°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

KORONAVÍRUS Markizácka hviezda sa hlási z Talianska, slová plne hrôzy: Plač nad telami v kamiónoch... Bolo to ako facka!

Markizácka hviezda sa hlási z Talianska, slová plne hrôzy!
Markizácka hviezda sa hlási z Talianska, slová plne hrôzy!
24.03.2020 23:30

RÍM - Koronavírus neprestáva útočiť a Taliansko aktuálne prežíva snáď najhoršiu situáciu, akú kedy muselo riešiť. Nákaze už podľahlo viac ako 6000 ľudí, pozitívne prípady neustále pribúdajú a ich počet denne narastá v tisíckach. V európskom ohnisku žije aj Antónia Lišková, hviezda markizáckeho seriálu Milenky, ktorá aktuálne podala hrozivé svedectvo priamo z Ríma.


Antónia sa prvýkrát ozvala ešte 11. marca, kedy Slovákom poslala silný odkaz, aby dodržiavali opatrenia a situáciu nepodceňovali, aby sa našej krajine vyhol taliansky scenár. Opisovala vtedy situáciu, ktorá jej pripomínala vojnový stav- Najnovšie sa herečka ozvala opäť.

Z aktuálnych informácií opisujúcich posledné dni v Taliansku doslova mrazí, z jej slov ide až hrôza. „Dá sa povedať, že situácia je desivá. Máme už vojakov na cestách, lebo ľudia nedokážu rešpektovať to, čo im je povedané a je to strašné. Lebo to znamená, že stačí jeden a hneď je 50 nakazených,” vyjadrila sa Antónia v rozhovore s Evou Babitzovou a dodala, že lekári situáciu už nezvládajú, nestíhajú, padajú na ústa a v krajine je 30% nakazených zdravotníkov. 

Antónia Líšková opisuje situáciu v Taliansku.
Táto žena žne úspech
Zdroj: instagram.com/antonia_liskova_official

Najťažšie to vraj prežívala v momente, keď telá obetí koronavírusu začali prevážať v kamiónoch, išlo o prvý moment, kedy sa zosypala a neudržala plač „Lebo už ich nemali ako ani kedy spaľovať. To bola taká facka. Človek sa to snaží zvládať, ale vždy to nejde,” povedala úprimne Antónia, ktorá s rodinou na Slovensku udržuje kontakt aspoň vďaka sociálnym sieťam, keďže domov na Slovensko sa vrátiť nemôže.

Myslíte si aj vy, že sa Slováci stále správajú nezodpovedne?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 4352Galéria

Markizácka hviezda sa hlási Antónia Lišková opisuje situáciu Antónia pred situáciou prvýkrát Antónia Lišková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články