Šokujúca smrť tínedžerskej hviezdičky: Krásna herečka mala len 16 rokov! | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Šokujúca smrť tínedžerskej hviezdičky: Krásna herečka mala len 16 rokov!

Mya-Lecia Naylor
Mya-Lecia Naylor
Zdroj: Instagram
19.04.2019 11:00

LONDÝN - Namiesto slávy náhla smrť! Mya-Lecia Naylor bola známou najmä vo Veľkej Britanii, kde účinkovala v tínedžerských seriáloch. Zahrala si však aj po boku veľkých hereckých hviezd - Toma Hanksa či Halle Berry vo filme Atlas mrakov. Jej talent a krása boli dokonalými predpokladmi pre veľkú kariéru. Mladá umelkyňa však pred pár dňami skolabovala a zomrela.


Stanica BBC oznámila v stredu večer veľmi smutnú správu. A to, že hviezdička zo seriálov Millie Inbetween a Almost Never - Mya-Lecia Naylor zomrela. „Bola veľmi talentovanou herečkou, speváčkou a tanečnicou. Bude nám nesmierne chýbať. Vyjadrite spolu s nami úprimnú sústrasť jej rodine a priateľom,” znelo v oficiálnom vyjadrení. Podľa medializovaných informácií 16-ročná pred pár dňami skolabovala a zomrela.   

Instagram je plný odkazov od jej kolegov, tvorcov seriálov aj fanúšikov. Všetci sa zhodujú, že Mya-Lecia bola talentovaná, veľmi milá a rozdávala okolo seba radosť. „Sme veľmi zarmútení a budeš nám veľmi chýbať. Krásne dievča navonok i vnútri. Nikdy na teba nezabudneme a sme radi, že si bola súčasťou našich životov,” povedali na rozlúčku s herečkou jej kolegovia.

Mya-Lecia Naylor bola hviezdičkou tínedžerských seriálov.
Mya-Lecia Naylor
Zdroj: bbc

Za Myou-Leciou Naylor smútia kolegovia, kamaráti a fanúšikovia.
Mya-Lecia Naylor
Zdroj: Instagram


Galéria

Mya-Lecia Naylor Mya-Lecia Naylor bola hviezdičkou Za Myou-Leciou Naylor smútia Mya-Lecia Naylor Mya-Lecia Naylor Mya-Lecia Naylor Mya-Lecia Naylor bola obľúbenou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, BBC

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články