Prasklo tajomstvo sexi markizáčky: Bude z nej mama! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Prasklo tajomstvo sexi markizáčky: Bude z nej mama!

Katarína Jakeš Štumpfová.
Katarína Jakeš Štumpfová.
21.11.2018 11:30

BRATISLAVA - Je krásna, úspešná, vydatá a čoskoro jej osud prinesie celkom novú životnú rolu. Pred vyše dvomi rokmi sa vydala za podnikateľa, ktorý je od nej o 14 rokov starší a teraz sa spoločne tešia na ďalšiu zmenu. Z Kataríny Jakeš Štumpfovej (32), ktorú pozná Slovensko z markizáckej šou Let´s Dance, sa stane mama.


Do pamäti ľudí sa zapísala ako tanečná partnerka Jozefa Vajdu v markizáckej šou Let´s Dance. Nemala to ľahké, keďže herec bol povestný svojím „Vajda dupákom" a hoci sa mal po parkete niesť ladne, akosi to nevychádzalo. Neskôr tancovala aj s Jurajom Mokrým či Mirom Šmajdom.

Katarína vie, čo je chic.
Prasklo tajomstvo sexi markizáčky:
Zdroj: Ján Zemiar,

V osobnom živote našla partnera, za ktorého sa vydala. Napriek tomu, že je medzi nimi 14 rokov rozdiel, nehralo to pre nich žiadnu rolu a začiatkom roka 2016 sa zosobášili. Teraz sa tešia na ďalšiu spoločnú etapu. Katarína Jakeš Štumpfová patrí medzi milovníčky módy a trendov, čo dokazuje aj jej podnikanie v oblasti módy s kamarátkou Ivanou Gáborik.

Práve párty jednej zo značiek chic oblečenia ju vytiahla do spoločnosti, kde markizácka Smotánka zabŕdla do jej tehotenstva. Na otázku, čo má nové, odpovedala: „Nové, mám, že som tu asi.” No kameraman si v tom momente neodpustil záber na jej brucho, ktorý bol sprevádzaný komentárom: „Kati, naozaj nič iné?” To, na, čo upozornila Smotánka, potvrdil aj zdroj z jej okolia. Z nežnej blondínky sa tak stane už o pol roka mama. Budúcim rodičom srdečne gratulujeme!

Takto ju Markíza prezradila.
Prasklo tajomstvo sexi markizáčky:
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Katarína Jakeš Štumpfová. Katarína vie, čo je Takto ju Markíza prezradila. Takmer tri roky je V Let´s Dance musela

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza, Česká televize, Instagram K.Š.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články