VIDEO Chovateľ aligátorov chcel predviesť šialené číslo: Spadol rovno medzi nich! | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

VIDEO Chovateľ aligátorov chcel predviesť šialené číslo: Spadol rovno medzi nich!

Zdroj: Youtube/Caters Clips
06.12.2018 18:09

ORLANDO - Chovateľ aligátorov z Floridy opäť raz šokoval návštevníkov centra Gator Crusader Entertainment. Riskantný kúsok sa totiž vymkol spod kontroly, keď sa mu nečakane pretrhlo lano presne nad jazerom plnom hladných aligátorov. Z vody sa mu nakoniec podarilo vyliezť po svojich.


Milovník aligátorov a adrenalínu Michael "Gator Crusader" Womer z mesta Orlando sa rád predvádza pred návštevníkmi svojho centra v Orlande. Je notoricky známy svojimi nebezpečnými kúskami, ktorými šokuje divákov. Jaštery podobné krokodílom sú jeho srdcovka a s obľubou sa hojdá na lane nad ich hlavami, ktoré im vykúkajú z jazera. "Mám to veľmi rád. Cítim sa vtedy ako Indiana Jones. Vždy dávam do toho všetko, lebo nikdy neviem, či dostanem možnosť všetko si zopakovať," hovorí. 

VIDEO Chovateľ aligátorov chcel
Zdroj: Facebook/Michael Womer

A jeho posledné číslo v jednej chvíli skutočne vyzeralo tak, že definitívne ukončí jeho dobrodružstvá. Nečakane ho totiž prerušila nehoda, keď Michaela zradilo lano, pretrhlo sa a on dopadol presne medzi pažravých aligátorov, ktorých tak rád provokuje.

Video, ktorého autorom je jeden z návštevníkov, ho zachytilo, ako schádza po rebríku k jazeru, uchopí lano a s úsmevom na tvári otŕča nebezpečným plazom svoju nohu. Potom sa odráža a snaží sa prepraviť na skaly do stredu jazera. Lano sa však náhle pretrhne a dopraví ho presne medzi aligátory. 

Nie je jasné, aké zranenia Womer po tomto páde utrpel, ale z jazera vyliezol živý. So svojimi dobrodružstvami prestať neplánuje. "Viac si uvedomujem nebezpečenstvo, ale chcem ľuďom ukázať, že s týmito zvieratami sa dá spolupracovať a to mení samotný pohľad na ne. Preto mi to nebezpečenstvo stojí za to," dodal "Gator". 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/Caters Clips

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články