Slávna kráska ako sexi šelma: Nevystrkuje pazúry, ale prsia! | Topky.sk

Nedeľa, 16. jún 2019. Meniny má Blanka, zajtra Adolf.

Slávna kráska ako sexi šelma: Nevystrkuje pazúry, ale prsia!

Rihanna ako sexi šelma vystrčila vnady.
Rihanna ako sexi šelma vystrčila vnady.
Zdroj: Interview
včera o 22:00

LOS ANGELES - Kto by sa takejto šelmy bál?! Speváčka Rihanna (31) pravidelne dokazuje, že jej provokácia nie je cudzia. Aktuálne to predviedla na stránkach magazínu Interview, pre ktorý pózovala aj v pomerne zvláštnych kreáciách a pózach. Na potešenie mnohých pánov svoje prsia nespútala podprsenkou a dopriala im voľnosť.


Speváčka Rihanna sa aktuálne na svojom instagramovom profile pýši fotografiami, ktoré vznikli pre magazín Interview. Azda najviac rozruchu vyvolala záberom, na ktorom pózuje v overale so zvieracou potlačou. Priesvitný materiál poodhalil vnady slávnej krásky, intímne partie si prekryla kožušinkou. 

Rihanna ako sexi šelma vystrčila vnady.
Rihanna
Zdroj: Interview

Zaujímavé sú nielen fotky, ale aj rozhovor, ktorý magazínu sexi speváčka poskytla. Otázky jej kládla herečka Sarah Paulson, s ktorou sú kamarátky. A tak Rihanna nemala problém reagovať aj na tie, v ktorých sa blondínka pýtala na súkromie. Okrem iného prezradila, že je šťastne zamilovaná a najviac si želá otehotnieť.   

Speváčkiných fanúšikov nepochybne poteší i to, že prisľúbila vydanie nového albumu. Ten by chcela vypustiť do sveta v priebehu roka.  

Je podľa vás Rihanna sexi?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 355Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Interview, instagram. SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články