Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

FOTO Auto zhorelo, vodič zraneniam podľahol: Záhadné okolnosti nehody v obci Benkovce

Auto po náraze zhorelo, vodič zomrel.
Auto po náraze zhorelo, vodič zomrel.
Zdroj: KR PZ Prešov
16.11.2018 21:00

BENKOVCE - V piatok v skorých ranných hodinách došlo v malebnej obci Benkovce na východe Slovenska k obrovskému nešťastiu. Pri dopravnej nehode vyhasol život 68-ročného Bulhara. Čo presne predchádzalo osudnému nárazu v súčasnosti vyšetruje polícia, okolnosti sú totiž nateraz neznáme.


Tragická udalosť sa odohrala krátko pred piatou hodinou ráno. "Bulhar (68) na osobnom motorovom vozidle zn. Fiat Brava z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, zišiel do priekopy a narazil do betónového premostenia jedného z rodinných domov," opísala okolnosti nehody prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Z vozidla zostal len vrak.
Auto po náraze zhorelo,
Zdroj: KR PZ Prešov

Okoloidúcemu vodičovi sa naskytol otrasný pohľad. No neváhal a muža z auta vytiahol. Havarované vozidlo potom zachvátili plamene. Aj napriek snahe záchranárov Bulhar na mieste zomrel.

Auto po náraze zhorelo,
Zdroj: KR PZ Prešov

"Pri nehode vznikla na vozidle škoda cca. 200 eur, na betónovom premostení škoda cca. 500 eur," dodala J. Ligdayová s tým, že príčina havárie, ako aj miera zavinenia konkrétnou osobou, je nateraz v štádiu objasňovania. Dopravnú nehodu dokumentuje Okresný dopravný inšpektorát vo Vranove nad Topľou.


Galéria

Auto po náraze zhorelo, Z vozidla zostal len Auto po náraze zhorelo,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články