°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Slávna Julia Roberts zháňa followerov: V bikinách a s obrovskými umelými prsiami!

Julia Roberts
Julia Roberts
Zdroj: Instagram
01.12.2018 11:00

LOS ANGELES - Preboha, podstúpila plastiku? To ste si zrejme povedali po prečítaní titulku. Bol by to určite šok, pretože krásna a charizmatická Julia Roberts (51) príliš neholduje rôznym vylepšeniam a skrášľujúcim zákrokom. Avšak kvôli sociálnym sieťam bola predsa len ochotná predviesť sa v bikinách a s poriadne veľkými vnadami. Aha!


Julia Roberts je krásna, úspešná a talentovaná žena, ktorej nechýba zmysel pre humor. Potvrdila to aj v uplynulých dňoch, keď zavítala do šou Ellen DeGeneres. Obe dámy sa pred kamerami rozprávali aj o tom, že slávna Pretty Woman bola jednou z mála celebrít, čo nemala profil na instagrame. 

Už pár mesiacov však Julia prostredníctvom instagramu komunikuje s fanúšikmi. Kým ona má len 3 milióny followerov, Ellen ich má zhruba 60 miliónov. A tak sa rozhodla slávnej herečke pomôcť, aby ich mala viac. 

Pri tej príležitosti jej dala na hrudník obrovské umelé prsia v miniatúrnych bikinových plavkách. Julia sa so smiechom priznala, že sa cíti veľmi zahanbene. Ellen nezabudla ani na pozadie exotickej dovolenky, či chutný koláč, ktorý priniesla Martha Stewart, fotku z detstva, i kolegu Dermota Mulroneyho, s ktorým si zahrala vo filme My Best Friend´s Weddding. 

Ellen DeGeneres prinútila Juliu Roberts dať si na seba obrovské umelé prsia.
Julia Roberts
Zdroj: ellentube.com

Julia Roberts sa s umelými vnadami cítila trápne.
Julia Roberts
Zdroj: ellentube.com

Patríte medzi followerov Julie Roberts?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 536Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: ellentube.com, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články