Známa herečka v uliciach so synom: Och, veď on vyzerá úplne ako... | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Známa herečka v uliciach so synom: Och, veď on vyzerá úplne ako...

Naomi Watts
Naomi Watts
Zdroj: SITA
18.09.2019 20:00

NEW YORK - ...dievča! Herečku Naomi Watts (50) netreba nikomu predstavovať. Dobre známa je aj paparazzom, ktorí nemajú problém spoznať ju i vtedy, keď sa zamaskuje. Urobila tak napríklad pred pár dňami, keď sa vybrala do ulíc so svojím 11-ročným synom Samuelom. Práve on pútal značnú pozornosť, keďže vzhľadom vôbec nepripomínal chlapca.


Keď sa Naomi Watts objaví na červenom koberci, vždy vyzerá skvele a očarujúco. V súkromí si zjavne na dokonalosť až tak nepotrpí. Keď nedávno vyšla do ulíc, maskáčové nohavice skombinovala s pásikavým topom, na hlavu si dala klobúk a tvár schovala za okuliare. 

Po boku slávnej blondínky si vykračoval jej syn Samuel. Toho a o rok staršieho Alexandra má s bývalým partnerom, tiež hercom, Lievom Schrieberom. 

Pri pohľade na fotografiu by ale viacerí povedali, že Naomi si vyšla do ulíc s dcérou. Samuel totiž vôbec nevyzerá ako chlapec. S dlhými blond vlasmi, náhrdelníkom, náramkami a s motýľami na tričku totiž pripomína skôr dievča. 

Naomi Watts so synom Samuelom, ktorý vyzerá skôr ako dievča.
Naomi Watts
Zdroj: profimedia.sk

Naomi Watts nie je jediná celebrita, ktorej syn sa parádi rovnako rád ako dievčatá. Paparazzom sa v šatách podarilo zvečniť napríklad aj synov Meghan Fox a Charlize Theron. Verejnosti je tiež dobre známe, že dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta chce aby ju volali John, je nakrátko ostrihaná a nosieva chlapčenské oblečenie. 


Galéria

Naomi Watts Naomi Watts so synom Naomi Watts Naomi Watts Naomi Watts Liev Schreiber a Naomi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články