°C

Nedeľa, 7. marec 2021. Meniny má Tomáš, zajtra Alan, Alana.

Marta Jandová zúri: Znovu jej rozflákali auto, vinník ušiel... Je to srab!

Marta Jandová
Marta Jandová
Zdroj: Instagram
19.06.2020 14:00

PRAHA - Porotkyňa obľúbenej jojkárskej šou Česko Slovensko má talent Marta Jandová (46) má poriadne nervy. Niekto jej totiž rozflákal zadok na aute a ušiel. A nestalo sa to po prvý raz!


Jandovcom akosi šťastie teraz nepraje. Len pred pár dňami mal hlavu v smútku Petr Janda, ktorému prívalové dažde vytopili penzión. Ubytovanie, ktoré prevádzkuje spoločne v manželkou, sa stalo obeťou vody, a tak musel spevák kapely Olympic riešiť vzniknuté problémy a kvôli tomu odišiel aj z turnaja VIP tenis cup. Škoda na majetku vyjde rockera na viac ako milión českých korún.

Teraz sa smola nalepila na jeho dcéru Martu Jandovú, ktorej niekto nabúral auto a zadok tátoša je rozflákaný. Nestalo sa jej to pritom po prvý raz. Druhýkrát v priebehu krátkeho obdobia je jej auto nechcene pokrčené. A čo sa týka vinníka, tak ten sa ani neunúval to nejako riešiť, ale ušiel. „Tak teda veľmi ďakujem za „skrášlenie” auta. Už druhý raz za 4 mesiace. Niekto do mňa nabúra a radšej ujde. SRAB! Ale áno, hlavne, že sme všetci zdraví,” napísala porotkyňa talentovej šou k videu so škodou na aute.

Marte Jandovej niekto nabúral auto.
Marta Jandová zúri: Znovu
Zdroj: Instagram M.J.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Marta Jandová Marte Jandovej niekto nabúral Petrovi Jandovi tento týždeň Marte Jandovej niekto rozflákal Marta a Petr Jandovci Marte Jandovej nechcene skrášlili

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články