°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Tieto FOTO Julie Roberts delí pár hodín: Brutálna kráska a potom... Och!

Julia Roberts
Julia Roberts
Zdroj: SITA
11.09.2018 20:00

TORONTO - Je to vôbec ona? Julia Roberts (50) rozhodne patrí medzi najšarmantnejšie ženy filmového sveta. Dokázala to aj pred pár dňami, keď zavítala na premiéru filmu Ben is Back. Filmová Pretty Woman vyzerala na červenom koberci fantasticky a bola hviezdou večera. Pri pohľade na paparazzi zábery, ktoré vznikli o pár hodín neskôr však nebudete veriť vlastným očiam.


V súčasnosti sa to na červenom koberci hemží mnohými provokatívnymi kreáciami. Celebritné krásky súperia o to, ktorá bude viac sexi, či ktorá toho zo svojho tela viac ukáže. Herečka Julia Roberts je ale iný prípad. Na filmovom festivale v Toronte sa predviedla v čiernej róbe zahalená od hlavy po päty, no aj napriek tomu bola očarujúca.

V súkromí a mimo svetiel reflektorov sa však slávna blondínka mení na obyčajnú šedú myšku. Paparazzi nafotili Juliu počas nákupov. Vlasy mala zopnuté, nenalíčenú tvár skrývala za tmavé okuliare a na sebe outfit, ktorým by módnych kritikov určite neohúrila.  

Julia Roberts bola na červenom koberci očarujúca.
Julia Roberts
Zdroj: SITA

O pár hodín neskôr sa Julia Roberts vybrala na nákupy a už tak fantasticky nevyzerala.
Julia Roberts
Zdroj: profimedia.sk

Patríte medzi fanúšikov Julie Roberts?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 2667Galéria

Julia Roberts Julia Roberts bola na O pár hodín neskôr Julia Roberts a jej Julia Roberts je krásna Julia Roberts Julia Roberts

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články