°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

Čech šokoval na červenom koberci v Cannes: Takúto dohru nečakal!

Miloš Kant a Margarida Aranha
Miloš Kant a Margarida Aranha
Zdroj: profimedia.sk
18.07.2019 20:00

CANNES - Jedným z prekvapivých momentov posleného ročníka Medzinárodného filmového festivalu v Cannes bola nepochybne i žiadosť o ruku. Tú mal na svedomí rodák z Českej republiky - podnikateľ Miloš Kant (63), ktorý pokľakol pred prsnatou tanečnicou z Portugalska Margaridou Aranha (25). Ubehlo pár týždňov a dnes je všetko inak. Namiesto svadby prišiel rozchod.


Hoci je slávny filmový festival prehliadkou nových počinov a módnych kreácií, je tiež skvelou príležitosťou na to, ako si užiť päť minút slávy. Svoje by o tom vedel hovorit i podnikateľ Miloš Kant, ktorý priamo v Cannes požiadal svoju o 38 rokov mladšiu milenku o ruku. Necelé dva mesiace po pompéznych zásnubách je ale všetko inak. 

Miloš Kant požiadal svoju lásku o ruku počas Medzinárodného filmového festivalu v Cannes.
Miloš Kant a Margarida
Zdroj: profimedia.sk

Margarida pre portugalské médiá potvrdila, že sa so šesdesiatnikom, ktorý vlastní vo Švajčiarsku viacero nočných podnikov, rozišli. „Môžem to potvrdiť. Svadba nebude. Ja som v Portugalsku a do Švajčiarska sa už nevrátim,” uviedla pre dioguinho.pt prsnatá kráska.

Margarida Aranha a Miloš Kant v čase, keď tvorili pár.
Margarida Aranha, Miloš Kant
Zdroj: Instagram

Brunetka vymazala zo svojho instagramového profilu všetky spoločné fotografie, jej bývalý snúbenec si konto rovno zrušil. Portugalské médiá spájajú sexicu najnovšie s 31-ročným hercom menom Angel Rodrigues, čomu sa určite radujú i jej príbuzní. Podľa medializovaných inormácií vraj zo vzťahu s výrazne starším Čechom neboli vôbec nadšení.

Margarida Aranha má na instagramovom profile už len fotky, na ktorých pretŕča svoje krivky.
Margarida Aranha, Miloš Kant
Zdroj: Instagram
  

Prekvapilo vás, že sa títo dvaja rozišli?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 497


 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články