Superstar 2018 – Zaujímavosti zo speváckej šou | Topky.sk
Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Superstar 2018

Moderátorka SuperStar je tehotná: Prvé FOTO s veľkým bruškom!

Zorka Hejdová moderovala v roku 2013 SuperStar spolu s Romanom Juraškom.

Zorka Hejdová moderovala v roku 2013 SuperStar spolu s Romanom Juraškom.

Foto
20.10.2020 18:00

PRAHA - Uplynulo už 7 rokov, čo sa slovenským divákom predstavila česká moderátorka Zorka Hejdová (30). Vtedy ešte s priezviskom Kepková moderovala SuperStar spolu s Romanom Juraškom (41). A aktuálne má sympatická blondínka veľkú novinku - s manželom čakajú prvé dieťa! viac »

Superstar Barbora Piešová takmer prišla o život: Zachránil ju otec!

Superstar Barbora Piešová takmer

08.06.2020 21:00

BRATISLAVA - Ešte je to len týždeň, čo Prievdžanka Barbora Piešová (19) vyhrala spevácku súťaž a stala sa z nej v poradí šiesta federálna Superstar. Odvtedy rapídne stúpol počet jej fanúšikov i záujem o ňu. Do relácie #tbt si ju pozval aj markizák Matúš Krnčok, ktorému prezradila svoj zážitok, kedy takmer prišla o život. viac »


Superstaristka (19) skončila v rukách lekárov: Operácia srdca!

Superstaristka (19) skončila v

06.06.2020 09:00

LIBEREC – Súťaž Superstar sa pre ňu stala veľmi šťastnou voľbou, a to aj napriek tomu, že sa neprebojovala cez bunker do ďalšieho kola. Češka Anna Jane Požická (19) totiž vďaka šou našla svoju lásku v Slovákovi Jánovi Ožvoldíkovi (18). Po otvorení hraníc sa tak konečne mohli vidieť a užívať si slobodu. Tá bude na chvíľu opäť obmedzená, keďže speváčka podstúpila operáciu srdca. viac »


Zákulisie Superstar: Trápne maniere mladých spevákov a.. Dievčatám musela dať šaty Bagárová!

Zákulisie Superstar: Trápne maniere

05.06.2020 18:00

BRATISLAVA - Posledná séria Superstar je už niekoľko dní za nami a pozná svoju víťazku, ktorou sa stala 19-ročná Barbora Piešová. Ošiaľ okolo speváckej súťaže však ešte stále tak celkom neopadol. Najnovšie sa objavili informácie zo zákulisia šou a veru, nad niektorými budete len nechápavo krútiť hlavou! viac »


Nechutná ponuka pre víťazku SuperStar: 300 eur za použité tangá... Barbora to zvážila!

Nechutná ponuka pre víťazku

04.06.2020 17:00

BRATISLAVA - V nedeľu sa Česko a Slovensko dozvedelo meno novej SuperStar. Stala sa ňou 19-ročná Prievidžanka Barbora Piešová. Televízny projekt speváčke priniesol veľa fanúšikov, s čím zrejme brunetka aj rátala... Určite však nepočítala s nechutnými správami, ktoré jej niektorí z nich začali posielať. viac »


MEGA pokuta za afterpárty SuperStar: Porušili nariadenie vlády... Preboha, 3 milióny?!

MEGA pokuta za afterpárty

04.06.2020 13:00

PRAHA - Včera sme na Topkách písali, že za afterpárty po finále speváckej šou SuperStar môže niekomu na stole pristáť poriadne mastná pokuta. Približne 60 ľudí sa totiž zišlo v bare a nerešpektovalo nariadenia českej vlády. V stredu sme ešte informovali, že pokuta môže byť niekoľko tisíc českých korún. Dnes je však jasné, že to pokojne môžu byť až 3 milióny! viac »


Superstar Barbora Piešová prehovorila: Pravda o vzťahu s Michalom Šafratom... Je perfektný!

Superstar Barbora Piešová prehovorila:
Video

04.06.2020 05:45

BRATISLAVA - V nedeľu sa z nej stala v poradí šiesta československá Superstar. Barbora Piešová (19) tak získala okrem titulu aj šek na sumu 75 000 eur a plánuje si kúpiť tlmiče. Mnohí fanúšikovia sa dokonca tešia z toho, že jej súťaž priniesla nielen víťazstvo, ale aj lásku a šťastie po boku Michala Šafratu (21). Prievidžanka prezradila viac o ich vzťahu. viac »


Superstaristi žúrovali do bieleho rána: Ignorovali nariadenie vlády... Sankcie!

Superstaristi žúrovali do bieleho

03.06.2020 05:45

PRAHA – Nie je žiadnym tajomstvom, že po skončení finálového večera, keď sa rozhodlo o víťazovi Superstar, sa zvykli konať oficiálne afterparty. Na tých sa zabávalo a oslavovalo do rána bieleho, no tento rok bola žúrka kvôli koronavírusu zrušená. Tím zo šou si však aj tak našiel cestu ako oslavovať a napriek nariadeniam vlády zakotvili všetci v bare. viac »


Superstar čelí obrovskej vlne kritiky: Diváci zúria... Hnus, katastrofa a správanie ako družstevníčka z JRD!

Superstar čelí obrovskej vlne
Foto

02.06.2020 05:45

BRATISLAVA - V nedeľu večer dva národy spoznali ďalšieho víťaza speváckej súťaže Superstar. Titul a 75 000 eur napokon získala Prievidžanka Barbora Piešová (19). Pri záverečnom vystúpení rozplakala seba aj porotu, keď však vyhlásili výsledky, akoby skamenela. Správanie novej Superstar poriadne leží v žalúdku divákom a patrične to dali najavo. Do Barbory sa pustili ako supy! viac »


Česko a Slovensko má svoju SUPERSTAR: Nechýbala Monika Bagárová, táto počas spevu rozplakala seba aj porotu a... TOTO je víťaz!

Česko a Slovensko má
Foto

01.06.2020 05:45

PRAHA - Po dlhých týždňoch, čo sme na televíznych obrazovkách Markízy a Novy mali možnosť sledovať výber tých najlepších spevákov, sme včera večer spoznali ďalšieho víťaza Superstar. Všetci piati dali do svojich vystúpení všetko, no víťaz môže byť len jeden. Lukratívny titul a pekný balík peňazí si napokon odniesla Barbora Piešová (19) z Prievidze. viac »


Šedá myška Superstar Barbora Piešová: Doma má konkurenciu... TAKTO spieva jej sestra!

Šedá myška Superstar Barbora

31.05.2020 20:00

PRIEVIDZA – Odkedy prišla na kasting prešla Barbora Piešová (19) obrovskou premenou. Kým prvýkrát predstúpila pred porotu ako šedá myška vo veľkej mikine, minulý týždeň z nej bola poriadna šupa, za ktorou by sa nejeden muž otočil. Ona však nie je jediná z rodiny, kto má talent na spev. Doma má totiž konkurenciu v podobe sestry Lenky (26), ktorá sa ... viac »


Pôrod Moniky Bagárovej: Dcérku priviedla na svet cisárskym rezom... TOTO je dôvod!

Pôrod Moniky Bagárovej: Dcérku

31.05.2020 15:00

PRAHA – Speváčka a porotkyňa Superstar Monika Bagárová (25) sa v stredu stala po prvý raz mamou a svojmu partnerovi Makhmudovi Muradovi (30) priviedla na svet dcérku. Dievčatku dali meno po mame MMA zápasníka. Malá princezná sa narodila predčasne a cisárskym rezom. Dôvod prezradil Leoš Mareš (44). viac »


Už dnes spoznáme novú Superstar: TAKTO bude vyzerať finále a... Návrat dvoch vypadnutých!

Už dnes spoznáme novú

31.05.2020 13:00

PRAHA - Konečne nadišiel deň, na ktorý všetci fanúšikovia Superstar i samotní súťažiaci najviac čakali. Dnes spoznáme ďalšieho finalistu federeálnej speváckej súťaže. Oproti prvému finálovému kolu nastane veľká zmena a dokonca sa dvaja vypadnutí súťažiaci vrátia! viac »


Ben Cristovao na zábere so ženou: ČOŽE? Neuveríte, kto je tá šupa!

Ben Cristovao na zábere
Foto

30.05.2020 15:00

PRAHA - Vďaka speváckej súťaži sa Ben Cristovao (32) dostal do povedomia ľudí hneď dvakrát. Najprv ako súťažiaci, neskôr ako porotca, ktorý rozhodoval o osude nádejných talentov. Ako jeden z mála ma úspešne našliapnutú kariéru a kopec fanúšikov. Tí, keď zhliadli fotku so ženou, ktorú pridal na Instagram, nechceli veriť. viac »


Finále Superstar sa blíži: TOTO v nedeľu zaspievajú... Uf, to bude na dlho!

Finále Superstar sa blíži:

29.05.2020 14:00

BRATISLAVA/PRAHA - Už v nedeľu Česko a Slovensko spozná novú Superstar a šťastlivca, ktorý si odnesie 75 000 eur. Vo veľkom finále zabojuje päť najlepších spevákov - Martin Schreiner, Barbora Piešová, Dominika Lukešová, Diana Kovaľová a Giovanni Ricci. Piesne, ktoré zaspievajú, sú známe, ale... Nie je ich nejako veľa? viac »


Vypadnutá súťažiaca zo Superstar: Vôbec nejde o spev a porota... TAKÝTO je Habera!

Vypadnutá súťažiaca zo Superstar:

29.05.2020 05:45

PRAHA – Do speváckej súťaže sa prihlásila s tým, že vie spievať, a tak skúsi šťastie. Kým v súťaži krásy sa prebojovala do finálovej zostavy, tu sa jej púť skončila tesne pred bránami TOP 10. Sympatická a krásna Karin Křížová (21) sa teší, že sa dostala tak ďaleko, a predsa tvrdí, že táto šou nie je o speve a jasný názor má aj na kata Paľa Haberu (58). viac »


Šokujúce slová vypadnutých superstaristov: Sme radi, že sme vonku... TOTO je dôvod!

Šokujúce slová vypadnutých superstaristov:

28.05.2020 12:01

BRATISLAVA - Už v nedeľu Česko a Slovensko spoznajú ďalšieho víťaza federálnej Superstar, pričom o tento titul zabojuje 5 spevákov a speváčok. Tohtoročná súťaž je iná ako po ostatné roky a aj o víťazovi rozhodujú len 2 finálové kolá. V tom prvom vypadla pätica ľudí, ktorá prekvapila svojím vyhlásením! viac »


Krízová situácia v markizáckej SuperStar: Bagárová porodila 4 dni pred SuperFinále... Televízia vyťahuje plán B!

Krízová situácia v markizáckej

28.05.2020 05:45

PRAHA - Monika Bagárová (25) sa v stredu stala mamou dcérky, ktorej s partnerom Makhmudom Muradovom (30) dali meno Rumia. Brunetka si aktuálne užíva mamičkovské povinnosti, no tvorcom SuperStar tak vznikol zásadný problém len 4 dni pred posledným priamym prenosom. Televízia preto musí siahnuť po pláne B! viac »


Porotkyňa SuperStar Monika Bagárová porodila: Takéto exotické meno dostala dcérka!

Porotkyňa SuperStar Monika Bagárová
Foto

27.05.2020 09:30

PRAHA - V nedeľu Monika Bagárová ešte hodnotila súťažiacich v priamom prenose markizáckej šou SuperStar. A ako je dnes jasné, to bol už pôrod doslova na spadnutie. Na sociálnej sieti Instagram sa totiž dnes pochválila, že sa z nej stala mama. Aha, aké exotické meno dala svojej dcérke! viac »


Obrovské šťastie tvorcov markizáckej SuperStar: Jediný deň ich delil od ZRUŠENIA celej šou!

Obrovské šťastie tvorcov markizáckej

26.05.2020 05:45

PRAHA - SuperStar je jedným z mála projektov, ktoré televízie z obrazoviek nestiahli a vysielali ho aj počas pandémie koronavírusu. Všetky časti kastingov a ďalších výberových kôl sa totiž tvorcom podarilo natočiť ešte predtým, ako vlády našich krajín nariadili karanténu. Stačil však jediný deň a... Celú šou by museli zrušiť! viac »


Mrazivé tajomstvo porotcu markizáckej SuperStar: Otec mu zomrel na horiacej lodi... Chcel zachrániť majetok, udusil sa!

Mrazivé tajomstvo porotcu markizáckej

25.05.2020 12:01

BRATISLAVA - Obrovská rana! Marián Čekovský (43) je výborný hudobník, ktorý aktuálne svoju odbornosť dokazuje aj ako porotca v speváckej šou SuperStar. No málokto vie, že ako dieťa prežil známy Slovák obrovskú stratu. Otec mu zomrel na horiacej lodi, keď sa snažil zachrániť rodinný majetok! viac »


Najčítanejšie články