Belohorcovej valentínsky darček pre manžela: Intímna FOTO zo spálne... Je na nej úplne nahá! | Topky.sk

Pondelok, 20. máj 2019. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

Belohorcovej valentínsky darček pre manžela: Intímna FOTO zo spálne... Je na nej úplne nahá!

Zuzana Belohorcová pripravila manželovi sexi prekvapenie.
Zuzana Belohorcová pripravila manželovi sexi prekvapenie.
Zdroj: Filip Matušinský
15.02.2019 00:10

MIAMI - Je to už niekoľko rokov, čo sa Zuzana Belohorcová (42) a jej manžel Vlastimil Hájek usadili v americkom Miami. A hoci sa učiteľka sexu vytratila z televíznych obrazoviek, postavičku si neustále udržuje v dokonalej forme. Tú potom vystavuje na obdiv nielen manželovi. Na Valentína potešila aj ostatných mužov.


Valentín je sviatkom všetkých zamilovaných a šťastné páry sa v tento deň zvyknú obdarúvať rôznymi drobnosťami, aby oslávili svoju lásku. No kým ženy túžia po kvetoch či čokoláde, muži sa skôr potešia šteklivejším darčekom. A kto iný by to mal vedieť lepšie než známa učiteľka sexu? Zuzana Belohorcová sa ani tento rok nenechala zahanbiť a darček pre svojho manžela dokonale zabalila... či skôr odbalila?

Na sociálnu sieť blondínka zavesila fotografiu, ktorej sa poteší asi nielen jej manžel. Snímka je priamo zo spálne a bývalá moderátorka na nej odhaľuje všetko, čo nestihla ukryť prikrývka. „Dobré ráno Hawaii... Dobré ráno Maui... Skoré ranné valentínske prekvapenie..." pripísala k fotografii Zuzana a nezabudla svojmu manželovi poďakovať.

Belohorcovej valentínsky darček pre
Zdroj: Instagram Z.B.

Párik si momentálne užíva na romantickom Hawaii a podľa sexi záberu to vyzerá, že deti tentokrát zostali doma.

Chystáte podobné prekvapenie pre partnera / partnerku?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 971Galéria

Zuzana Belohorcová pripravila manželovi Intímna foto zo spálne Zuzana Belohorcová a Vlasta Zuzana Belohorcová na postave Zuzana Belohorcová a Vlasta

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Instagram Z.B., Filip Matušinský,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články