Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

V novom South Parku aj Swayze a Jackson

Hlavní aktéri seriáluGaléria fotiek (10)
Hlavní aktéri seriálu

LOS ANGELES - V najnovšej časti 13. série animovaného seriálu Mestečko South Park (1997) sa predstaví celá plejáda hviezd, ktorých spája jedna vec - všetci nedávno zomreli. V epizóde s titulom I See Dead Celebrities bude Kyleov mladší brat Ike bojovať s nadprirodzenými silami a v tejto súvislosti bude mať schopnosť vidieť mŕtvych ľudí.


Zjavia sa mu tak Michael Jackson, DJ AM, Farrah Fawcett, Patrick Swayze, Walter Cronkite, Billy Mays a David Carradine, ktorí uviazli v očistci a čakajú na vstup do neba. Práve duch Michaela Jacksona opantá Ikea a štvorica kamarátov Kyle, Stan, Eric a Kenny budú nútení vyhľadať pomoc profesionálneho lovca duchov.

Mestečko South Park je americký animovaný sitcom pre dospelých, v ktorom vystupuje skupina deväťročných svojských detí - Stan Marsh, Kyle Broflovski, Eric Cartman a Kenny McCormick. Už od prvej časti odvysielanej v roku 1997 vzbudzuje seriál veľkú pozornosť najmä pre parodovanie známych osobností, politikov, náboženstiev či registrovaného partnerstva homosexuálov.

Dodnes bolo odvysielaných dovedna 188 častí South Parku. Seriál má na svojom konte okrem iných ocenení aj štyri Emmy.
 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články