Herečka sa vykašľala na podprdu: Hej, pani, veď vám vidno vnady! | Topky.sk

Nedeľa, 26. máj 2019. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Herečka sa vykašľala na podprdu: Hej, pani, veď vám vidno vnady!

Sarah Snook
Sarah Snook
Zdroj: profimedia.sk
05.12.2018 22:00

SYDNEY - Všetky oči tam! V Austrálii sa konalo slávnostné udeľovanie cien AACTA awards, ktorého sa zúčastnilo viacero slávnych, ale aj menej známych hviezd. Značnú pozornosť si uchmatla herečka Sarah Snook (31), ktorá stavila na nohavicový kostým. Ten pútal pozornosť nielen zvláštnou farbou, ale i tým, že umelkyňa mala pod sakom len holé vnady.


Austrálčanka Sarah Snook má na konte účinkovanie vo viacerých filmoch a seriáloch. Spomenúť možno počiny Steve Jobs, The Dressmaker, Predestintion, či Not Suitable for Children. Podobne, ako väčšina hviezd, aj ona je aktívna na sociálnych sieťach. Avša sexi fotky alebo provoatívne zábery by ste u nej hľadali márne. 

Aj preto je celkom prekvapivé, aký outfit zvolila na udeľovanie cien AACTA. Sarah totiž stavila na nohavicový kostým, pod ktorým mala holé telo. Prítomným sa tak naskytol pohľad na jej odhalené vnady. Jej sebavedomý výraz tváre akoby prezrádzal, že sa herečka vôbec nebála toho, že ukáže viac, než mala v pláne. A možno by sa aj potešila. Ktovie...

Sarah Snook si bola vedomá toho, že bez podprsenky zaujme.
Sarah Snook
Zdroj: profimedia.sk

Sarah Snook si pozornosť fotografov celkom užívala.
Sarah Snook
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám outfit, v ktorom sa Sarah predviedla?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1233Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články