Piatok, 31. marec 2023. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Hviezda Oteckov sa vydala: Svadbu TAJILA aj pred kamarátmi!

Alžbeta BartošováGaléria fotiek (4)
Alžbeta Bartošová
Zdroj: Tv Markíza

PÚCHOV - Už je z nej vydatá pani! Herečka Alžbeta Bartošová, známa ako Gréta z markizáckych Oteckov, povedala hneď v prvý augustový deň áno svojmu partnerovi Ľubošovi. Prezradila to až teraz na sociálnej sieti a ozvali sa aj prekvapení kamaráti...


Alžbeta Bartošová bola ako herečka roky známa viac v Českej republike. Potom ju však Markíza pritiahla do seriálu Oteckovia, kde stvárnila Grétu Smrekovú. 

Braňo Mosný a Alžbeta
Galéria fotiek (4)
Braňo Mosný a Alžbeta Bartošová
Zdroj: Tv Markíza

No kým na obrazovkách prežívala akýsi milostný trojuholník, v súkromí bola už roky šťastná s partnerom Ľubošom. A ten ju v decembri 2021 po vyše šiestich spoločných rokoch požiadal o ruku. 

Svadobné plány však prebiehali v utajení. Herečka až teraz prezradila, že je vydatá už od 1. augusta. „A bola svadba,” napísala k snímkam zo svojho veľkého dňa. Aj niektorí kolegovia a kamaráti zareagovali dosť prekvapene. Istý David poznamenal, že sa pomerne nedávno pýtal na svadbu a zrazu sa teraz dozvedel, že už prebehla. 

Zaujímavá komunikácia prebehla aj so speváckou kolegyňou Luciou Bugalovou, ktorá pred časom nemala ani tušenia, že ich rozhovor o kapele na svadbu sa týkal priamo Alžbety. 

Hviezda Oteckov sa vydala:
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram AB

Alžbeta pre svoj svadobný deň zvolila veľmi jednoduchú róbu, ktorú doplnila efektným závojom. A mnohí skonštatovali, že bola jednoducho nádherná nevesta. 

Hviezda Oteckov sa vydala:
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram AB

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
  {{ question.context }}
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Hviezda Oteckov sa vydala: Svadbu TAJILA aj pred kamarátmi!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články