Utorok, 7. december 2021. Meniny má Ambróz, zajtra Marína.

Zničila Baldwinovi život a spôsobila TRAGÉDIU: Za hercovu zbraň bola zodpovedná táto žena (24)!

Na snímke polícia cez telefón vypočúva herca Aleca Baldwina po streľbe na nakrúcaní nového westernu
Na snímke polícia cez telefón vypočúva herca Aleca Baldwina po streľbe na nakrúcaní nového westernu
Zdroj: SITA/Jim Weber/Santa Fe New Mexican via AP
25.10.2021 14:00

LOS ANGELES - Nesie práve ona vinu za tragédiu?! Médiá sú v týchto dňoch plné správ o smrti 42-ročnej kameramanky menom Halyna Hutchins. Tá nešťastne zahynula počas nakrúcania westernu Rust. A to po výstrele zo zbrane, ktorú mal v rukách hviezdny herec Alec Baldwin (63). Ako informujú zahraničné médiá, za vraždiaci nástroj bola zodpovedná 24-ročná Hannah Gutierrez-Reed.


VIDEO: Na tomto mieste vyhasol život mladej kameramanky Halyny Hutchins.

Ako sa to mohlo stať?! Túto otázku si v súvislosti s tragédiou, pri ktorej zomrela Halyna Hutchins a následkom ktorej 38-ročný režisér Joel Souza bojuje o život, kládol hádam každý. Podľa informácií, ktoré priniesol The Daily Beast, sa stále viac skloňuje meno Hannah Gutierrez-Reed. 

Zničila Baldwinovi život a
Zdroj: Instagram

Práve táto 24-ročná zbrojárka dala Baldwinovi do rúk zbraň nabitú ostrými nábojmi. Dievčina bola podľa všetkého neskúsená, nezodpovedná, málo profesionálna a do sveta filmu sa vraj dostala vďaka otcovi, ktorý je v Hollywoode prominentným obchodníkom so zbraňami. 

O neodbornosti dievčiny svedčia aj slová ľudí z produkcie, ktorí s ňou prišli do styku počas práce na filme Nicolasa Cagea - The Old Way. Išlo o jej prvý kšeft na pozícii hlavnej rekvizitárky zbraní. „Stalo sa, že s rekvizitami manipulovala spôsobom, ktorý sme považovali za nebezpečný,” uviedol pre The Daily Beast zdroj z produkcie. „So zbraňami bola neopatrná a každú chvíľu s nimi mávala. Je to neskúsený zelenáč,” pridal sa ďalší človek zo zákulisia. Šokujúce sú aj informácie, že práve počas nakrúcania filmu The Old Way podala Hannah nabitú zbraň do rúk 11-ročného dieťaťa. 

Zničila Baldwinovi život a
Zdroj: Instagram

Či nezodpovedná zbrojárka skončí za mrežami, ukáže až vyšetrovanie. Okrem nej sa vina pripisuje aj asistentovi réžie menom Dave Halls, ktorý mal Baldwinovi podať zbraň s tým, že je bezpečná. 

Alec Baldwin sa počas víkendu stretol s vdovcom a synom mŕtvej kameramanky Halyny Hutchins. 

Zničila Baldwinovi život a
Zdroj: profimedia.sk

VIDEO: Zdrvený Alec Baldwin sa stretol s nešťastným vdovcom a synom zosnulej Halyny. 


Galéria

Na snímke polícia cez

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, Instagram;
VIDEO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články