Pondelok, 27. jún 2022. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

VIDEO Motorkárovi sa vrhla do cesty mladá žena: Hrôzostrašná zrážka, ale ten koniec!

Galéria fotiek (3)
Zdroj: Youtube/Animosus

LONDÝN - Na internete sa objavilo šokujúce video, ktoré zverejnil motocyklista prechádzajúci jednou z londýnskych ulíc. Napriek tomu, že mal zelenú, do cesty mu skočila žena ponáhľajúca sa na autobus. Zábery opäť potvrdili, že chodci sú najzraniteľnejšími účastníkmi cestnej premávky, o to viac by mali byť obozretnejší.


Mužovi, ktorý sa na motocykli priblížil k svetelnej signalizácii, sa z ničoho nič do cesty vrhla mladá žena a on už nemal šancu vyhnúť sa zrážke. Zábery zachytávajú pád motocyklistu, ako aj zrazenú chodkyňu. Obaja účastníci incidentu našťastie neutrpeli žiadne vážne zranenia. 

VIDEO Motorkárovi sa vrhla
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Youtube/Animosus

"To si robíš srandu!" vykríkol motocyklista, keď sa ako-tak spamätal. Žena mu vysvetlila, že chcela stihnúť autobus, ktorý stál za semaforom. Až neskôr si zrejme uvedomila, ako mohla skončiť jej nepozornosť. 

VIDEO Motorkárovi sa vrhla
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Youtube/Animosus

"Je iba obrovské šťastie, že ste obaja v poriadku. Takéto stretnutia zvyčajne nemajú víťaza," podotkol jeden z užívateľov. Motocyklista zároveň uviedol, že je v poriadku aj jeho dvojkolesový stroj, ktorý mu teraz zdobí pár škrabancov na kryte motora. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články