Je toto normálne? Slovenský youtuber (22) si zobral mamu svojho kamaráta (75): "Nečakané" rozhodnutie mesiac po svadbe! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Je toto normálne? Slovenský youtuber (22) si zobral mamu svojho kamaráta (75): "Nečakané" rozhodnutie mesiac po svadbe!

Slovenský youtuber (22) si zobral mamu svojho kamaráta (75)
Slovenský youtuber (22) si zobral mamu svojho kamaráta (75)
Zdroj: Instagram D.D.
14.06.2019 09:00

BRATISLAVA - Ufff, tak toto je už naozaj prisilná káva! Väčšina youtuberov sa predháňa v tom, ktorý z nich vyvedie kontroverznejšiu šialenosť. A to všetko len preto, aby im na konte stúpol počet sledovateľov a neprestali svojich fanúšikov baviť. To, čo niektorí dokazujú, však už naozaj prekračuje všetky hranice. A presne to je aj prípad Davida Dobríka (22)....


Ten zašiel tak ďaleko, že sa rozhodol oženiť s mamou svojho kamaráta Jasona Nasha, ktorá je od neho staršia o viac ako päťdesiat rokov. Keďže spomínaný priateľ je youtuber rovnako ako David, s celou situáciou zrejme nemal ani najmenší problém. Práve naopak. On i jeho mama Lorraine sa dočkali obrovskej pozornosti.

Dobrík dokonca zašiel tak ďaleko, že zverejnil aj fotografie zo zásnub či dokonca svadobné video z obradu v Las Vegas. Každý žart však má svoj koniec a rovnako dopadol aj tento vzťah. Dvojica, ktorú delí niekoľko desaťročí, sa po mesiaci „šokujúco“ rozvádza. „So zlomeným srdcom oznamujem, že sa Lorraine a ja rozchádzame. Prajem jej len to najlepšie. Možno sme sa trochu poponáhľali, ale to sa stáva, keď sa dvaja mladí ľudia zamilujú,“ uviedol David na svojom Instagrame. Celý krach „vzťahu“ okomentoval poriadne ironicky.

David Dobrík sa so svojou manželkou rozvádza.
Je toto normálne? Slovenský
Zdroj: Instagram D.D.

„Snažili sme sa, aby to fungovalo. Niekedy tomu druhému nestačíte, aj keď robíte čokoľvek. Lorraine je mojím svetlom, mojou múzou a istotou. Naučila ma nielen, ako milovať druhého, ale ako milovať samého seba. Budeme sa naďalej milovať a podporovať ako priatelia. A spoločne vychovávať naše deti. Prosím, rešpektujte v týchto časoch naše súkromie,“ uzavrel youtuber svoje mesačné manželstvo.


Galéria

Slovenský youtuber (22) si David Dobrík sa so Youtuber David Dobrík Youtuber David Dobrík

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články