°C

Streda, 21. október 2020. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Najslávnejší panic po rokoch: Ten chlap vyzerá... Brutálne!

Steve Carell vo filme 40 rokov panic.
Steve Carell vo filme 40 rokov panic.
Zdroj: Universal pictures
17.10.2018 20:00

LOS ANGELES - Wau! Mnohí ľudia sa pribúdajúcich rokov desia. Zvlášť v šoubiznise. Existuje však skupina jedincov, pre ktorých platí - čím starší, tým krajší. Do nej rozhodne patrí herec Steve Carell (56). Ten pred rokmi stvárnil ústrednú postavu v komédii 40 rokov panic a niet pochýb, že pri pohľade na jeho aktuálne fotky vám padne sánka.


Zmužnel a opeknel! Steve Carell nepatrí medzi celebrity, o ktorých sa v médiách často hovorí. Zrejme aj preto, že sa vyhýba škandálom a žije pomerne normálnym životom. Ženil sa v roku 1995 a s manželkou Nancy ho okrem spoločných rokov spájajú aj syn a dcéra. 

Vydarenou rodinkou sa známy herec pochválil aj na nedávnej premiére počinu Beautiful Boy. A teda, nás pohľad na Steva príjemne prekvapil. S Andym z filmu 40 rokov panic toho nemá veľa spoločného. Dnes nosí šmrncovný účes, bradu, okuliare a celkvo vyzerá fantasticky. Čo vy na to?

Takto vyzeral Steve Carell, keď mal 43 rokov.
Steve Carell
Zdroj: Universal pictures

Takto vyzerá Steve Carell dnes.
Steve Carell
Zdroj: SITA

Steve Carell s manželkou a deťmi.
Steve Carell
Zdroj: SITA

Aj podľa vás vyzerá Steve Carell v súčasnosti skvele?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 771Galéria

Steve Carell vo filme Takto vyzeral Steve Carell, Takto vyzerá Steve Carell Steve Carell s manželkou Steve Carell kedysi. Steve Carell s pribúdajúcimi Zo Steva Carella je Steve Carell a Timothee

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, Universal Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články