°C

Piatok, 29. máj 2020. Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand.

Markizácka tanečnica spadla zo schodov: Zlomenina a... komplikácie s malou dcérkou

Markizácka tanečnica spadla zo schodov
Markizácka tanečnica spadla zo schodov
Zdroj: Instagram K.J.
23.05.2020 20:30

BRATISLAVA - Fúú, tak toto mohlo skončiť katastrofou. Katku Jakeš (predtým známu ako Štumfovú) začala verejnosť evidovať vďaka markizáckej šou Let's Dance. Atraktívna blondínka si tam odkrútila rovno niekoľko sérií, medzitým sa venovala profesionálnemu tancovaniu a trénovaniu, no aktuálne ju zamestnávajú najmä materské povinnosti. Človek si ale len ťažko môže predstaviť, ako sa musia takíto profesionáli cítiť, keď si zrania nohu.


Katka ale mala šťastie v nešťastí. „Spadla som zo schodov. Šmykla som sa. Ale, ako mi na Instagrame napísalo mnoho mamičiek, stalo sa to aj im, takže to nie je nič nezvyčajné,” povedala pre Topky blondínka s tým, že celú vec berie v rámci možností s úsmevom a ľutovať sa nebude, keďže to mohlo dopadnúť omnoho horšie. „Zlomila som si palec, takže chvalabohu, že nič komplikovanejšie,” vysvetlila nám sympatická ex-tanečnica. 

Zaujímalo nás aj to, ako prebiehal zásah lekárov a či kvôli prísnym opatreniam pre koronavírus musela čakať o čosi dlhšie. „Vôbec, všetko prebiehalo, ako malo, nebol vôbec žiadny problém,” povedala nám Katka, ktorá sa po úraze kvôli dcérke Izabelke musela presunúť do domu svojich rodičov. 

Katka spadla zo schodov a zlomila si palec na nohe.
Markizácka tanečnica spadla zo
Zdroj: Insagram K.Š.

Markizácka tanečnica spadla zo
Zdroj: Insagram K.Š.

Starostlivosť a typické "behačky" okolo malého dieťatka sú totiž so zranením predsa len o čo komlikovanejšie. „Je to trošku náročnejšie, ale nič, čo by sa nedalo zvládnuť. Pomáha mi aj rodina a Izabelka je naozaj dobručká, takže sa to dá,” ubezpečila nás usmievavá tanečnica, ktorej v domácnosti rodičov aspoň opadla starosť chodiť po schodoch. Katke, samozrejme, želáme skoré uzdravenie!


Galéria

Markizácka tanečnica spadla zo Katka spadla zo schodov Kvôli starosltivosti o dcérku Katka Jakeš Štumpfová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články