Rýchly spád Kalisovej novej lásky: Už je z nej pani Pašeková! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Rýchly spád Kalisovej novej lásky: Už je z nej pani Pašeková!

Miriam Kalisová a Dušan Pašek
Miriam Kalisová a Dušan Pašek
29.10.2018 08:59

- Tento článok vás pred rokom zaujal najviac - BRATISLAVA - Tak tí sa s tým teda nepárajú! Sú to takmer tri mesiace, odkedy Miriam Kalisová (32) priznala, že Martina Šmahela (34) v jej živote nahradil nový muž. A hoci sa dvojica rozviedla len koncom júna, zdá sa, že moderátorka do toho so svojím aktuálnym partnerom Dušanom Pašekom (32) praštila naplno!


Sympatická blondínka sa totiž už evidentne pohráva s myšlienkou, že by opäť mohla zmeniť priezvisko. Dôkazom je foto, ktorú počas víkendu zverejnila na sociálnej sieti. Na nej pózuje spolu s Dušanom, s ktorým evidentne fandia futbalovému Realu Madrid.

Na sebe mali totiž dresy tohto slávneho mužstva, ktoré sú zozadu popísané priezviskami. Ak by ste však na tom moderátorkinom očakávali meno Kalisová, ste na omyle. Na chrbáte jej totiž svieti priezvisko Pašeková.

Vyzerá to teda tak, že blondínka sa plánovaniu spoločnej budúcnosti s niekdajším hokejistom absolútne nebráni a za zmienku stojí i to, že Dušan svoju polovičku označuje ako svoju ženušku. Žeby sme sa teda v blízkom období dočkali ďalšej prominentnej svadby?

Miriam a Dušan tvoria veˇmi pekný pár a už teraz sa nebránia ani spoločnému priezvisku.
Rýchly spád Kalisovej novej
Zdroj: Instagram MK

Myslíte si, že sa Mriam a Dušan čoskoro vezmú?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 4265Galéria

Miriam Kalisová a Dušan Miriam a Dušan tvoria Miriam Kalisová a Dušan Miriam Kalisová a Dušan Miriam Kalisová Miriam Kalisová s exmanželom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram MK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články