pretvárka!

Lacko Angyal zo SuperStar

04.06.2018 12:00

KOMÁRNO - Lacko Angyal (17) pred tromi mesiacmi zahviezdil v speváckej šou SuperStar vlastnou piesňou o pošte. Vtedy si získal obrovské množstvo fanúšikov, ktorí sa mu rozhodli pomôcť, aby mohol začať lepší život. Mladík totiž žil s postihnutou maminou v extrémne ťažkých podmienkach. Dnes má dostatok financií na nový začiatok, a preto sa rozhodol vyjsť ... viac »


Porotkyňa SuperStar Knechtová skončila v rukách lekárov: KOLAPS!

Porotkyňa SuperStar Knechtová skončila
Foto

04.06.2018 05:45

PREŠOV/PRAHA - Speváčka Katarína Knechtová (37) mala v poslednom období poriadne nabitý diár. Skúšky s kapelou, nahrávanie nového singlu, natáčanie klipu k nemu... Navyše zabrať jej dáva aj porotcovanie v SuperStar. No a cez víkend na toto vražedné pracovné tempo nepríjemne doplatila. Skončila na infúziách! viac »


Preboha, to čo so sebou porobil?! Známy exsuperstarista šokuje výzorom... Úplne si zohyzdil tvár

Preboha, to čo so
Foto

02.06.2018 06:00

PRAHA - Tvár si zohyzdil tetovaniami a pírsingmi! Prešlo už päť rokov, čo sa spevák Jaro Smejkal (27) objavil v súťaži SuperStar. No hoci vtedy pôsobil skôr nenápadným dojmom, dnes sa jeho výzor stal doslova synonymom extravagancie. S jeho novým šokujúcim imidžom, by ste ho na ulici zrejme ani len nespoznali... viac »


Vulgarizmus v priamom prenose: Toto si Mareš mohol odpustiť!

Vulgarizmus v priamom prenose:
Foto

21.05.2018 11:00

PRAHA - Moderátor Leoš Mareš (42) je známy svojím svojským prejavom. Servítku pred ústa si rozhodne nedával ani včera vo večernom prime time spoločného českého a slovenského projektu SuperStar, v ktorom si neodpustil poznámku obsahujúcu hrubý vulgarizmus. Všetko sa to navyše stalo v priamom prenose ešte pred desiatou hodinou. viac »


Chvíle hrôzy pred markizáckou párty: Mladá SuperStaristka stratila vedomie!

Chvíle hrôzy pred markizáckou
Video

13.05.2018 13:00

PRAHA - Trápia ju zdravotné problémy! Tereza Mašková je finalistkou najnovšej série Superstar, ktorá počas semifinále absolútne prevalcovala svoje spevácke kolegyne. Sympatická speváčka podala počas každého kola fenomenálny výkon, a tak sa niet čo čudovať, že diváci svojimi sms hlasmi do top zostavy posunuli práve ju. Hoci na pódiu vyzerá talentovaná ... viac »


FOTO Finalisti SuperStar žúrovali v centre Prahy: Grimasy odviazanej missky a mladý Slovák... No, ten sa ale predviedol!

FOTO Finalisti SuperStar žúrovali
Video

11.05.2018 13:30

PRAHA - V nedeľu večer sa diváci Markízy dozvedeli mená piatich dievčat, ktoré spolu s piatimi najlepšími chalanmi uzatvorili desiatku finalistov SuperStar. A v stredu večer sa už konala veľká párty v centre Prahy, na ktorej si speváci poriadne zažúrovali. Nechýbala ani bývalá misska Simona Leskovská (26), ktorá počas pózovania pred fotografmi vystrúhala ... viac »


Obrovská zmena v pravidlách SuperStar: Drsná facka pre súťažiacich!

Obrovská zmena v pravidlách
Foto

10.05.2018 12:00

BRATISLAVA - Ide do tuhého! Desiatich finalistov SuperStar 2018 čaká v honbe za titulom rýchla a poriadne drsná cesta. Tento ročník totiž so sebou priniesol obrovské zmeny v pravidlách, ktoré budú spočívať v nekompromisných vyraďovačkách. V praxi to bude vyzerať takto! viac »


Druhé semifinále je za nami: Poznáme mená nových finalistiek SuperStar!

Superstar 2018, Foto: TV
Foto

07.05.2018 13:30

BRATISLAVA - Je dobojované! Po prvom semifinálovom kole, v ktorom sme sa dozvedeli mená mužských finalistov, sú dnes už známe aj tie dievčenské. O vytúžený titul SuperStar 2018 zabojujú tieto nádejné speváčky! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.