Utorok, 25. január 2022. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Intímne ODHALENIE rovno pred kamerami: Slovenská kráska nemala na výber!

Alžbeta BartošováGaléria fotiek (7)
Alžbeta Bartošová
Zdroj: RTVS

BRATISLAVA - Dotlačil ju k tomu! Muzikálová herečka Alžbeta Bartošová (29), ktorá aktuálne hviezdi v markizáckych Oteckoch, nedávno prijala pozvanie do šou Petra Marcina - Neskoro večer. Pred kamerami sa rozprávali nielen o pracovných úspechoch, ale prišla reč i na súkromie. Moderátor od sympatickej brunetky vyzvedal tak naliehavo, až napokon o svojom vzťahu prezradila takmer všetko!


Alžbeta Bartošová je mimoriadne úspešná v susednej Českej republike a vďaka účinkovaniu v markizáckych Oteckoch ju už viac spoznávajú aj Slováci. V šou Petra Marcina v súvislosti s tým prezradila, že má vlastne dva domovy a pendluje medzi Prahou a Bratislavou. 

Keď začal Marcin zo žartu dávať krásnu herečku dokopy s klávesákom, brunetka poznamenala, že má priateľa. Moderátorovi nebolo viac treba a začal o jej vzťahu zisťovať ďalšie podrobnosti.

Intímne ODHALENIE rovno pred
Galéria fotiek (7)
Pri Petrovi Marcinovi nemala Alžbeta Bartošová na výber. Prezradila aj intímnosti zo svojho súkromia.
Zdroj: RTVS

Bartošová v súvislosti s tým prezradila, že s priateľom Ľubošom sa poznajú od detstva. Obaja pochádzajú z Púchova a svojho času sa stretávali vďaka láske k folklóru. On v súbore hrával na husle, ona pôsobila v speváckom zbore. „Páčili sa mi tam asi všetci chlapci, len on sa mi vtedy nepáčil. Akože zlatý bol, ale boli tam iní, no. Potom sme sa dlho nevideli, on zmužnel a po veľa, veľa rokoch sme sa stretli v Prahe,” priznala brunetka. „Keď sme mali 12 rokov, tak sme údajne aj boli na rande. On už vtedy bol do mňa a ja som mu vraj povedala, že sme kamaráti,” dodala kráska, ktorá s Ľubošom tvorí harmonický pár 6 rokov.

Počas nakrúcania nastala aj vtipná situácia, keď vyšlo najavo, že herečkin frajer sedí v publiku. „Môžeme to uverejniť?” zabával sa Marcin a diváci spolu s ním. Nuž, a sympaťák Ľuboš vôbec neprotestoval. Bodaj by! Veď mať za frajerku takúto peknú a talentovanú ženu je radosť. 

Intímne ODHALENIE rovno pred
Galéria fotiek (7)
Toto je priateľ herečky Alžbety Bartošovej.
Zdroj: RTVS

Intímne ODHALENIE rovno pred kamerami: Slovenská kráska nemala na výber!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/zuz/FOTO: RTVS, TV Markíza Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články