°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Hazard so životom! Najznámejšia česká milenka (27) skončila na JIS-ke: Komplikácie pri druhom pôrode

Ornella Koktová sa na prvého apríla stala druhýkrát mamou.
Ornella Koktová sa na prvého apríla stala druhýkrát mamou.
Zdroj: Instagram O.K.
02.04.2020 18:02

PRAHA - Včera sme na Topkách informovali, že najznámejšia česká milenka Ornella Štiková (27), ktorá pred rokmi prebrala manžela moderátorke Gábine Partyšovej (41), priviedla svojmu manželovi Josefovi Koktovi (62) na svet druhé dieťa. Pôrod však neprebehol bez komplikácií. Čerstvá mamička skončila na JIS-ke!


Ornella Štiková sa do povedomia verejnosti dostala ešte v roku 2012, keď zviedla manžela českej moderátorky Gábiny Partyšovej. Vtedy ešte devätnásťročná brunetka s o 35 rokov starším podnikateľom otehotnela a dnes spolu dvojica vychováva syna Quentina. 

No a presne na 1. apríla k nemu pribudol aj malý braček. „Už sme 4! Najkrajší Aprílik v živote! Vitaj na svete, miláčik nás,“ napísala šťastná mamička. „Dovoľte, aby som vám predstavil štvrtého člena našej rodiny. Sven Kokta - 3,33 kg a 50 cm. Narodil sa dnes v pôrodnici U Apolinářa. Obaja sú v poriadku,“ teší sa z druhého syna hrdý otec. 


Najprv zbalila ženáča, 8 mesiacov tajila tehotenstvo: Kontroverzná Češka je dvojnásobná mama a... TAKÉTO meno vybrala!


Pôrod však, ako prezradila Ornella, neprebehol úplne bez komplikácií. Mamička skončila na JIS-ke. „Mala som po pôrode s Quentinkom veľmi slabú jazvu a moje telo by tie kontrakcie nedalo. Spôsobilo by to masívne krvácanie alebo tiež rupnutie jazvy. Takže bol by to priamo hazard so životom,“ povedala pre český Blesk Koktová.

Ornella Koktová sa na prvého apríla stala druhýkrát mamou.
Hazard so životom! Najznámejšia
Zdroj: Instagram O.K.


Galéria

Ornella Koktová mala pri Ornella Koktová sa na Ornella Koktová porodila svojmu Ornella Koktová sa na Ornella Koktová informovala o Ornella a Josef Koktoví

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články